nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

ximramop
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 18, 2009 16:50

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od ximramop » pon kvě 27, 2013 20:13

poradí mě někdo jak se dostanu ke spínači? Kliku jsem dostal ven, ale spínač je kryt nějakým plastem, kterej nevím jak otevřít, abych se dostal ke spínači.... kde za to vzít? Kde to drží? díky

ximramop
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 18, 2009 16:50

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od ximramop » pon kvě 27, 2013 20:29

tak už jsem našel návod.

Akinor
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: ned čer 26, 2011 20:53

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Akinor » čtv čer 13, 2013 22:19

No mám ten samej problém tlačítka nefungují. Zkusím to rozebrat a zkouknout to. Nefunguje mě ani to zadní na kufru. To snad nekoroduje ne? :))
Renault Megane II 2002 1.9 dCi 88kW (chip 102kW) 275 000km

Ludwa
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 06, 2006 22:20
Bydliště: Strakonice

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Ludwa » pát čer 14, 2013 07:40

V kufru by asi korodovat nemělo. Ale mě se stalo že se mi přelámali kabely v té gumové průchodce. Ale to mi nefungovalo rozmrazování okna. Ty tlačítka v klikách jsou pro zlost. Když to funguje tak super, ale jinak za trest. Mě teď nejdou oboje dveře na pravý straně. Asi nejde to čidlo na kliku pro otevření protože nelze přes ně auto ani zamknout ani odemknout. Mám pocit, že to hlídá nějaká jednotka a když je tam problém že je tlačítko nebo čidlo kliky stále sepnuté cely dveře vyřadí z provozu.

Jinak kdyby někdo udělal nějakou zkušenost s tlačítky tak hoďte odkaz kde se dají koupit. Ty počítačoví nevydrží a ty vodotěsný co používám já se musí mačkat silou a upravovat aby pasovali do toho plastu v klice.

Akinor
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: ned čer 26, 2011 20:53

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Akinor » pát čer 14, 2013 16:08

No mě to nefunguje od toho co jsem to auto koupil. Až teď jsem se dozvěděl k čemu to je. Tobě se to zamyká i odemyká když to zmáčkneš nebo jen zamyká? A jak to funguje přesněji musíš mít u sebe obyč kartu popř nějakou lepší?
Renault Megane II 2002 1.9 dCi 88kW (chip 102kW) 275 000km

Ludwa
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 06, 2006 22:20
Bydliště: Strakonice

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Ludwa » sob čer 15, 2013 10:58

U Meganů jsou dva typy karet. Jeden typ je že musíš kartu použít k odemykání/zamykání a při startování zasunout do přihrádky. Druhý typ je že můžeš mít kartu v kapse a přijdeš k autu strčíš ruku do kliky a auto se otevře. Skočíš dovnitř stiskneš start a jedeš. A při odchodu zavřeš dveře a stiskneš tlačítko na klice a tím se auto zamkne. Když stiskneš tlačítko 2x rychle tak to zamkne a vysune okénka (stejné jako 2x stisk na kartě).
Jinak jsem narazil ještě na jeden problém co se týká této vymoženosti. To čidlo co je ve dveřích za klikou (černý obdélník) se má dorážet od kliky, kde je proti němu lesklé kolečko. Mě se ty kolečka postupně všechny odloupali. Jelikož vím o dvou Scenikách co je už taky nemají tak to bude problém určitě všeobecný. Když tam to kolečko není tak se paprsek čidla neodráží a pak přestane celý způsob odemykání/zamykání na těch dveřích fungovat. Včera jsem tam nalepil odrazky a vše zase šlape.

Akinor
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: ned čer 26, 2011 20:53

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Akinor » sob čer 15, 2013 20:09

No mě to nejde na 3 dveřích a na 4 mě to funguje ale ne, když mam kartu u sebe a jsou zavřený všechny dveře to potom neudělá vůbec nic..
Renault Megane II 2002 1.9 dCi 88kW (chip 102kW) 275 000km

Kopaji
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 26, 2018 20:41

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Kopaji » pon bře 26, 2018 20:57

Ahoj,
jsem tu novej... nefungujou mi ty odkazy na návody, nevíte co s tím?

Díky

Smahy
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 08, 2024 18:59

Re: nezamyka mi tlacitko- klika ridice

Příspěvek od Smahy » pon led 15, 2024 19:02

Mám stejný problém.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů