TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
RomanKudlak
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 08, 2020 20:30

Re: TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Příspěvek od RomanKudlak » stř úno 03, 2021 21:17

TAkže už tempomatím , mal som prípravu - doplnil som tlačítko na prístrojovku originál Tempomat - omedzovač a doložil som tlačítka na volant , našiel som vo volante bez tempomatu konektor na pripojenie tlačítok , vyrezal som z airbagu - z kraja kde nieje, miesto na originál tlačidlá a osadil som ich tam . Nič sa nedialo , až po diagnostike sa to rozbehlo . Dík všetkým

Radek lovaš
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 09, 2023 19:42

Re: TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Příspěvek od Radek lovaš » úte kvě 09, 2023 19:53

Ahoj všem mám dotaz mám meganeII 1.5 dci 74 kW ve volantu mám origotlačitka na tempomat pod volantem na levé straně přepínač na tempomat ,myslím že nějaká příprava a částečná kabeláž je když zapnu tempomat rozsvítí se mi oranžová na přístrojové tím přepínačem zasenprepnu a svítí zelená kontrolka ,tlačítka na volantu nereagují kde je problém dokáže mi někdo poradit

lordmat
Junior member
Příspěvky: 136
Registrován: pon srp 12, 2019 21:55

Re: TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Příspěvek od lordmat » úte kvě 09, 2023 19:56

Kábel - biely pásek - je OK?
Megane II 2007 hatchback facelift - 1.5 dCi 78kW K9K 732

Pochyly Jiri
Starting member
Příspěvky: 94
Registrován: stř led 13, 2010 12:28

Re: TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Příspěvek od Pochyly Jiri » úte led 09, 2024 19:43

Dobry den,pred casem jsem touzil po tempomatu, cetl forum.Pak to opadlo. Dnes se me ta touha vratila,ale nemam na to. Nasel by se nekdo na Morave,kdo by byl ochoten tempomat na MeganeII 1.4 16v bez pripravy instalovat?
Nechce se me prodavat auto s najezdem 60000 kc za mrzky peniz a kupovat jine. Taky by se me libila aut. klima a elektricke zrcatka.
Najde se nekdo,kdo se tim zabiva? Moc dekuji za reakce vazenych renaultaku.

Pochyly Jiri
Starting member
Příspěvky: 94
Registrován: stř led 13, 2010 12:28

Re: TEMPOMAT - DORÁBKA, PROBLEMY...

Příspěvek od Pochyly Jiri » úte led 09, 2024 19:43

Dobry den,pred casem jsem touzil po tempomatu, cetl forum.Pak to opadlo. Dnes se me ta touha vratila,ale nemam na to. Nasel by se nekdo na Morave,kdo by byl ochoten tempomat na MeganeII 1.4 16v bez pripravy instalovat?
Nechce se me prodavat auto s najezdem 60000 kc za mrzky peniz a kupovat jine. Taky by se me libila aut. klima a elektricke zrcatka.
Najde se nekdo,kdo se tim zabiva? Moc dekuji za reakce vazenych renaultaku.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů