Čap zadneho sedadla

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Lubopp
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 12, 2022 13:46

Čap zadneho sedadla

Příspěvek od Lubopp » pon čer 13, 2022 16:05

Zdarvím,
vie mi prosím niekto poradiť, kde kúpiť/zistiť číslo partu, toho plastového čapu/lôžka, v ktorom je zacvaknuté to očko zadného sedadla? Ide o 4 rovnaké plastove výlisky, ktoré sú zasunuté do podlahy karosérie a prichytávajú koberec ku podlahe (pod zadnými sedadlami) a zároveň, alebo hlavne, nesú sedadlá - tvoria lôžko otočnému očku/čapu sadadla, aby sa dalo sedadlo vyklopiť do zvislej polohy. Zabudol som si to odfotiť :(
Pokúšam sa to nájsť už asi hodinu na webe, ale bez úspechu...
vopred ďakujem
Lubo

Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3292
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Čap zadneho sedadla

Příspěvek od ZDENECEKCZ » ned čer 26, 2022 06:56

Zkus aci.cz a tam zadej tvuj VIN v sekci origo dilech, klikni na detail a pak v popisu najdi sedadla, najdi obrazek, na obrazku ten konkretni dil, jeho OEMcislo a pak uz to bude hracka najit i kdekoliv jinde na esopech,
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Lubopp
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob úno 12, 2022 13:46

Re: Čap zadneho sedadla

Příspěvek od Lubopp » pon čer 27, 2022 08:19

Vdaka Zdenek za radu. Skusal som ale tam to nebolo. Nemal to nikto, musel som ist do Renaultu a zaplatit za maly kusok plastu 24€...Ale uaz to mam, sedadlo je nahodene, vsetko O.K.
Inak vymena tych silentblokov motora pomohla, pri prejazde retarderom je to podstatne lepsie.
Este som si vsimol ze vo vyrovnavacej nadrzke chladiacej kvapaliny bolo sucho, tak som kupil original zmes v Renaulte ze ju vymenim komplet. (nikdy som kvapalinu nemenil ani nedoplnal...za 12 rokov) Vsetci mi tvrdili ze Renault ma iba jednu zmes Glacerol Type D, a ze aby som nesetril a dal tu. Lenze ked som vytiahol hadicu od chladica, vytiekla ruzova voda. A ta renaultacka je zlta...Manik u ktoreho som bol na zdvihaku hovoril ze to nic, ze tam mozem dat aj zltu, ze nic sa nestane, nemal cas aby sme to preplachli vodou...Tak som to tam dal (zmestilo sa iba cca 3 a 3/4 litra). Dufam ze sa to nepobile a nezacne to nejako korodovat....

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů