Otevření víka kufru renault megane II cc

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
alff
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 13, 2013 05:53
Bydliště: Vychodočeský kraj Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Otevření víka kufru renault megane II cc

Příspěvek od alff » pon kvě 16, 2022 14:56

Dobry den stal se mi děsný problém. Mám přerušený dratek od spinače otevirení vika kufru.někde v tom ohybu jak jeto pripaskované k mechanismu otevirání na levé straně. Motorek zámku kufru nereaguje na spinac ani na dalkové ovladani kartou. Bohuzel u mechanického zamku co je vedle je vypadly bovden. takze to také nejde. V servisu renault Dražkovice u Pardubic rikali ze to musim krumpacem a sehnat nové víko :(
V servisu Renault Chrudim kroutili hlavou a vůbec nevěděli co stím. Přes diagnostiku pry nejde ani otevřit střecha když nemám zataženou v kufru záclonku. Kdyby to šlo obejít, a otevřela by se střecha tím i víko kufru, tak bych opravil problém.
Přes zadní sedacky to nelze protože tam je plech je to gabrio.také jsem zkousel propojit dratky ze spinace zamykani z prostredniho panelu pod radiem do zadniho spinace také bez uspechu. Motorek zámku je v poradku neni rozbity.
Neví nekdo co s tím! ?!
Jsem z Pardubic pokud někdo prijede, mohu přijet i já a otevře to zaplatim 4000Kč keš.
Zaplatím i za radu stejnou částku po uspěsném provedení, ne předem. nejsem zloděj zaplatim. Milan
Byl bych rád i za video zevnitř kufru při zavírání levá strana ale to by někdo musel mít kameru s osvetlením v kufru abych to viděl-
Renault megane cc 2.0 16V 99Kw/136 koní. Edice Karman 2006
http://alfff.rajce.idnes.cz/gabrio/#DSC_0022.jpg
Palivo Ethanol E85, shell V-Power Racing100, Natural 95,98 oct

Uživatelský avatar
alff
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 13, 2013 05:53
Bydliště: Vychodočeský kraj Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření víka kufru renault megane II cc

Příspěvek od alff » stř kvě 18, 2022 20:52

Dnes po 6h kufr otevřen.
A- Odšrobování šroubu zadního opěráku pod krytem vedle oblouku po obou stranách. Ty kryty se musí násilně nadzvednout protože je zavřená střecha a nejdou vyndat.
B. Dírou vložit do kufru světlo.
C.Touto dirou strčit háček a zaháknout bovden co je od zámku a zatáhnout
Je třeba moooc trpělivosti a hlavně šikovnost !
Pokud to nezvládnete mohu to udělat po domluvě datumu.
Obrazek v odkazu :jj13:
https://img22.rajce.idnes.cz/d2201/9/91 ... .jpg?ver=0
Renault megane cc 2.0 16V 99Kw/136 koní. Edice Karman 2006
http://alfff.rajce.idnes.cz/gabrio/#DSC_0022.jpg
Palivo Ethanol E85, shell V-Power Racing100, Natural 95,98 oct

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1318
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Otevření víka kufru renault megane II cc

Příspěvek od Renaulťák » čtv kvě 19, 2022 07:12

Tak jsi si vydelal. Doufam, ze vyplatil ty slibene ctyri tacy kes.
Mam trojku, tak trenuj i tu. Dozil se deseti let a asi se elektrika a elektronika zacina bourit. Zatim nereaguje snimac v pravych dverich.
Ja bych dozadu bez stazene strechy nevlez. Omezujici je vyska a hlavne klaustrofobie.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Otevření víka kufru renault megane II cc

Příspěvek od krt.ecek » čtv kvě 19, 2022 09:33

Prosím o vysvětlení mechanického zámku u Mii CC, to si nevybavuji že bychom v autě někde měli, rád bych si ověřil, že je ten bowden v pořáku. Kde se ten zámek nachází? Děkuji za readu
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
alff
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 13, 2013 05:53
Bydliště: Vychodočeský kraj Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření víka kufru renault megane II cc

Příspěvek od alff » čtv kvě 19, 2022 17:31

To jsem si dělal sám nikomu jsem nic neplatil.
Vedle centralniho zamku v kufru u megane 2cc je i mechanický zamek na klič co je v kartě. Který tahá za lanko k odemčení centrálniho zamku v kufru. Je nutné mít stale odšroubovaný kryt z kufru u mechanického zamku než se vam to rozbije !!! jinak se tam nikdy nedostanete!!!
U normálních megane 2 je sice stejný zámek, krety pasuje i chodí stejně, ale neni u něj ten bovdem s lankem k mechanickým zámku tedy pro vyměnu je nepouzitelny.
odkaz na fotky zde:
https://alfff.rajce.idnes.cz/gabrio/

Mám k dispozici kompletni dilenský manual na renault megane 2 cc ale ve spanelstině častecne ho prekladam do cz.
Renault megane cc 2.0 16V 99Kw/136 koní. Edice Karman 2006
http://alfff.rajce.idnes.cz/gabrio/#DSC_0022.jpg
Palivo Ethanol E85, shell V-Power Racing100, Natural 95,98 oct

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů