DATABÁZE CHYBOVÝCH HLÁŠENÍ PALUBNÍHO PC

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3292
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: DATABÁZE CHYBOVÝCH HLÁŠENÍ PALUBNÍHO PC

Příspěvek od ZDENECEKCZ » čtv srp 12, 2021 13:08

Hledej toto cidlo. Uvidis ho nekde na motoru, jen ten cerny picinec a z nej konektor. Zbytek je schovany v motoru.
https://www.renaultdily.cz/spinac-kontr ... gJaNfD_BwE
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Xani
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv srp 12, 2021 10:58
Bydliště: Okres Kolín

Re: DATABÁZE CHYBOVÝCH HLÁŠENÍ PALUBNÍHO PC

Příspěvek od Xani » čtv srp 12, 2021 14:56

ZDENECEKCZ píše:
čtv srp 12, 2021 13:06
Jako mirne fucet z vicka oleje muze. Ale kdyz to priklopis rukou, tak to nesmi fukat tlakem ven. Jako ze by ti to dlan zvedalo.
Muze odchazet tlakove cidlo, nevim presne kde je na motoru, ale vepredu u chladice ne. Melo by byt nekde na motoru zepredu, co vim, tak do nej vedou dva draty.
Ze olej cirkuluje.poznas tak, ze nechas motor stat. Pak ho nekdo na treba 5 sekund nastartuje a musi na merce ubyt, bo ho cerpadlo odsaje nahoru a dopryc.
Osobne myslim, zento tlakove cidlo je blbe a proste dela neplechu. Kdyby to nemazalo, tak je motor pridreny za par km.

Na eMBecku jsrm mel pricpane sitko. Rozla se kontrolka mazani, kdyz jsem na posledni chvilku frcel na nocni. Ja hned zastavil (po cca 150metrch) nanpumpe a kupil dva litry oleje a jel jsem honem na nocni. Po nocni cumim na merku a oleje tam bylo strasne moc, hodne nad maximem. Dodudlal jsrm dom 4km a doma zjistil ucpane sitko. Ale tam slo videt vickem oleje.na ventuly a ze byly suche. Motor od te doby byl hlucnejsi. Za pul roku zdechl uplne, ale to uz jsem auto nemel ja
Mírně fičí, tlakem nefouká. Akorát tedy se mi moc nelíbí ten zvuk. Připadá mi takový prapodivný jakmile otevřu víčko.
Cirkulaci zkusím a dám vědět. Je u tohodle auta velká pakáž to sítko? :-D Zatím jsem si poradil s cívkama, airbagem, zatékáním, tím co se čistí a profoukává od přebytku....((( AHA!!! ........... to co se vytahuje z vrchu z motoru a občas se to pročistí a vyfouká a má to konektor je od oleje, že? No tak to jsem asi vůl a teď se přikláním k tomu sítku.... kvůli něčemu tam ty filtříčky byly.... ))) a typickejma chybama... Sice borci na YTB to mají během desítek minut... já někdy hodin a skoro řvu jak malej, ale vždycky si poradím. Hlavně aby to bylo míň pracný než větrák... :-D

A ten bazmek se pokusím najít a pomazlit se s ním. Zatím díky! :-)
Renault Megane 2, 1.6 16v, 2006

Xani
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv srp 12, 2021 10:58
Bydliště: Okres Kolín

Re: DATABÁZE CHYBOVÝCH HLÁŠENÍ PALUBNÍHO PC

Příspěvek od Xani » stř srp 25, 2021 17:29

Konečně jsem měl možnost se k tomu nějak dostat a vyřešit to. Byl to ten spínač. Jsem rád, že mám zatím štěstí na takové " kravinky " :-D

Každopádně ta chyba vyskakovala tak neobvykle, že jsem do poslední chvíle nevěděl jestli to je někde v drátech, nebo ten spínač :-)

Děkuji za rady a reakce :-)
Renault Megane 2, 1.6 16v, 2006

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 12 hostů