Topení, kolečko ovládání

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kristo
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 25, 2018 16:07

Topení, kolečko ovládání

Příspěvek od Kristo » čtv črc 19, 2018 14:02

Cus, mám problém s topením, tedy s tím kolečkem na kterém si nastavujete kam chcete aby to foukalo, jde o to že jde hodně opravdu hodně ztuha, dnes jsem to kuchnul a nic jsem tam neviděl, nebo spíš jsem neveděl po čem jít. Myslel jsem si že tam něco bude nějaká překážka ale na nic jsem nepřišel :shock: :shock:
Když mi náhodou vypadlo lanko, tak to běhalo dobře, nic nedrhlo, takže bud na druhém konci lanka (to vůbec netuším kam vede) a nebo nenapadá někoho po čem jít ?

Topení bez klimatizace
/ Renda / M2 / 1.4 / 16V / 72 kw / Rok / Narození / 2003 /

Uživatelský avatar
Libor Duriska
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: ned pro 04, 2016 20:58

Re: Topení, kolečko ovládání

Příspěvek od Libor Duriska » stř říj 03, 2018 11:31

Tiež máme na MII rovnaký problém, napr. pri nastavení ofuku čelného skla (manuálne ovládanie) občas koliesko ovládania preskočí do polohy medzi ofukom čelného skla a ofukom čelného skla a nôh zároveň. Zatiaľ som sa na to nepozeral, no predpokladám, že by mohol byť bordel v mieste natáčania klapiek, alebo nejaká skorodovaná hriadeľka, ako tomu je v prípade zatuhnutých kľučiek. Nechcem sa do toho púšťať bez bližších informácií. Ak by teda niekto mal nejaké skúsenosti, prípadne tipy, bol by som vďačný.
Renault Megane III Grandtour 1,4 TCe, Dynamique, 04/2010
Renault Megane II Grandtour 1,6 16V, Expression, 09/2003

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů