ČTEČKA KARTY

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
davexd3
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 23, 2018 06:54

ČTEČKA KARTY

Příspěvek od davexd3 » pát bře 23, 2018 07:00

Dobrý den,chci se zeptat na něco ohledně čtečky karet u Renault Megane II.Ten můj je r roku 2004..1.6/83 kw

Zlobí mě čtečka karty..ta karta je v té čtečce hrozně navolno a vůbec ji nenačte..
Na YT jsem našel takový trik s kuchyňským nožem a na utěsnění tam strkám nůž a po chvíli zkoušení se karta načte.
Proto se chci zeptat,jestli ta karta má být navolno nebo má ve čtečce držet a jestli je čtečka spojená jen s imobilizérem,tudíž by stačilo vzít čtečku z jiného auta a nějak spárovat nebo je napojena přímo na řídící jednotku a muselo by se to nechat vyměnit v autorizáku.

Díky za odpověď.

Idefix
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: pát pro 01, 2017 08:44

Re: ČTEČKA KARTY

Příspěvek od Idefix » pát bře 23, 2018 08:03

Mně karta ve čtečce "zlehka" drží.
Samotná čtečka by s ostatními součástmi spárovaná být neměla a měla by se nechat nahradit kus za kus čtečkou z jiného auta. Kódovaný je zámek volantu, UCH (ŘJ v kabině, pod palubkou vlevo od volantu) a ŘJ motoru (v motorovém prostoru). K jejich programování je potřeba 12místný kód, který je schopný zajistit jen prodejce/autorizovaný servis.
Ber to ale ode mě bez záruky, zatím jsem s imobilizérem nic dělat nemusel.
Megane II kombi 1,6 16V 2003
"Messieurs, salut la voiture horrible!"

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: ČTEČKA KARTY

Příspěvek od johnyd21 » ned dub 15, 2018 11:20

robím megana II a podla vsetkeho odišla čítačka,bola by náhoda žeby obe karty? Stačí dat použitú funkčnú? Alebo je potreba kodovat,ale podla
mna je to len komunikačná vec lebo karty sú nakodované s uch takže by to malo slapat.Vie niekto ako to je? Dík
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

lakinooo
Senior member
Příspěvky: 1037
Registrován: pon zář 27, 2004 09:33

Re: ČTEČKA KARTY

Příspěvek od lakinooo » ned dub 15, 2018 13:59

Citacka sa nekoduje!!!!
Megane II 2.0 16V AT4, Eberspächer HYDRONIC B5WSC

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů