Nestartuje, pojistka CAL1

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
stixSX
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 24, 2020 16:41

Nestartuje, pojistka CAL1

Příspěvek od stixSX » čtv zář 24, 2020 16:56

    Dobrý den, obracím se na vás s mým problémem, nedávno jsem dával známému na opravu auto, co se týče ložisek, brzd, kotoučů, startéru a tyčí řízení, pro auto jsem si přijel, nastartoval a odjel, po cestě domů mi auto při jízdě asi 2x zdechlo, ale jelikož tam byl kvalt, tak opět naskočilo, druhý den přijdu k auto a jediné co fungovalo bylo odemykání, z tohoto jsem zjistil, že odešla pojistka která je přímo na + baterie s označením CAL1 32V,, pojistku jsem vyměnil, auto bez problémů nastartoval, v ten den jsem odjezdil opět nějakých 80km s tím, že jsem auto alespoň 4x startoval, i s tím, že mi po cestě většinou špatné kde byli díry a nerovnosti auto zdechlo a pomocí kvaltu opět naskočilo, večer jsem auto zaparkoval a ráno opět zjistil, že je zničená pojistka na baterii, měl jste někdy někdo podobný problém, nebo víte co to může způsobovat, a na co se zaměřit, děkuji

    Odpovědět

    Zpět na „Renault Mégane II“

    Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů