Na volnobeh klesaji otacky 1.4-1996

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sinco
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: úte říj 20, 2015 10:28
Bydliště: Brno

Na volnobeh klesaji otacky 1.4-1996

Příspěvek od sinco » ned zář 10, 2017 22:22

Mám dvě otázky. Auto bylo ve 4 servisech a ani jednou se nepovedlo spojeni. Poslední napojení diagnostika Delphi. Zítra se chystám navštívit Renault servis. Pokud se to nepovede ani tam tak mě z toho vychází že je ŘJ nějak polámaná. Před cca 6 lety byla diagnostika provedena 2 krát během týdne a ok. Servis už není. A pokud je ŘJ v pánu a sežene se jiná z vraku jak úspěšně projít nákupem, na co si dát pozor. Bude vůbec fungovat z jiného vozu? Udaje na tachometru zůstanou?
A druhá otázka, auto nemá otáčkoměr. nastartované, stojící auto a vše ok. Po nějaké chvíli začnou otáčky padat někam kam nemají. Tento stav trvá snad minutu. Pak otáčky vyběhnou o málo víc než normálně a zase spadnou do normálu a tak to chvilku zůstane. Po chvilce zase klesnou a celý proces se opakuje. Sem tam se stane že auto pří poklesu otáček chcípne, ideálně na červené na semaforu. Prosím o radu. Děkuji
Renault Laguna 2, r.v. 2003 1.9dCi

sinco
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: úte říj 20, 2015 10:28
Bydliště: Brno

Re: Na volnobeh klesaji otacky 1.4-1996

Příspěvek od sinco » sob zář 23, 2017 10:57

Byla vyzkousena i diagnostika BOSH a take ke spojeni nedoslo. Takze navsteva Renault. Pristup na urovni. Snaha me pomoci. A vysledek je Teplota nasavaneho vzduchu -40stupnu = preruseny obvod na kontaktu14 nmebo 32nebo zkrat na +5V na kontaktu 14 ridici jednotky. Teplota nasavaneho vzduchu119stupnu = zkratovany snimac nebo zkrat na kontaktu 14 ridici jednotky.
Zkontrolujte odpor snimace, musi byt nenulovy a konecny. Doporuceno vymenit snimac tlaku saciho potrubi. Ten vymenen za novy- Starline a zavada trva. Rad bych sehnal elektricke schema. Co jsem hledal tak jsem nasel jen z knizky Jak na to ale tady je to schema nekompletni a co hur sken je lehce maznuty, neco jako ClearType u windows. Bodlo by schema ecu, klonektor a zapojeni ve voze. Dekuji za pomoc.
Renault Laguna 2, r.v. 2003 1.9dCi

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů