starty

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanness007
Starting member
Příspěvky: 25
Registrován: úte dub 09, 2013 20:14
Bydliště: Paseka Olomoucký kraj

starty

Příspěvek od Hanness007 » pon zář 04, 2017 18:49

zdravím,mám takový problém. Začalo to když byli ty horka. Při zahřátém autě mi dlouho točilo než nastartovalo,kolikrat tak,že mi problikla kontrolka servis na palubovce ale pokaždě sem nastartoval. Diagnostika neukázala nic. Před 14dny sem vyměnil čidlo teploty chladící kapaliny,nic se nezměnilo. Od minulého týdne mi to dělá to stejné,ale zase za studena. Včera jsem nechal vyčistit klapku,zkontrolavat čidlo klikové hřídele (před 3lety bylo měněné) . Ještě zkusím svíčky,ale to až po výplatě. Ty taky byli měněny před 3lety zhruba 25tis na nich najeto. Nevěděl by někdo co by to mohlo dělat? děkuji za typy.
Renault Megane Clasic 1.6 16V 79kW r.v.2001

Uživatelský avatar
Hanness007
Starting member
Příspěvky: 25
Registrován: úte dub 09, 2013 20:14
Bydliště: Paseka Olomoucký kraj

Re: starty

Příspěvek od Hanness007 » pon zář 11, 2017 17:33

dnes sem ještě laboroval a přišel jsem na volnou minus svorku na baterii,tak jsem ju hned vyměnil za novou,ale auto se chova pořád stejně. dnes to neslo skoro vubec nastartovat,ale na konec chytl. nevim jestli to třeba nemuže byt tím motylkem,sice je 2 roky stary,ale odjit muze.
Renault Megane Clasic 1.6 16V 79kW r.v.2001

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů