Chyba 054 immo

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
mikybasny
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 05, 2016 17:49

Chyba 054 immo

Příspěvek od mikybasny » pon úno 08, 2016 18:20

Dobry den mam megana 1,6e 1997
Auto mi normalně jelo stalo na mistě a zdechlo už jsem nenastartoval začal jsem hledat přičinu diagnostika ukazala chybu snímače otaček ten vyměněn chyba zmizela ale auto nejede po další diagnostice se mi ukazala nova chyba
Napájení ringu - zkrat obvodu na +12 V - Trvale
Někde sem se dočetl že je na starteru,starter jsem vymontoval kontakty očistil starter normalně toči chybu je stale a auto toči na ale nenastartuje nehazí ani jiskru ani svičky nejsou mokry palivo se do lišty natlači ale dal nic
Pomocte mi jsem už neštastny a žarovka imobilizeru nesvití budu rad za každou radu

mikybasny
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 05, 2016 17:49

Re: Chyba 054 immo

Příspěvek od mikybasny » pon úno 22, 2016 20:00

Tak nove poznatky vyměnil jsem řidici jednotku puvodni vykazovala špatne hodnoty nechal jsem si rovnou i vypnout imobilizer a auto mi zdechne hned po startu neudržim to ani plynem prostě nastaruju na dvě vteřiny a hned zdechne jsem bezradny

Uživatelský avatar
KarelJ
Experienced member
Příspěvky: 573
Registrován: pon srp 21, 2006 09:52
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba 054 immo

Příspěvek od KarelJ » stř kvě 18, 2016 18:00

Asi bych zkontroloval rele co zapina palivove cerpadlo.
K.
Renault Megane hatch 1,6l 55kW 1997

Vlastním renault clip diagnostiku. Kdo by chtěl diagnostikovat auto pište sz. Kutná Hora. Čáslav

nabízím redukci k autorádiu http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?f=5&t=14035

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů