Ukradené zrcátko

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Romci
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 30, 2004 17:51

Ukradené zrcátko

Příspěvek od Romci » sob říj 30, 2004 17:55

Prosím někdo mi ukradlo zrcátko u splujezde. Mám Megane z roku 2000 a nemohu sehnat náhrdní jen to zrcátko. Problém je že mám vyhřívané zrcátka a všude prodavají jen na nevyhřívané. Poraďte prosím někdo kde bych to mohl koupit. Nechci kvuli ukradenému sklíčku měnit celý vnitřek zrcátka.
Díky Roman

Medved
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: čtv led 08, 2004 09:18

Příspěvek od Medved » pon lis 01, 2004 10:16

To potrebujes ty skla ctyri? ;-).

Ja jsem kupoval u Freiberga (Praha 6, Radimova ulice) leve sklo v patek. Maji ho skladem, takze prave budou mit taky. Stalo cca 800Kc.
Mne ho "ukradl" bazant ;-). Krome skla mi roztriskal ten kryci plast (lakovany) - ten bude stat o neco vic. Bazant mi utekl do krovi. Chtel jsem ho humane dorazit a udelat na smetane. Zmetek jeden :-)).

Romci
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: sob říj 30, 2004 17:51

Příspěvek od Romci » pon lis 01, 2004 10:35

Nepotřebuji čtyří :-) byl jsem tu poprve a nejak jsem to nechtěně vložil víckrát.
Jinak díky za radu a škoda že utekl mohl dobře chutnat :-)
Dneska jsem zajel na renault vrakoviště a měli ho tam i to vyhřívaný za 500,- Takže slušná cena a docela příjemnej chlápek.
Jestli jsi z Prahy tak je to vrakoviště v Praze 9 - Satalicích ulice Budovatelská.
Má tam hrozně moc věcí.
Díky
Roman

josef
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 24, 2004 20:34

Vrakoviště

Příspěvek od josef » ned lis 07, 2004 10:12

Tak jsem na to vrakoviště v Satalicích taky zajel. A jsem též příjemně překvapený ochotou i sortimentem. Ceny jsou taky dobré.
Vyhřívané zrcátko Scenic 500 Kč
14 palcové disky kol - plechové cca 600 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 18 hostů