Zhasina motor pri rozsvícení svetel

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vlkodlak99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 15, 2019 12:18

Zhasina motor pri rozsvícení svetel

Příspěvek od vlkodlak99 » pát lis 03, 2023 20:49

dobrý den
Meghane I 1.4 16V grand tour .
Problém se týká toho že při motor běží normálně bez problému nastartuje blikají blinkry všechno ok .. zapnu světla a motor chcípne všechno se vyresetuje .. hodiny, radio jako když člověk odpojí baterku (už jsem to psal tady na někde na fóru ale nikdo nereagoval) při hledání problému jsem po odpojoval snad úplně všechno procinkal kabely jestli to někde nejde na kostru vypadá že ne .. momentálně po proměření ( při odpojení všech žárovek a kabelu od nich takže jsou na volno) naměřím cca 7V na dalkových světlech i přesto že jsou ovladací pakou zapnuté pouze potkávačky a ještě k tomu mám vytažené pojistky od dálkových světel nevím co tam těch 7V dělá .. do obrysových světel jde jen asi 9V taky nevím proč tak málo .. potkávací davaj normálně 12,5 co je na baterce.. pokud je vše odpojeno a já mám připojené jen potkávací světla vše je asi v pohod motor běží světla se rozvítí ale jak vložím žárovku do koncovích světel nebo obrysových, sepnu dálkové zapnu mlhovky motor zdechne ( zacvakaj relátka a je konec) je možné že tohle všechno způsobuje jednotka UCH pod volantem ..
Jsem jen automechanik ne autoelektrikář ..mám jen schéma s knížky jak na to a myslím že je to na starší verzi a tam tato jednotka zakreslená není nebo myslím že není .. nevím co má všechno tato jednotka na starost a jestli něco takového může způsobovat .. tak mě prosím ušetřete komentářů že jsem lempl a raději se mě pokuste pomoc .. snažím se jen zachránit auto protože je mě ho líto jelikož jezdí dobře a jako pracovní dělník slouží víc než dostatečně..

vlkodlak99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 15, 2019 12:18

Re: Zhasina motor pri rozsvícení svetel

Příspěvek od vlkodlak99 » čtv úno 08, 2024 22:51


Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů