Startování

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Tereza Marková
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 26, 2021 15:55

Startování

Příspěvek od Tereza Marková » pon črc 12, 2021 20:39

Dobrý večer, moc se omlouvám že zakládám další diskuzi na toto téma ale v ostatních jsem nenašla nic co by mi mohlo pomoct. Mám problém se startováním chtěla bych se zeptat zda měl někdo z vás zkušenějších stejný problém a zda se povedlo zjistit co s tím bylo. Jedná se o toto : auto startuje způsobem náhoda je blbec při otočení klíčku točí a točí. Co startování tak je to jinak, jednou nastartuje na podruhé, pak zas se musí auto roztlačit a nastartovat přes spojku, pak nastartuje po osmé pak napoprvé. Dřív to vypadalo že záleží na vlhkosti ale zjistila jsem že to tak není. Byl u u lékaře mechanika a ten po diagnostice prohlásil, že ta diagnostika neukazuje žádnou chybu. Prosím o radu co by s tím mohlo být. Zkoušely jsme vyměnit i baterku ale bez žádné reakce. Začínám si myslet že to auto mě chce připravit o rozum. Jako by bylo náladové. Předem děkuji každému kdo alespoň zareaguje.

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1317
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Startování

Příspěvek od Renaulťák » úte črc 13, 2021 08:32

Nevim, jaky mas motor. Ja mel v MI osmiventilovou 1,6 a stacil doslova sroubovak a kladivo.

Pises, ze toci a toci. Co by mohla byt chyba v dodavce paliva, nebo zapalovani.
Pak ale roztlacite, co by byla chyba starteru, baterie, nebo spinaci skrinky. Protoze kdyz chytne, palivo i jiskra jsou. Je otazne do jakych otacek musite motor roztlacit.
Vypada to ma kombinaci vice chyb. Je to starecek a elektroinstalace je za hranici zivotnosti. Kontakty muzou byt zaoxidovane a klidne muze platit, ze za vlhka neco funguje, za sucha je mrtve.
Pokud u takoveho jednoducheho MI vychazi tvuj mechanik pouze s diagnostiky, tak je to novodoby expert a chtelo by to zamenit na nekoho se selskym rozumem.
Ja bych prolezl komplet elektriku, ktera ma vliv na startovani a dosdavku paliva. Podle me tam nekde bude chybicka.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti