Problem s výkonem a neschopnost nastartovat

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
MartinPr
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 23, 2019 19:10

Problem s výkonem a neschopnost nastartovat

Příspěvek od MartinPr » pon pro 23, 2019 19:24

Dobrý večer zdravím všechny a obracím se na vás s prosbou o radu.Koupil jsem si 1 megana 1,6 16V 79kw při cestě z Prahy po dálnici na Brno 40km před Brnem po sešlápnutí plynu začal klesat výkon,jako by vynechával jeden válec.Tak jsem zpomalil,abych dojel ještě 60km do místa bydliště.Auto chvilku jelo chvilku ztrácelo výkon.A 10km před cílem přestalo jet úplně. Párkrát problikla kontrolka poruchy a jednou kontrolka stop.Pak už auto jen točilo,ale nešlo nastartovat.Dnes jsem vyměnil svíčky a cívky a je to stejné.Děkuj za radu Martin

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Problem s výkonem a neschopnost nastartovat

Příspěvek od Dawes » úte pro 24, 2019 09:10

Co palivový filtr nebo relé podávacího čerpadla (beží čerpadlo?)? Triviální závady co umí hodně potrápit. Pak by bylo dobré udělat diagnostiku, vymazat chyby nasbírané v důsledku toho, že něco není v pořádku, znova zkusit, znova načíst diagnostiku a podle ní směřovat opravné pokusy.

..... + přesouvám kam patří (Megane 1 v technické sekci místo "diskuze a pokec")
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů