Sahara,

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Deidalos
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 17, 2017 17:31

Sahara,

Příspěvek od Deidalos » ned srp 18, 2019 10:15

Zdravím chlapci. Našťastie som není autíčkar tskze sa nehanbim za svoju neznalosť a dokonca ani nemám vodičak 😁.

Každopádne keď ideme na jazdu, mame ručičku nazvem to teploty motora na polovici. Taky štandard vždy.
Posledné dve jazdy nám však vyskočila ručička pod akých 30 km na saharu až začala svietiť kontrolka prehriatia motora. Zastavili sme, neskúsení sme nevedeli čo robot tak sme nechali auto vychladnúť a potom šli znovu. Všetko bolo OK.

Druhá každá detto, po 30 km a najme smerom do kopca začala Sahara. Chcem sa však spýtať, či toto auto nemá nejaký priestor na do liatie chladiacej tekutiny alebo niečo také? Lebo nikdy co toto auto mame sme tam túto tekutinu neliali. Len do stieračov, pripadne technik nám vymenil olej, brzdovu, filtre atď.

Čo to môže prosím robiť, pripadne ak, kam mám naliať ru chladiacu? Každopádne k technikovi auto pôjde, to je skôr pre moju informáciu.

Je to 1998 hatchback, prvé auto pre ženu na rozjázd. Mame ho 4 roky. Toto je prvý problém. Vďaka

Deidalos
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: stř kvě 17, 2017 17:31

Re: Sahara,

Příspěvek od Deidalos » ned srp 18, 2019 10:18

Aa vymažte prosím tento duplak

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 3 hosti