Chcípání motoru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Zdenda01
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 16, 2019 10:27

Chcípání motoru

Příspěvek od Zdenda01 » sob úno 16, 2019 11:00

Zdravím. Mám Megana 1,6 55 kW 1996 a minulou neděli mi po ujetí asi 10-ti kilometrů během jízdy auto chcíplo, rozsvítily se všechny kontrolky a začal jakoby z leva do prava lítat otáčkoměr a auto už nešlo nastartovat. Zkoušel jsem i auto zamknout a odemknout kvůli imobilizéru, ale nenastartoval jsem. Následně jsem to šel zkusit v pondělí. Auto jsem bez problémů nastartoval a dojel na diagnostiku, která ale neukázala vůbec nic.
Pondělí jsem v klidu dojezdil a žádný problém se neprojevil. Ovšem v úterý opět asi po 10-ti kilometrech auto během jízdy chcíplo, a zhasly všechny kontrolky, ale po okamžitém startování auto naskočilo, ale motor točil hrozně vysoko až asi do čtyř tisíc otáček. Auto jsem nechal 45 minut odpočinout a pak v klidu nastartoval a ujel 16 km do jiného servisu, kde ale diagnostika nic neodhalila.
Poraďte prosím co s tím, protože mám strach s autem jezdit, aby mě nenechalo někde uprostřed křižovatky.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů