Spínací skříňka

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
dave182
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 19, 2018 13:15

Spínací skříňka

Příspěvek od dave182 » čtv dub 19, 2018 13:44

Přeji všem pěkný den, mám tento problém, známý přijel na parkoviště a už nenastartoval, zjistil jsem že nejde proud z II polohy na startování(zhasnou kontrolky), ale. startér běží, ale jsou vyplé budíky,(čerpadlo a vstřiky tím pádem také) našel jsem proto mezipolohu klíčkem, kdy kontrolky svítí a auto jsme drncly roztlačením a známý tak odjel domů, sehnal jsem novou spínací skříňku, ŘJ motoru, immo, zámky dveří, klíče a komfortku, ze stejného 1.6 16V renault megane 2000-2001, ptám se jestli budu potřebovat ren clip diagnozu na dolazení řj, nebo stačí namontit celou sadu do auta a půjde to, kdo je z okolí karlovarska, kdyby bylo potřeba něco poladit clipem, at ho z číny nemusím hned objednávat.


zatím a ať to jezdí Dave

dave182
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 19, 2018 13:15

Re: Spínací skříňka

Příspěvek od dave182 » čtv dub 19, 2018 19:13

no tak se pokusím si odpovědět sám, přemýšlel jsem a jde jen o mechaničinu, tudíž původní immo snímač na spínačce nechám a předělám jen planžetu s tou co jsem koupil do původního klíče, samo, bez vyndavání baterie z klíče, kvůli immo aby se nezablokoval, byl zachován kod immo i udaje v řídící jednotce a nemusel jsem měnit zámky a vše kolem, půjdeli to přebastlit, zatím a nějaké komentáře také můžete přihodit.

dave182
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 19, 2018 13:15

Re: Spínací skříňka

Příspěvek od dave182 » pát dub 20, 2018 15:43

Takze, problem vyresen, ten komu odejde spinacka, nejlepe sehnat na vrakaci jinou, k tomu bude origo klic, staci prehodit planzety, nebo zakomponovat elektroniku do noveho klice, a vesele se jezdi dal, nezapomenout mit puvodni planzety na dvere zamku :shock: a dulezite pri prehazovani nevyndavat baterku z klice

Koffi
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 23, 2018 09:03

Re: Spínací skříňka

Příspěvek od Koffi » pon črc 23, 2018 09:43

e: master 2,5 dci
Příspěvek pon črc 23, 2018 09:17

Cau lidi pujcil jsem kamosovy mastera a kdyz nastartoval neak pokazil spinacku klic zustal ve startovaci poloze a on s tim odjel a odvaril starter.starter uz mam dole a objednany novy,koupil jsem i novou spinacku s klicema.kdyz vymenim spinacku a v dalkovem ovladaci na klici vymenim tu planzetu s noveho klice bude to stacit aby to nastartovalo a nemusel jsem nikde nic kodovat atd.?moc diky za odpoved

Koffi
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 23, 2018 09:03

Re: Spínací skříňka

Příspěvek od Koffi » pon črc 23, 2018 09:55

Aha uz to ctu ....

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů