dálkové odemykaní/zamykaní

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Dachna
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 01, 2018 06:02

dálkové odemykaní/zamykaní

Příspěvek od Dachna » čtv bře 01, 2018 06:26

Zdravim lidi, mam megane 1 po face r.v. 99 1,4 16v. nejde my dálkáč, baterie v kliči vyměněna a stale nic. jinak vše funguje ( imo atd.) poradí někdo, už mě nebaví odemykat přes zámek a zbytek auta přes odemykací tlačitko v palubovce.

meganemaster
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 26, 2019 15:37

Re: dálkové odemykaní/zamykaní

Příspěvek od meganemaster » úte bře 26, 2019 15:49

a jaký typ klíče máte jsou 2 druhy Infra červený nebo rádiový ??
Postup u obou dvou se liší.
U Infra Červeneho se musí zadat prostřednictvím tlačítka zamikání dveří v interiéru zadat dojezdový imo kód a pote ve velmi krátkém časovém úseku se musí zmačknout tlačítko na dálkovém ovladači.
Pokud máte Rádiový pak by mělo stačit 4x otočit klíčkem do polohy 2 a zase spět na 0 poté akorát stisknete tlačítko na klíči a auto by se mělo zamknout a ihned odemknout to indikuje že je klíč spárován správně :)

catanuta
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 11, 2024 00:41

Re: dálkové odemykaní/zamykaní

Příspěvek od catanuta » čtv led 11, 2024 00:43

Zdravím všechny, dnes jsem narazil na problém s mým autem. Musel jsem vyměnit baterii, protože selhala kvůli chladu. Vyměnil jsem baterii a po připojení se mě autorádio ptá na kód pro fungování, ale nemám absolutně žádný kód. Hledal jsem na internetu způsob, jak vyřešit můj problém, a našel jsem tento nástroj, který by mi pomohl najít tento kód. Nejsem rozhodnutý jej používat a proto potřebuji váš názor. Předem děkuji a přeji hezké svátky! https://radiocodefinder.com/renault-radio-code

KaJe
Advanced member
Příspěvky: 257
Registrován: sob srp 31, 2019 01:40

Re: dálkové odemykaní/zamykaní

Příspěvek od KaJe » čtv led 11, 2024 07:12

Osobně jsem vyzkoušel pár aplikací na mobilu a musím říci, že fungují. Stačí třeba v google play napsat Renault radio a najde to dost aplikací, které ten kód pouhým nafocením štítku rádia vygenerují.
Renault Laguna III Grandtour 2.0 dCi 96 kW, 2008 - prodáno
Renault Grand Espace IV 2.0 dCi 127 kW, automat, 2010
Renault Clio III Grandtour 1.2 55 kW, 2009

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů