renault megane cabrio vs konkurence

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Tutor
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 10, 2018 19:42

renault megane cabrio vs konkurence

Příspěvek od Tutor » pon zář 10, 2018 19:52

Dobry den che bych si zakoupit tento vůz ale odrazují mě ty potíže se stahovací střechou je na tom opravdu tak špatně jak se píše ? je lepší radši peugeot 206 ? nebo mate jiny navrh v okoli 40 000 kč

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: renault megane cabrio vs konkurence

Příspěvek od Renaulťák » úte zář 11, 2018 10:53

Tady se porovnavaji dvacetilete autaky a je neporovnatelne, protoze nevis, jak se o strechu kdo staral, jestli stalo vetsinou v garazi atd. Textilni strecha neni vecna. Vse se da opravit. Samozrejme nove dily by te polozily.
206 je mala. Na druhou stranu, za 40 tisíc nemuzes chtit super kvalitu u zadne znacky.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

miloun
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: čtv čer 06, 2013 17:57

Re: renault megane cabrio vs konkurence

Příspěvek od miloun » pát zář 21, 2018 11:24

Když už se tu bavíte..... Letos jsem si koupil svůj vysněný kabriolet Megane I r. v. 2003 a zatím střecha funguje že problémů. Ano jak píše za takový peníze "můj 35tis" se čekají nějaké problémy. Ale vše se dá vyřešit a na renoltu vcelku když jsi šikovný i doma ale co se týče střechy...... Dá se pojistit jako proti vandalismu a tak já to mám v pov. ručením. Celou střechu jsem vyčistil a nainpregnoval a byl jsem se zeptat v originál servisu Renault-Zlín a fungl nová i s prací v originálu..... No se podržet 110tis. Pak existují i přímo e-shopy zaměřené na ca Rio a tam se dá sehnat okolo 15-30tis tak záleží jak dlouho chceš mít to auto a hlavně garáž

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů