Centrální zamykání a zámek kufru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
me110
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: sob črc 26, 2008 10:03

Centrální zamykání a zámek kufru

Příspěvek od me110 » pát pro 02, 2016 11:27

Ahoj
Mám dva pravděpodobně související problémy ale vyskytli se téměř stejně na Thalili rv 2006 1.4 16V a poprosil bych o pomoc.Takže:
1, Ovládání dálkového centrálu se chová náhodně jednou zafunguje pak ne a musím klíčem otevřít dveře.Baterii v DO jsem měnil ,chování zůstalo stejné.Ted jsem objevil že stačí zatřást autem a hle DO zafunguje, takže asi je někde zkorodovaný spoj.Kde můžu najít v autě přijímač DO a kde všude jsou k němu kabely? případně jakej jinej problém by mohl být?

2 mám zámek kufru bez klíče a problém je že ne vždy když zavřu víko kufru tak se zámek nezacvakne a víko je takové volné nevím jak to líp popsat,musím potom s větší silou zavřít víko a potom se zámek zacvakne ,toto nemá souvislost s DO , je to čistě mechanická záležitost zámku.Jak vyndat ten zámek a popř. ho rozebrat a opravit?

Děkuji za info

Uživatelský avatar
Midnightmare
Starting member
Příspěvky: 77
Registrován: ned led 18, 2015 18:15

Re: Centrální zamykání a zámek kufru

Příspěvek od Midnightmare » sob pro 03, 2016 10:30

Mám stejný problém jako ty v bodě 1, ale zatřást autem jsem nezkoušel... Řešení by mne taky zajímalo
Renault Thalia 1,4 8V r.v. 2002
Renault Clio 1,2 8V r.v. 2005
Honda VFR800 r.v. 2000

Odpovědět

Zpět na „Renault Thalia I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů