Problem so zamkom kufra

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Lukas D.
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 15, 2014 23:02

Problem so zamkom kufra

Příspěvek od Lukas D. » pon pro 15, 2014 23:12

Zdravim Thaliu som su kupil asi 3mesiace dozadu ( prve auto ) a uz som ju kupoval s tym, ze sa nedal otvorit kufor. Nakolko som si cital nejake recenzie atd. myslel som si, ze to bude vsade spominany poskodeny kabel ale nebolo to ide o to, ze ako isto viete chyba je v zamku. Dal som to opravit, ale mechanik ma rovno upozornil, ze Thalia ma nejaky blby zamok u ktoreho musim davat pozor aby som to nestlacil silnejsie inak to preskoci a kufor uz neotvorim. Daval som si na to pozor a pred vcerom som otvoril auto a asi o hodinu siel do kufra, ale samozrejme namiesto otvorenia zamok preskocil.. Neda sa nieco urobit aby sa to nestavalo? Nejaky ubgrade zamku? Lebo teraz mi neostava nic ine ako zase ist k mechanikovy aby to zase opravil... a celkovo sa obavam toho, ze sa to stane zase.

Dakujem za odpovede

morho90
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned lis 11, 2012 23:20

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od morho90 » pon pro 22, 2014 15:27

neviem presne aky problem myslis, mne sa stavalo so zamkom, ze mi nesiel klucik otocit uplne dolava a tym som nebol schopny zamok vobec odomknut. Pokial mas takyto problem, tak k mechanikovi ti netreba chodit a vies si to otvorit aj sam z vnutra kufra. Das len dole zadne sedacky a rukou nahmatas zamykaci mechanizmus a potiahnes za nejake packy, cim si ten kufor rucne odomknes. Ja som tejto neprijemnosti predisiel podlozenim uzamykacieho mechanizmu, ktory je pripevneny 2 srobami (medzi ten zamok a auto som dal nejake drevene hovadinky). Staci sa s tym chvilu pohrat a zistit ako zamok funguje a na nieco urcite prides.

Lukas D.
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 15, 2014 23:02

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od Lukas D. » sob úno 14, 2015 08:47

No pred asi 2ma tyzdnami som mal auto u mechanika ( priprava na STK atd. ) a pozrel sa mi aj na zamok ale povedal, ze tam je nejaka suciastka v tvare L ktora ked sa pretlaci nejako tak sa to uz neotvori. Cena noveho zamku na moj kluc v Renaulte je 80€ a aj tak to bude plastova sranda ktora ked sa pokazi tak potes...
No ale k tomu co si napisal... ja kufor ani s klucom otvorit neviem, len s centralom. No a nejaky dobrak mi musel zase pretlacit zamok, lebo vcera sme boli na nakupe a idem otvorit kufor a nic ani uz neskoci zamka kufra pri otvoreni, len pri zatvoreni. Takze mam auto s kufrom ktory neviem pouzivat :D
A no popravde do tychto oprav a podobnych veci velmi niesom takze budem tak ci onak musiet skocit minimalne za kamaratom nejakym aby sme sa na to pozreli. Ale je to des ten kufor...

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » úte srp 30, 2016 10:24

Lukas D. píše:No pred asi 2ma tyzdnami som mal auto u mechanika ( priprava na STK atd. ) a pozrel sa mi aj na zamok ale povedal, ze tam je nejaka suciastka v tvare L ktora ked sa pretlaci nejako tak sa to uz neotvori. Cena noveho zamku na moj kluc v Renaulte je 80€ a aj tak to bude plastova sranda ktora ked sa pokazi tak potes...
No ale k tomu co si napisal... ja kufor ani s klucom otvorit neviem, len s centralom. No a nejaky dobrak mi musel zase pretlacit zamok, lebo vcera sme boli na nakupe a idem otvorit kufor a nic ani uz neskoci zamka kufra pri otvoreni, len pri zatvoreni. Takze mam auto s kufrom ktory neviem pouzivat :D
A no popravde do tychto oprav a podobnych veci velmi niesom takze budem tak ci onak musiet skocit minimalne za kamaratom nejakym aby sme sa na to pozreli. Ale je to des ten kufor...
To LUKAS D. = Mam TEN ISTY PROBLEM . Kufor sa NEDA otvorit Ani s DO Ani klucom. Len z kufra/katastrofa!/
Pravdepodobne je tiez pretlaceny zamok ato u teba ... PROSIM Ta, ako si to Doriesil so zamkom ? Skusal som zamok vymontovat , ale pristup je Katastrofalny . Moja uvaha - vymnotovat zamok a podla vzoru kupit TAKY ISTY / viac druhov je .../ a zase namontovat . Ale zlozitost prace a zhanania dielov ..... Bude rad Akejkolvek odpovedi. Trapi ma to . Mam auto s velkym kufrom a nemozem ho vobec pouzivat . Neda sa predsa pokazde liezt do kufra!

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od Šamša » ned zář 04, 2016 11:30

Obvolej vrakáče, vyměníš si pak jen vložku zámku za svoji.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon zář 05, 2016 20:47

DAKUJEM ! Ano - suhlasim , ale pristup cez plechy v kufri je ZLY,
ruky doskrabane od plechu a neviem ani ake srouby / asi dva ?/drzia
zamok kufra, neda sa ani hmatom zistit a pozret este tazsie ...
Ked ho budem mat vonku , uz si to budem vediet lahsie predstavit.
VELMI RAD BUDE AKEMUKOLVEK usmerneniu / pristup , ako sa
dostat do medzery , prip. aky kluce si pripravit . Skusal som zvnutra kufra,
ale musel by som sa podstatne Zmensit a stensit .... Som uz z toho nestastny ,
memolzem kufor pouzivat .... Velmi pekne dakujem za radu a usmernenie.

milan.maly
Experienced member
Příspěvky: 508
Registrován: stř kvě 26, 2010 09:28

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od milan.maly » stř zář 07, 2016 13:20

Ked som riesil kedysi problem s otvorenim kufra na Thalii I ja, sklopil som zadne sedadla a medzerou za sedadlami vliezol s baterkou do kufra. Miesta tam nebolo vela, ale slo to. Nasa Thalia este nemala calunenie vika kufra, takze bolo vidiet hned zamok a aj tiahlo od motorceka - kovovu pochromovanu tycku, ktora ho ovlada.
Tycka bola pri pohlade zvnutra kufra z pravej strany zamku, stacilo potiahnut a zamok sa odistil.

Po otvoreni kufra som tusim vymontoval najskor motorcek centralneho (gola kluc 8, ak si dobre spominam). Nasledne zamok drzi uz len na 2 skrutkach a bolo este potrebne vyhaknut tiahlo k casti na spodnej hrane kufra.

Zamok:
Obrázek

Spodna cast zamku:
Obrázek


Inzerat na novy zamok som nasiel napr. tu https://www.sbazar.cz/czbispocz/detail/ ... -2000-2010

Neviem ale, co znamena pretlaceny zamok, u mna bol problem v Zamku samotnom, kedy zamok nesiel otvorit klucom - vo vnutri sa zlomil kusok plastu. Opravil som centralne a kufor odvtedy otvarame len centralnym ovladanim. Na centralnom sa vacsinou zlomi kabel, takze motorcek je bez elektriny alebo sa vychodi samotny motorcek (ide nahradit za iny).

Drzim palce! Daj potom vediet, ako si dopadol.
Renault Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW/101k, r.v.: 01/2005 http://moje.auto.cz/Master13/megane.html
Renault Laguna III Grandtour 4-Control 2.0dCi 127kW/175k, r.v. 10/2013
V občasnej údržbe:
Renault Thalia 1,4 16V 72kW/98k, r.v.: 2001
Renault Fluence Privilege 1,6 16V 81kW/110k, r.v.: 2010
Renault Fluence Technofeel 1,6 16V 110k, r.v.: 2012
Renault Megane III Grandtour 1,6 16V 110k, r.v.: 2012

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » stř zář 07, 2016 22:32

DAKUJEM ! ! ! ! za odpoved ! ! ! Pretlaceny zamok / je to viackrat spomenute na fore - inak by som nevedel ten vyraz .../ je ked DO dunguje a elektromotorcek posunie tycinku a odisti zamok / raz ide , raz nejde , po parkrat to nakoniec cvakne .....- robi to od zaciatku , ale v servisae sa ani s tym Neunuvali !!!!!
Ani pri garancke a este v Zaruke !!! ODTIAL Prameni moja NEDOVERA v servis / a este "Znackovy "- tiez na fore opakovane spominane / nedovera a zle skusenosti / Cize el.mot. posuva tycku , ALE - stlacenim zamku kufra - zatlacenim NEOTVORI kufor , cize to zatlacenie sa neprenesie na samotne odomknutie . Vsade su tie plasty a to pri silnejsom stlaceni / aj po rokoch vysusenie plastu/ sa lahko a opakovane odlamuje - CASTA CHYBA Thalii , caso spominane na fore !!! Cize musim demontovat zamok cely a pozriet ako tu vnutri funguje - to stlacenie , aby sa kufor otvoril . Len nevidim tie 2 srouby a nahmatat sa neda , zly pristup pd ten dvojity plech .... ani neviem ci imbusovy kluc al. vidlicak . Horsi pristup so este nevidel . Asi potom podla vzoru Typu zamku kupim novy , len je ich viac typov, nechcem omylom kupit iny ....... Neviem sa dockat , ako ho cim skor vyberiem a URCITE dam vediet z vdacnosti za odpoved ! DAKUJEM a pekne Pozdravujem - Karol

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon zář 19, 2016 23:36

To = Milan Maly - napisal som na ten inzerat -zamok kufra . Tyzden cakam na odpoved a Nic . Nie je nejaka slusna predajna v Bratislave kde by sa dalo zohnat - Zamok kufra na Thaliu ? Ked hladam cez internet , nemaju to nikde .
Uz to mam cele pred vymontovanim, len hladam vhodnu predajnu , aby som podla vzoru kupil rovnaky typ zamku,
aby to pasovalo / leno je viec druhov zamok / Dakujem vopred za radu /

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon zář 19, 2016 23:37

karol111 píše:To = Milan Maly - napisal som na ten inzerat -zamok kufra . Tyzden cakam na odpoved a Nic . Nie je nejaka slusna predajna v Bratislave kde by sa dalo zohnat - Zamok kufra na Thaliu ? Ked hladam cez internet , nemaju to nikde .
Uz to mam cele pred vymontovanim, len hladam vhodnu predajnu , aby som podla vzoru kupil rovnaky typ zamku,
aby to pasovalo / leno je viec druhov zamok / Dakujem vopred za radu /

milan.maly
Experienced member
Příspěvky: 508
Registrován: stř kvě 26, 2010 09:28

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od milan.maly » čtv zář 29, 2016 09:41

Ako som pisal, vsade tam boli myslim gola kluc 8, nemam zial moznost pozriet na aute.
O predajni v Bratislave zial neviem.
Ale par krat som uspesne nakupil v eshope auto-francie, kde ten zamok maju http://www.auto-francie.cz/p/zamek-kufr ... 508-fparts
Mozes skusit este zajst do Renaultu, kde Ti podla VIN kodu povedia kod tohto dielu presne na Tvoje auto - mozno to vie zistit aj niekto tu na fore.
Ja by som si tipol, ze to bude 7701472508. Nasledne podla toho pohladas na internete.
Zo slovenskych eshopov som narazil este na tento: http://www.topnahradnediely.sk/vlozka-z ... ult-thalia Vlastnu skusenost s nim ale nemam.
Renault Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW/101k, r.v.: 01/2005 http://moje.auto.cz/Master13/megane.html
Renault Laguna III Grandtour 4-Control 2.0dCi 127kW/175k, r.v. 10/2013
V občasnej údržbe:
Renault Thalia 1,4 16V 72kW/98k, r.v.: 2001
Renault Fluence Privilege 1,6 16V 81kW/110k, r.v.: 2010
Renault Fluence Technofeel 1,6 16V 110k, r.v.: 2012
Renault Megane III Grandtour 1,6 16V 110k, r.v.: 2012

milan.maly
Experienced member
Příspěvky: 508
Registrován: stř kvě 26, 2010 09:28

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od milan.maly » čtv zář 29, 2016 10:02

Priznam sa, ze neviem, do ktorej temy dalej pisat, o tomto konrketnom zamku kufra su tu uz 3:
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 8#p1351288
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 2#p1350812

Dam to teda sem, kde to podla mna zacalo. Pochopil som, ze tam mas aktualne 2 problemy
1. Problem s bielym plastom, ktory zaistuje L-kovu tycku:
Ten diel sluzi len na to, aby nahodne nevypadla tycka, ktora pri zatlaceni tlacitka zamku odblokuje zamok v jeho druhej casti. na ten samotny biely plast (viz cast na pismenom "D" na obrazku nizsie) by nemali posobit ziadne velke sily.
Bud ten plast nie je zaisteny spravne alebo zamok (horna alebo dolna cast) ide tazko a preto tycka vypadava. Pripadne staci donastavit zamok a zacne to fungoval. Vsetko to ide rozobrat, vyskusat a zistit, kde je problem.

Obrázek

2. Problem s odpojenim tiahla medzi zamkami:
Ak si dobre spominam, tak sa tiahlo odpaja na strane hornej casti zamku (kde je tlacitko) a to prave otocenim bieleho zaistovacieho plastu do strany a vysunutim L-koveho tiahla.
V spodnej casti zamku je take eSicko, ktore sa nasledne len vyvlecie (je to vidiet z fotky, ktoru som prikladal o par prispevkov predtym).

PS: Trochu sa mi do toho miesa centralne ovladanie kufra, kde by to malo byt OK - ci motorcek funguje spravne ide poznat podla zvuku motorceka (pocuvanim cez plech kufra). Ak chrci, tak je vacsinou na konci zivotnosti a nevladze tiahlo posunut. Obidve casti su ale na sebe relativne nezavisle. U mna napr. fungovalo otvaranie klucom, aj ked nefungovalo centralne (vadny motorcek). A ked sa pokazil zamok tak, ze nesiel otvorit klucom, tak som nakoniec opravil centralne, ktore funguje aj napriek tomu, ze otvaranie klucom je KO.

Pis prosim len do jednej temy, vloz sem aktualny stav a snad to dame spolocne dohromady.
Renault Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW/101k, r.v.: 01/2005 http://moje.auto.cz/Master13/megane.html
Renault Laguna III Grandtour 4-Control 2.0dCi 127kW/175k, r.v. 10/2013
V občasnej údržbe:
Renault Thalia 1,4 16V 72kW/98k, r.v.: 2001
Renault Fluence Privilege 1,6 16V 81kW/110k, r.v.: 2010
Renault Fluence Technofeel 1,6 16V 110k, r.v.: 2012
Renault Megane III Grandtour 1,6 16V 110k, r.v.: 2012

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon říj 24, 2016 16:57

milan.maly píše:Priznam sa, ze neviem, do ktorej temy dalej pisat, o tomto konrketnom zamku kufra su tu uz 3:
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 8#p1351288
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 2#p1350812

Dam to teda sem, kde to podla mna zacalo. Pochopil som, ze tam mas aktualne 2 problemy
1. Problem s bielym plastom, ktory zaistuje L-kovu tycku:
Ten diel sluzi len na to, aby nahodne nevypadla tycka, ktora pri zatlaceni tlacitka zamku odblokuje zamok v jeho druhej casti. na ten samotny biely plast (viz cast na pismenom "D" na obrazku nizsie) by nemali posobit ziadne velke sily.
Bud ten plast nie je zaisteny spravne alebo zamok (horna alebo dolna cast) ide tazko a preto tycka vypadava. Pripadne staci donastavit zamok a zacne to fungoval. Vsetko to ide rozobrat, vyskusat a zistit, kde je problem.

Obrázek

2. Problem s odpojenim tiahla medzi zamkami:
Ak si dobre spominam, tak sa tiahlo odpaja na strane hornej casti zamku (kde je tlacitko) a to prave otocenim bieleho zaistovacieho plastu do strany a vysunutim L-koveho tiahla.
V spodnej casti zamku je take eSicko, ktore sa nasledne len vyvlecie (je to vidiet z fotky, ktoru som prikladal o par prispevkov predtym).

PS: Trochu sa mi do toho miesa centralne ovladanie kufra, kde by to malo byt OK - ci motorcek funguje spravne ide poznat podla zvuku motorceka (pocuvanim cez plech kufra). Ak chrci, tak je vacsinou na konci zivotnosti a nevladze tiahlo posunut. Obidve casti su ale na sebe relativne nezavisle. U mna napr. fungovalo otvaranie klucom, aj ked nefungovalo centralne (vadny motorcek). A ked sa pokazil zamok tak, ze nesiel otvorit klucom, tak som nakoniec opravil centralne, ktore funguje aj napriek tomu, ze otvaranie klucom je KO.

Pis prosim len do jednej temy, vloz sem aktualny stav a snad to dame spolocne dohromady.

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » ned kvě 14, 2017 14:18

milan.maly píše:Priznam sa, ze neviem, do ktorej temy dalej pisat, o tomto konrketnom zamku kufra su tu uz 3:
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 8#p1351288
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 2#p1350812

Dam to teda sem, kde to podla mna zacalo. Pochopil som, ze tam mas aktualne 2 problemy
1. Problem s bielym plastom, ktory zaistuje L-kovu tycku:
Ten diel sluzi len na to, aby nahodne nevypadla tycka, ktora pri zatlaceni tlacitka zamku odblokuje zamok v jeho druhej casti. na ten samotny biely plast (viz cast na pismenom "D" na obrazku nizsie) by nemali posobit ziadne velke sily.
Bud ten plast nie je zaisteny spravne alebo zamok (horna alebo dolna cast) ide tazko a preto tycka vypadava. Pripadne staci donastavit zamok a zacne to fungoval. Vsetko to ide rozobrat, vyskusat a zistit, kde je problem.

Obrázek

2. Problem s odpojenim tiahla medzi zamkami:
Ak si dobre spominam, tak sa tiahlo odpaja na strane hornej casti zamku (kde je tlacitko) a to prave otocenim bieleho zaistovacieho plastu do strany a vysunutim L-koveho tiahla.
V spodnej casti zamku je take eSicko, ktore sa nasledne len vyvlecie (je to vidiet z fotky, ktoru som prikladal o par prispevkov predtym).

PS: Trochu sa mi do toho miesa centralne ovladanie kufra, kde by to malo byt OK - ci motorcek funguje spravne ide poznat podla zvuku motorceka (pocuvanim cez plech kufra). Ak chrci, tak je vacsinou na konci zivotnosti a nevladze tiahlo posunut. Obidve casti su ale na sebe relativne nezavisle. U mna napr. fungovalo otvaranie klucom, aj ked nefungovalo centralne (vadny motorcek). A ked sa pokazil zamok tak, ze nesiel otvorit klucom, tak som nakoniec opravil centralne, ktore funguje aj napriek tomu, ze otvaranie klucom je KO.

Pis prosim len do jednej temy, vloz sem aktualny stav a snad to dame spolocne dohromady.
Pozdravujem.Mam vymontovany cely zamok kufra na stole. Pozeram ze ako by som zamok otvoril a dostal sa k vlozke - je zlomena na prechode vlozky a ramienka na konci. Rad by som to otvoril , vlozku nafotil a podla obrazku objednal novu a potom to cele zlozil a namontoval na kufor auta / Thalia I./ aj by som pripojil foto , ale neviem ako sa to vklada sem na forum , ale je to ako si poslal - vyssie ten obrazok . Cele to mam doma. Samy plast - az sa clovek boji rozoberat , aby sa nieco neulomilo . Zamok a cely je plastu ! Hruoza.

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » ned kvě 14, 2017 14:20

karol111 píše:
milan.maly píše:Priznam sa, ze neviem, do ktorej temy dalej pisat, o tomto konrketnom zamku kufra su tu uz 3:
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 8#p1351288
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... 2#p1350812

Dam to teda sem, kde to podla mna zacalo. Pochopil som, ze tam mas aktualne 2 problemy
1. Problem s bielym plastom, ktory zaistuje L-kovu tycku:
Ten diel sluzi len na to, aby nahodne nevypadla tycka, ktora pri zatlaceni tlacitka zamku odblokuje zamok v jeho druhej casti. na ten samotny biely plast (viz cast na pismenom "D" na obrazku nizsie) by nemali posobit ziadne velke sily.
Bud ten plast nie je zaisteny spravne alebo zamok (horna alebo dolna cast) ide tazko a preto tycka vypadava. Pripadne staci donastavit zamok a zacne to fungoval. Vsetko to ide rozobrat, vyskusat a zistit, kde je problem.

Obrázek

2. Problem s odpojenim tiahla medzi zamkami:
Ak si dobre spominam, tak sa tiahlo odpaja na strane hornej casti zamku (kde je tlacitko) a to prave otocenim bieleho zaistovacieho plastu do strany a vysunutim L-koveho tiahla.
V spodnej casti zamku je take eSicko, ktore sa nasledne len vyvlecie (je to vidiet z fotky, ktoru som prikladal o par prispevkov predtym).

PS: Trochu sa mi do toho miesa centralne ovladanie kufra, kde by to malo byt OK - ci motorcek funguje spravne ide poznat podla zvuku motorceka (pocuvanim cez plech kufra). Ak chrci, tak je vacsinou na konci zivotnosti a nevladze tiahlo posunut. Obidve casti su ale na sebe relativne nezavisle. U mna napr. fungovalo otvaranie klucom, aj ked nefungovalo centralne (vadny motorcek). A ked sa pokazil zamok tak, ze nesiel otvorit klucom, tak som nakoniec opravil centralne, ktore funguje aj napriek tomu, ze otvaranie klucom je KO.

Pis prosim len do jednej temy, vloz sem aktualny stav a snad to dame spolocne dohromady.
Pozdravujem.Mam vymontovany cely zamok kufra na stole. Pozeram ze ako by som zamok otvoril a dostal sa k vlozke - je zlomena na prechode vlozky a ramienka na konci. Rad by som to otvoril , vlozku nafotil a podla obrazku objednal novu a potom to cele zlozil a namontoval na kufor auta / Thalia I./ aj by som pripojil foto , ale neviem ako sa to vklada sem na forum , ale je to ako si poslal - vyssie ten obrazok . Cele to mam doma. Samy plast - az sa clovek boji rozoberat , aby sa nieco neulomilo . Zamok a cely je plastu ! Hruoza.
Obrazok neprijalo , ze subor je velky . Skusim ho zmensit a potom poslat . Ale je to ten isty ako vyssie.

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon kvě 15, 2017 16:21

To Milan Maly .
Obr. mi nezobralo, ale je to ten isty ako je vyssie . Mal som cely zamok vonku , ale neslo mi to rozobrat . Chcel som vybrat vlozku , lebo je zlomena na prechode medzi vlozkou a ramienkom . Chcel som to odfotit a potom kupit Novu a zlozit to. Nakolko je viecej druhov zamkov na kufri , chcem aby to pasovalo. je to samy plast a bolim sa , zby sa nieco neodlomilo , ale ved to musi byt skladacka . Kazdej rade sa velmi potesim. Dakujem Karol

karol111
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned lis 27, 2011 14:49
Bydliště: Bratislava

Re: Problem so zamkom kufra

Příspěvek od karol111 » pon kvě 15, 2017 16:27

Šamša píše:Obvolej vrakáče, vyměníš si pak jen vložku zámku za svoji.
Zdravim . Mam cely zamok kufra vymantovany . Prave tu vlozku musim vymenit , lebo je zlomena medzi vlozkou a prechodom na ramienko . Cize ju musim vybrat, ale neviem to otvorit a vybrat vlozku - je to samy plast a nechcem nic dalsie zlomit. Keby sa mi to podarilo , podla vzoru vlozky by som kupil novu a vymenil- zmontovat. Prosim poradit , ako rozobrat zamok kufra - mam ho na stole cely - madlo vonkajsie s vnutornou casou aj s vlozkou. Je to cele ako plastova skladacka. Len sa bolim aby sa nieco dalsie neodlomilo /= vsetko z plastu.../
Dakujem vopred .

Odpovědět

Zpět na „Renault Thalia I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů