AUTO KOUT Brandýs nad Labem

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
R5
Člen RCČR
Příspěvky: 230
Registrován: pon dub 14, 2008 02:16
Bydliště: Praha

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od R5 » sob bře 10, 2012 15:12

100KUC píše:
R5 píše:
pivi píše::D
Jake rozvody ti delali?
No rozvody-řemen, kladky a vodní pumpu
Pivi asi narážel na pětku v tvém podpisu - motor C3J má je OHV a rozvodový řemen nemá. Ale asi jsi tam byl s jiným vozem.
No jasně, byl jsem tam s Meganem 1.4 16V, mam ho krátce, ještě neni v podpisu :) i když i u R5 se dá vyměnit řetěz a napínák :wink:
Honza :mn7:
Renault Super 5 Campus, 1390 ccm, 43 kW, r. v. 1990
O mém autíčku: http://renaultclub.cz/index.php?p=prezentace&clen=537
Ex Renault Super 5 Spring, 1397 ccm, 44 kW, r. v. 1988
Ex Renault Megane Grandtour, 1.4 16V, 70 kW, r.v.2002
Renault Megane IV Grandtour, SCe 115, 84 kW, Zen, r.v. 2018

Jan Hájek
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 24, 2010 01:20

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Jan Hájek » stř kvě 30, 2012 12:25

Jendím slovem pohoda, servisujeme tam všechny naše firemní Renaulty (Master 7x Espace 2x Vel Satis 1x)- ochota, rychlost a dobré ceny
VEL STATIS 3,5 6V (2004) RENAULT MEGANE 3D 1,4 (2008)

LukasV
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 30, 2012 16:12

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od LukasV » sob čer 30, 2012 16:40

Mám s tímto servisem VELMI ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI...Jsou to lháři, ničemové a lemplové. Ze 3 garančních prohlídek nedopadla ani jedna dobře. Vždycky něco odflákli. U 2 garančních prohlídek 2 nedostatky a pouze u 1 garančky jen 1 nedostatek.
Už jsem jim tam dával 3x auto se stejnou závadou a nikdy to neopravili...jde o velmi silné a nepříjemné skřípání brzd. Skřípou i když nebrzdím. Prostě pořád i na dálnici při 130km/h je to slyšet. Vždycky se na něco vymlouvají. Naposledy mi řekli, že když to projížděli nic neslýšeli. Aby ne když najeli 100 metrů (což je z parkoviště do dílny a zpět), prostě OPĚT KECALI(jak jím mám důvěřovat že proběhli správně jejich ostatní práce např. výměna oleje, filtrů atd).
Při výměně pneumatik (letní na zimní) mi ty pneumatiky ani nenafoukli. Nejmíň měla přední a to 0,9. A nejvíc zadní 1,6.
No a teď měsíc po garančce za 8000kč, mi teče voda z klimatizace na nohy...NO HRŮZA A BĚS.

NEJSEM SÁM TAK TO NESPOKOJEN!!!
RADÍM NEDÁVEJTE K TĚMTO LEMPLŮM SVÉ MILÁČKY NA OPRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gustav Anděl
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 30, 2009 16:52

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Gustav Anděl » stř říj 24, 2012 10:09

Nazdárek,
po dvou návštěvách plánovaných (pravidelný servis) a jedné neplánované (oprava po nezaviněném karambolu) mohu tohoto partnera jen doporučit. Solidní jednání, dostatek informací zákazníkovi, vcelku příjemné ceny (vč. nabídky 5+), po zkušenostšch s jinými partnery (viz TAS Č. Lípa) se vyplatí si pár km zajet a udělat výlet do Brandýsa.

Gustav

něma3
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 28, 2011 09:31

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od něma3 » pát říj 26, 2012 16:32

já osobně tam byl jednou a naposled.. byl jsem tam před rokem na výměnu a filtrů.. nejen, že si tam přihodili několik dalších věcí a já najednou měl účet za 13 tis (ne že bych na to neměl ale měl bych s tim nějakým způsobem souhlasit předem, že se cena skoro z trojnásobí).. ale co mě naprosto nas..., že přijedu s autem domů, což je nějakých 5km a měrka na olej černá jak bota.. což údajně má být dieslovým motorem!! fu*k off.. teď jsem byl u soukromníka a měrka špinavá neni.. takže já tam už nejdu nikdy!! já mám dobrou zkušenost se servisem v nedaleké Bášti u p. Krejči..
Renault Mégane 1.5 dCi / CARMINAT

Uživatelský avatar
hamlet
Starting member
Příspěvky: 60
Registrován: sob říj 20, 2007 20:47

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od hamlet » pon pro 10, 2012 14:51

Tak jsem se tam byl zeptat na vymenu oleje a filtru na cliu a zarazila me cena ze neco prez 5000kc. Prece nestoji olej 4l a filtr tolik.
RENAULT Clio 3 1,2 16V 75k Expression 5dv.

sheridan
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 15, 2011 09:32

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od sheridan » čtv led 17, 2013 23:00

hamlet píše:Tak jsem se tam byl zeptat na vymenu oleje a filtru na cliu a zarazila me cena ze neco prez 5000kc. Prece nestoji olej 4l a filtr tolik.
Tak drahé to není. Podle faktury je výměna oleje za paušál - 2791 + DPH (benzín, nafta je prej dražší). Litr oleje odhaduju na cca dvě stovky, filtr asi taky tak, nějaké těsnění za stovku - no celkem materiál řekněme nebude dražší než 1300. Spíš míň, určitě kupujou za jiné ceny. Zbytek je práce, promítnutí dalších nákladů servisu, marže - kdo dokáže posoudit, jestli to je hodně nebo málo...Jednou za rok se to dá vydržet.

Se servisem jsem měl zatím dobré zkušenosti. Technici jsou ochotní, řešil jsem i nějaké reklamace, měl jsem pocit, že se snaží v rámci reklamace vyřešit to, co jim Renault umožňuje. Auto omyjou a vyluxujou.

Šuby
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pon čer 23, 2008 18:47

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Šuby » pon led 28, 2013 16:56

sheridan píše:
hamlet píše:Tak jsem se tam byl zeptat na vymenu oleje a filtru na cliu a zarazila me cena ze neco prez 5000kc. Prece nestoji olej 4l a filtr tolik.
Tak drahé to není. Podle faktury je výměna oleje za paušál - 2791 + DPH (benzín, nafta je prej dražší). Litr oleje odhaduju na cca dvě stovky, filtr asi taky tak, nějaké těsnění za stovku - no celkem materiál řekněme nebude dražší než 1300. Spíš míň, určitě kupujou za jiné ceny. Zbytek je práce, promítnutí dalších nákladů servisu, marže - kdo dokáže posoudit, jestli to je hodně nebo málo...Jednou za rok se to dá vydržet.

Se servisem jsem měl zatím dobré zkušenosti. Technici jsou ochotní, řešil jsem i nějaké reklamace, měl jsem pocit, že se snaží v rámci reklamace vyřešit to, co jim Renault umožňuje. Auto omyjou a vyluxujou.
Se servisem mám dobré zkušenosti. A k otázce ceny výměny motorového oleje. V neautorizovaném servisu by výměna vyšla tak o polovinu levněji.

JamesW
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 17, 2013 18:13

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od JamesW » čtv bře 14, 2013 20:50

Nechal jsem si v tomto servisu měnit rozvody, olej, filtry, provozní kapaliny a servis klimatizace a byl jsem vcelku spokojen. V neautorizovaném servisu si za rozvody včetně vodní pumpy a plochého drážkového řemene řekli 9.000,-, tady 11.000,-Kč. Rozdíl 2.000,- Kč za autorizovaný servis mi připadá přijatelný.
Megane II Grandtour 1.6 16V r.v. 2005

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od jaggerl » čtv pro 11, 2014 18:23

Ja jsem presel k Auto Kout z Avantu v roce 2012 s Koleosem a od te doby jsem max. spokojen. Jen skoda, ze při při koupi nového vozu nedaji cenu jako konkurence. Zatím vždy vse OK, servisujeme zde i Megane 2010, kterym jezdi zena vždy vse OK, upozorni na nedostatky a vždy vse peclive prohlednou.

xmaster
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 11, 2010 21:08

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od xmaster » pon čer 29, 2015 22:24

Tak já má výborné zkušenosti.
Předně výborné ceny, zkušení technici a práci dělají kvalitně.
Příklad ceny - výměna oleje 320kč (olej a filtr vlastní),
rozvody megane II 1.5DCI - cca 6500 (kombinace originálních a neoriginálních dílů, všechny díly sehnali sami, cena práce i s komplet materiálem).
Ceny odpovídají zhruba předepsaným normohodinám.
Za mě tedy servis s výborným poměrem kvalita/cena.
Další servis, kde se dá ještě svěřit auto bez obav, je Zličín.
Jinde už mám špatné zkušenosti.
Kadjar 1.2 TCE EDC
Megane IV 1.6 SCE LPG

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Zefek » pon čer 29, 2015 22:41

Díky za to hodnocení do systému na http://servis.nazory.cz :) Takhle to má vypadat :)
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 11:58

Hodnocení tohoto servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
JarSkal
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 23, 2014 09:27

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od JarSkal » pát črc 31, 2015 21:29

Jel jsem poprvé do autoservisu na garanční servis s Meganem Grandtourem 1,6 16V, tudíž jsem si řádně pročetl fóra a zdálo se mi, že Auto Kout pro pražáky a středočechy je jasná volba. Je to skutečně tak, mohu jedině doporučit tento autoservis. Byl jsem na výměně oleje a filtrů po 30 000 Km. Dále jsem nahlásil "bohužel" klasický problém s přesuvníkem a dále se mi zasekl občas bezpečnostní pás u spolujezdce ( asi tak 4x za 6 měsíců ). Technik si auto prohlédl, odkontroloval km a převzal vůz. Již při zápisu se mne ptal jak dlouho jsem ochoten nechat vůz v servise, kdyby se měnil ten bez.pás a přesuvník. Zeptal jsem se na náhradní vůz. Bylo mne ihned nabídnuto vozidlo v době servisování mého vozu.
Odjel jsem tedy a čekal jsem na telefonát od technika.
Vůz byl připraven sice místo v úterý až ve čtvrtek, ale chybou dodavatele, jelikož se čekalo na bezp. pás. Jelikož jsem měl k dispozici náhradní vůz nic jsem neřešil. Ve čtvrtek jsem předal vůz s plnou nádrží ( jinak jsem nic nehradil !! ) a převzal jsem si čistý vůz ( byl vypucován, umytý ). Technik mě seznámil s výměnou přesuvníku a bezp. pásu.

Prostě paráda, předání vozu proběhlo velice rychle, cena za oleje, filtry a prohlídku dle norem (dalo se to). Takže veliká spolkojenost, příjemné jednání, ohleduplnost a přímé jednání s osobou, které jsem předal vůz.
Jediné co jsem nedořešil je malinkatý prasklý lak, který mi dle slov musel způsobit někdo - kdo parkoval a drcl do mne.. Je to neptrné a nevím na 100% jak se to stalo. Neřeším :-) Jsem i tak nad míru spokojen, jelikož jsem zažil jiné jednání. Takže za mne - PALEC NAHORU -
Renault Grand Scenic 1,5 dCi 82000 km, spotřeba 6,1 l
Renault Megane Grandtour 1,6 16V Advantage 2013 , 94 000 km, spotřeba: 7,0 l
Renault Thalia 1,4 16V Expression Clima, 2005 , 141 000 km
---------------------------------------------------------------------------
Škoda Felicia 1,3 GLXi Combi ´95; Škoda Favorit 136 ´94; Škoda 105 GLS ´79; VW Golf II 1,6 Diesel ´84; VW Golf I 1,5 Diesel :-)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Zefek » pát črc 31, 2015 21:34

Když tak prosím přidej tuhle zkušenost i na náš web o servisech: http://servis.nazory.cz/auto-kout-centr ... azska-1820
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

venousek
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 14, 2013 13:07

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od venousek » úte bře 08, 2016 09:13

S Renaultem Grand Scénic III mám za 2,5 roku vlastnictví jeden periodicky opakující se problém - čas od času prostě vestavěná navigace Tomtom ztratí signál (psal jsem tady na fóru včera) a už se nechytí. Třeba několik týdnů. Poprvé se to stalo asi po půl roce s autem, asi po týdnu se signál chytil. Podruhé se to stalo v druhém roce, několik týdnů se nechytil, tak jsem to v rámci záruky odvezl k nám v Milovicích do prodejny a servisu, kde jsem auto koupil. Tam s tím "něco" provedli, a signál byl. Asi půl roku bez problémů. Letos v lednu to vypadlo potřetí. Má drahá žena se opět vydala do našeho domovského servisu Auto Tichý v Milovicích. Přijímací technik ji vyfuckoval s tím, že oni už to jednou opravovali, a protože to fungovalo, když auto ze servisu odjíždělo, tak to považují za opravené. A že pětiletá tovární záruka se na to nevztahuje, takže když se GPS nechytí, ať se klidně objedná na servis, ale že za diagnostiku a opravu budem platit. To jsem byl popravdě rozhodnutý to auto prodat, byť má teprve lehce přes dva roky a najeto 65000 km. Prostě mě to sralo.
Tak jsem včera napsal do Auto Kout v Brandýse nad Labem, kde jsem byl na 60 tisícové garančce. Dal jsem to tam na garančku protože byli nejlevnější, ale auto mi vrátili ve skvělém stavu, a dokonce umyté s dokonale vyčištěným interérem. Vyčištěným do stavu nového auta. Napsal jsem do servisu mail. Odpověděli, že předají přímo na Renault a zároveň to zkusí probrat s technikem přes diagnostiku. Dnes v 7:18 ráno (!!!) jsem měl v poště mail z Auto Kout, že se shodli na tom, že se pravděpodobně jedná o vadnou GPS anténu (což jsem si už včera různým pohybováním antény, kdy se signál chytal a zase ztrácel potvrdil). A že anténu rovnou objednali, a jakmile dorazí ze skladu, pozvou mě a ZDARMA mi ji vymění. Opakuji, že auto už není v dvouleté záruce, a podle jednoho servisu se na toto pětiletá záruka nevztahuje.
Ten samý problém, dva naprosto rozdílné přístupy k zákazníkovi. Jeden vyvolá frustraci, druhý s náklady několika málo tisíc přihraje (spolu s předchozí spokojeností) nadšeného věrného zákazníka. Kdo ve finále získal a kdo ztratil?
Moje nadšení nepramení z toho, že závada bude odstraněna zadarmo, i když auto není v záruce. Klidně bych ji i zaplatil. Jsem nadšen z toho, že v Auto Kout projevili zájem se problému věnovat, a ne se jen mrknout do servisního systému Renault, který radí to "něco", co provedli v servisu v Milovicích.

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od jaggerl » úte bře 08, 2016 14:14

S Autokout mám naprosto stějně pozitivní zkušenosti. Jako jeden z mála servisů Renault fungují opravdu dobře. Což se např o Autoavant říci nedá, opravdu nechápu, že tato firma stále funguje.

urbanf
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon říj 24, 2016 19:52

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od urbanf » čtv lis 17, 2016 09:20

Stačilo jednou a už nikdy víc , co měli udělat neudělali. vyslechnout si jak hrozné že mám vlastně auto a kdesi cosi. pošmudlat par nesmyslu a dělat mrtvého brouka. Nechali si zaplatit za diagnostiku atd. v druhem servisu me upozornili ze sem mel utrhané kabliky k zasuvce na pripojeni diagnostiky ...
Vel Satis 3.0 dCi 2004

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od jaggerl » čtv led 19, 2017 16:10

Reklamoval jsem nefungující spojení R-Linku s telefonem Samsung Galaxy S7, volant byl nakřivo - pokud byl ve středové poloze, tak auto táhlo doprava, klepání na přední nápravě na straně řidiče při přejetí nerovností. Vše vyřešeno k plné spokojenosti, zdarma mi bylo zapůjčené vozidlo po dobu opravy. Auto bylo vráceno krásně čisté.Dále bych chtěl velmi pochválit přístup p. Harnische, prostě vedoucí pracovník na svém místě, více podobných profesionálů. S tímto servisem tedy opakovaná spokojenost.

2high
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 12, 2011 17:28

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od 2high » pon kvě 22, 2017 21:13

Po dnešní návštěvě musím konstatovat, ze mě zde už neuvidí a přišli o klienta. Přijel jsem přiznávám půl hodiny před zavírací dobou, ale ihned jsem si zavolal paní od prodeje a řekl ji, ze bychom měli zájem o grand scenica. Její první reakce byla, ze se podívala na hodinky a její pohled hned řekl vše. Ukázala nám vystaveny kus na prodejně at se podíváme. Já ji řekl, ze se chceme projet s předváděcí vozem, který maji vystaveny venku. A že vím, že za půl hodiny zavírají, ale že jsme sem jeli 90 km a stačí krátká projížďka jenom abych věděl jak ta 1.6dci 130 jede. V tom se odmlčela sedla k počítači a řekla, ze se podívá co je tam za motor. Po deseti minutách hledání překvapivě zjistila, ze je tam motor, který jsem říkal a oznámila mi, ze je pozdě a už tu nemá nikoho na jízdu. Přitom kolem bylo dalších pět lidí. Takže tímto paní děkuji, ze mi ulehcila rozhodování a poohlednu se u peugeotu(5008).
Laguna 3 grantour 2011 2,0 dCi 4 control
Grand Scenic 1.6dCi Bose

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od Šamša » úte kvě 23, 2017 10:28

Nechápu co jsi tím sledoval? Když už někam jedu, tak jedu včas, nebo si to na dálku domluvím. To že je doba kapitalismu neznamená, že by se neměl respektovat soukromý život. Kupovat auto není jako dejte mi 10dkg salámu v konzumu minutu před zavíračkou.
Podnikám 20let a mám určité typy lidí "zaškatulkované", a nejlepší jsou ti co volají v pátek odpoledne, jestli bych nemohl, nebo volají přesně v neděli ve 12.00, abych na ně nezapomněl příští den, asi tak. How
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

maXX_CZ
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pát pro 25, 2015 13:25
Bydliště: JBC

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od maXX_CZ » úte kvě 23, 2017 15:38

Coze? Pul hodina pred koncem pracovni doby jako neni vcas, nebo co? Jste se taky trochu zapomnel v komunismu, ne? Showroom neni cekarna u doktora (a i tam by vas vzali).
Ja prisel do Fiatu (uplne poprve, bez predchozi domluvy, atd.), sobota 11:40, pan sam v salonu. Okamzite nabidl jizdu (s kterou jsem ani nepocital, vedel jsem, ze tam jedeme pozde) a jeli jsme. Pak se s nami jeste notnou chvili bavil (uz mi to zacinalo byt blbe, protoze samozrejme meli jen do 12 ale daval nam velmi dobrou nabidku), takze jsem to vicemene na vlastni zadost utnul a odjeli jsme ve 12:15.
Je mi U PRDE** jestli je 13:30, nebo 16:30, pondeli nebo patek. Jestli jsi tam kvuli tomu, aby jsi prodaval lidem auta, tak by ses mel smekat. Ano, pochopim to, kdyz nekdo prijde 10 min pred zavirackou, ale pul hodiny? Kde to jsme. Navic to neni nejakej minidealer, ze by tam pred zavirackou byla jedna pani (coz ostatne bylo zmineno).
Na druhou stranu ano, pan si mohl to konkretni auto domluvit dopredu, kdyz o nej tak stal a jel tam takovou dalku.
Megane III GT220

benytrans
Experienced member
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 12, 2010 14:51
Bydliště: Milovice NBK
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od benytrans » úte kvě 23, 2017 17:44

Ja tam sedet jako prodejce a nekdo tam prijit s takovymhle pristupem, tak by mi stejne bylo jasny, ze z nej nic nekapne... :-D Mimochpdem, treba u nas v Penny zaviraji vstup dvacet minut pred zavirackou...
Renault Scenic I 1,6 16V FL, r.v. 2000

2high
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 12, 2011 17:28

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od 2high » úte kvě 23, 2017 20:40

Volal jsem tam v patek a prodejce mi řekl, ze není problém ukázat vuz bez objednání i po páté hodine. Moje chyba je, ze jsem si to nenaplánoval lépe, ale ono to moc nejde, když máte roční dítě a chodite do práce. Auto jsem si chtěl projet a ne ho hned kupovat. Nevím o jakém přístupu mluvíte. Byl jsem slušný a i když nás v podstatě vyhodila, tak jsem ji slušné poděkoval. To že jezdim 6let starou lagunou a nenosim hodinky za 50 tisíc, ale jenom za 12 neznamená, ze bych si to auto nevzal. Dnes jsem mluvil s vedoucím prodeje a ten mi sám řekl, ze tohle rozhodně není jejich normální chování a ze neví proč paní někoho nezavolala. Omluvil se a nabídl kompenzaci. Ma tady někdo nového grand scénica? Auto moc pěkně, jen mi vadí dlouhá palubka a ze není vidět pořádně na čumák.
Laguna 3 grantour 2011 2,0 dCi 4 control
Grand Scenic 1.6dCi Bose

benytrans
Experienced member
Příspěvky: 964
Registrován: sob čer 12, 2010 14:51
Bydliště: Milovice NBK
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO KOUT Brandýs nad Labem

Příspěvek od benytrans » stř kvě 24, 2017 05:16

2high: to nebylo na tebe... To bylo na maxx_CZ ;-)
Renault Scenic I 1,6 16V FL, r.v. 2000

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti