CMN s.r.o Ostrava , Grmelova 13

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
JaSe
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned říj 09, 2016 15:55

CMN s.r.o Ostrava , Grmelova 13

Příspěvek od JaSe » ned říj 09, 2016 18:30

Máte někdo zkušenost s tímto autorizovaným servisem ?

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: CMN s.r.o Ostrava , Grmelova 13

Příspěvek od Zefek » ned říj 09, 2016 22:40

Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

vacavzapletal
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pát pro 01, 2017 11:11

Re: CMN s.r.o Ostrava , Grmelova 13

Příspěvek od vacavzapletal » ned bře 11, 2018 07:07

Týden po koupi vozidla jsem měl střet s kunou . Nic velkého , pouze výměna nárazníku . Ve zkratce : delší čekací lhůta na přijetí nevadí a chápu co mi vadílo , byl neustály odklad o jeden den ( na větu zítra to bude jsem na konci byl už alergicky ) chápu , že se může jednat o zpoždění ale z 3 dnů maximalně "at nejsem dlouho bez auta " se vyklubalo 14 dní s tím , že každý den , co jsem tam volal jsem uslyšel "zítra to bude" ... Kvalita práce : Na par místech barva lehce rozteklá ale to by až tak moc nevadilo je to na méně viditelných místech které také musím pohledat , ale nárazník neslícovaný na levé straně a ohlý plastový podběh ( po montáži předního nárazníku si mechanik ušetřil práci a aby se dostal ke šroubu od nárazníku tak ho jen vyhnul a on už se nevrátil a nevrátí do původní polohy - názor jiného servisu ) . Pokaždé když jdu k autu je mi zle , když to vidím . Navíc na neslícované dosedací ploše mezí nárazníkem a blatníkem už praskla barva.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů