PRIMO CAR Marianske Lazne

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Olhor
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 17, 2016 13:02

PRIMO CAR Marianske Lazne

Příspěvek od Olhor » stř srp 17, 2016 13:19

PRIMO CAR s.r.o.
RENAULT • DACIA • KIA

Plzeňská 608/17, Mariánské Lázně
tel.: 354 623 851 - Renault, Dacia
tel.: 354 622 318 - KIA
e-mail: info-ml@primocar.cz
web: www.primocar.cz
otevírací doba:
prodej: po-pá: 8:00-17:00, so: 8:00-12:00
servis: po-pá: 8:00-16:30

Olhor
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 17, 2016 13:02

Re: PRIMO CAR Marianske Lazne

Příspěvek od Olhor » stř srp 17, 2016 13:25

HB Rent byl odkoupen spol. Algon a je ted Primocar, nachazi se v arealu Autospectra spolecne se salonem Skodovky, ktery Spada pod stejneho majitele.

Moje zkusenost s prodejem. Pan Marek velice ochotny a profesionalni, nicmene kdyz jsem chtel Clio na naftu, tak jedine nove a za 5-6 mesicu. Po spatne zkusenosti se zdejsim servisem jsem se rozhodl dat vydelat nekomu jinemu a zavolal jsem do Hornata v Plzni. A dostalo se mi odpovedi: "Urcite umime doat ve stejne lhute, nabizime i predvadecky a pokud se Vam nebudou libit sezenem cokoliv v siti Renault v CR a predvedeme pro Vas u nas." Za 14 dni jsem sve Clio mel a nelituju.

Olhor
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 17, 2016 13:02

Re: PRIMO CAR Marianske Lazne

Příspěvek od Olhor » stř srp 17, 2016 13:40

HB Rent jako servis. Ta nejhorsi zkusenost jakou jsem kdy mel a bohuzel stale jeste neni konec.

V breznu jsem havaroval Dustera a nejblizssi servis byl v Mar. Laznich. Dale pouze v bodech:
-nedostali plnou moc a presto jednali bez naseho vedomi a svoleni
-k prohlidce likvidatorem jsem nebyl pozvan, druhou i pres zadost zapreli
-prvni mesic delali rozpocet pro pojistovnu, nez se zacalo opravovat
-pojistovnou odsouhlasen rozpocet 210tis, opravili za 150, netusim komu tim prospeli, mne ani sobe urcite ne
-strikani laku u Auto Musil, nebyl jsem ani informovan. (napr: v salonech Skoda se podepisuje souhlas)-mimochodem Auto Musil p. Bendu mohu jen doporucit
-jednani se zastupcem servisu p. Matejkou je na infarkt (nekompetentni, zahorkly, chaoticky clovek-nic neslibi, nic nedodrzi, nic nedoda, vecne veku tam neni a nema zastup)
-oprava trvala 3,5 mesice

Soucasny stav je ten, ze po predani jsme reklamovali 8 bodu, ktere do dneska nebyli odstraneny. S pojistovnou vedeme ted jiz pres pravnika dalsi reklamaci, kterou jsme si mohli usetrit, kdyby p. Matejka byl kompetentejsi a neusetril poj. AXA 60tisic.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti