K&N Kladno - Partner klubu?

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

T.o.m.
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 17, 2010 17:46
Bydliště: Kladno

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od T.o.m. » ned kvě 22, 2011 19:24

V pátek jsem měl v Nevecomu Kladno auto na garanční kontrole a jsme maximálně spokojen s přístupem a profesionalitou zaměstanaců autosalonu. Kontrola proběhla přesně dle předchozí dohody na velmi vysoké profesionální úrovni. Mohu všem doporučit a tímto i děkuji celému kolektivu autosalonu Nevecom.
Tomáš :super: :smajlici3:
Nyní: Clio IV Grandtour 0,9 TCe 90 Advantage 9/18
Dříve: Thalia 1.2 16V Expression 6/2009

Uživatelský avatar
lujule
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: úte srp 16, 2011 21:53

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od lujule » stř říj 12, 2011 00:59

S tímto servisem mám pozitivní zkušenost. Nechal jsem zde namontovat externě dodané parkovací senzory od Jablotronu. Po mailu jsme konzultovali kompatibilitu a následně dohodli termín návštěvy.

Montáž stihli před dohodnutým časem, přičemž mne při převzetí podrobně informovali, kde jaký šroubek odšroubovali... S prací a přístupem jsem velmi spokojen, dokonce cena vč. nákladů, byla nižší než u poptávaných nabídek v Praze.
Megane III Grandtour 1.6 100k Advantage šedá Eclipse 08/2011
ex HONDA Civic 1.6 110k ES SatinSilverMetalic 03/2003

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od Honza1977 » stř led 30, 2013 22:55

Jednoznačně Nevecom na Kladně doporučuji, moje zkušenost je dobrá. Vše podle domluvy, nemám jedninou výtku. A že mě ve značkovém servisu pozvou na dílnu jestli se chci mrknout, že mi auto zvednou a pohovoříme..?...tak to se mi ještě opravdu nestalo. Cena určitě nižší než v Praze a přístup trochu někde jinde.
Prohlídka 160tis. km, olej 5W-40 SXR, vzduchový a pylovy filtr, údržba klimatizace, navíc přední plast. nadkolí a jeho výměna a pár drobností k tomu - 7900,--. Tak akorát, a bez "faux-pas" které jsem zažil jinde. Takže příště jedu sem, těch pár kilometrů si z Prahy rád zajedu.
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od Honza1977 » stř čer 12, 2013 15:34

Nerad bych aby to vypadalo ze chci delat KN Caru / Nevecomu reklamu, ale zaslouzi si to. Vrzalo mi neco na predni naprave asi jako kdyz se stehuje stara skrin - odstraneno na prvni pokus, nenechali se znervoznet mym nazorem ze "silentbloky stabilizatoru to urcite protoze byly delany pred rokem"..a samozrejme meli pravdu. Navic...stejna oprava me cca pred rokem prisla v neznackovem servisu Eurocar Tintera dokonce o pak srovek draz nez v Nevecomu, a vydrz cca 25tis km teda nic moc..tehdy jsem Tinteru chvalil, ted zpetne bych to uz asi hodnotil jinak.
Dalsi celkem dobra vyhoda je ze jsou schopni nabidnout alternativu k origo dilum kdyz se to cenove vyplati, nemyslim jen jejich radu Motrio, ale i kvalitni dily z druhovyroby.
Navic jsem chtel parkrat nejake info po telefonu nebo mailu..a vzdy naprosta ochota, predbezne info o cene opravy, po telefonu mi proverovali jedno auto ktere jsem chtel potencialne koupit a technik se mi tehdy venoval po tel. skoro 15 minut.
Takze tak, jinam uz nejedu, fakt se mi tam libi.
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

Uživatelský avatar
Procházka
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: pon črc 09, 2012 23:14
Bydliště: Praha Západ

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od Procházka » pát lis 29, 2013 02:30

Přidávám své zkušenosti s tímto servisem.
Předně musím potvrdit, že ochota poradit a vůbec komunikace jak po telefonu tak emailem je špičková. Věnují se vám jak dlouho je potřeba, vyslechnou si vaše "moudra" opraví vás a vysvětlí. Za to jednička s hvězdou. Byl jsem u nich už třikrát a až na jednu výtku vždy naprostá spokojenost. Když jsem u nich byl s podezřením na děravý výfuk (náhle zvýšený hluk od motoru) měly auto dva dny, hledaly jak diví a o všem mě informovaly, zkoušely ho ráno studené i po zahřátí. Dokonce jsem byl i u zvedáku a spolu jsme kontrolovali trubky, svody atd. Nic nenašli a musím uznat že již druhý rok jezdím a díra nikde (takže asi měly pravdu a já slyšiny) Výtku mám jen v případě, kdy jsem tam byl s táhnutím volantu doleva. vrátily to že srovnali geometrii a skutečně jsem odjel domu rovně. Bohužel jsem potom zjistil při kontrole vozu, že levá guma je přehuštěná oproti pravé o 30 kPa. Po srovnání tlaku auto opět táhlo doleva jako předtím. Při reklamaci a dalším pokusu o srovnání uznaly, že to spravené není a napodruhé to již bylo v pořádku a samozřejmě bez placení. Proto budu nadále jezdit do tohoto servisu, když budu mít problém a rozhodně jej mohu doporučit.
RENAULT Megane II Grandtour 1.5 dCi 78 kW/105 HP 2005. R.I.P. 5.2.2016

Obrázek

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:17

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Qapa
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 15, 2018 06:10
Bydliště: okr. kladno

Re: K&N Kladno - Partner klubu?

Příspěvek od Qapa » sob říj 05, 2019 07:15

Ahoj, je Nevecom Kladno porad partnerem klubu? A co to vubec znamena - nejaka sleva na praci nebo dily? Diky
Hledam neco lepsiho nez nedavna zkusenost s neznackovym servisem se “specializaci” na francouze :kc: :smile16:
Grand Espace 2.0dCi 127kw, 2012
Citroen C3, 1.2i, 2018
Smart ForTwo 0.8cdi, 2001
V garáži na lepší časy: Fiat 126p Maluch, Jawa 350 VB
Ex: Grand Scenic 2.0dCi, Mondeo, Twingo, Megane Coupe (nejaky hodny polak si ho v noci odvezl do Polska a udelal z nej sekanou... :evil: )


mám Clip, okres Kladno

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti