vzkaz webmasterovi

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
mah
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 01, 2004 16:23
Bydliště: Teplice

vzkaz webmasterovi

Příspěvek od mah » pát zář 15, 2006 11:48

hodnoceni servisu - nebylo by vhodne, dat sem na web jakousi mapu , kde budou jednotlive autorizovane servisy, a k nim by se vztahovala vzdy konkretni diskuse, a mohlo by to byt doplnene treba jeste o hodnoce (jako ve skole 1-5)

ve stavajici diskusi ma kazdy servis nekolik topicum, je to neprehledne

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vzkaz webmasterovi

Příspěvek od DDT » pát zář 15, 2006 12:16

mah píše:hodnoceni servisu - nebylo by vhodne, dat sem na web jakousi mapu , kde budou jednotlive autorizovane servisy, a k nim by se vztahovala vzdy konkretni diskuse, a mohlo by to byt doplnene treba jeste o hodnoce (jako ve skole 1-5)

ve stavajici diskusi ma kazdy servis nekolik topicum, je to neprehledne
Mapa s hodnocením není moc dobrý nápad. Ankety tohoto typu jsou snadno ovlivnitelné a tudíž nevypovídají správně o kvalitách toho kterého servisu.

Duplicitní topiky zakládají uživatelé nerespektující pravidla fóra.
Např. tento topic patří do diskuse, protože zcela rozhodně neobsahuje žádnou zkušenost se servisem.
Jiný tvůj příspěvek, který jsi umístil do "největších hloupoostí při opravě" naopak patří do zkušeností z autorizovaným servisem. Má jen jednu chybu nepíšeš tam nic, co by mělo jakoukoliv informační hodnotu :-(

Zkus, dříve než se začneš dovolávat toho, aby někdo něco zpřehlednil dodržovat alespoň základní pravidla a nepřispívat chaoticky k jeho znepřehlednění. ;)

Díky :-)
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

mah
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 01, 2004 16:23
Bydliště: Teplice

Re: vzkaz webmasterovi

Příspěvek od mah » pon zář 18, 2006 15:28

Zkus, dříve než se začneš dovolávat toho, aby někdo něco zpřehlednil dodržovat alespoň základní pravidla a nepřispívat chaoticky k jeho znepřehlednění. ;)


OK, uklik jsem se, nektera tlacitka maji jinou funkci, nez by clovek prepodkladal - napr. kdyz jsem v nejake diskusi a je tam tlacikto new topic, tak predpokladam, ze se jedna o novy prispevek k dane diskusi, nikoliv o nove otverenou diskusi z root

ale pokud se te nejak dotkl muj navrh na mau znackovych servisu a nazyvas to "dovolavani se", tak se tedy hluboce omlouvam

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vzkaz webmasterovi

Příspěvek od DDT » pon zář 18, 2006 15:41

mah píše:Zkus, dříve než se začneš dovolávat toho, aby někdo něco zpřehlednil dodržovat alespoň základní pravidla a nepřispívat chaoticky k jeho znepřehlednění. ;)


OK, uklik jsem se, nektera tlacitka maji jinou funkci, nez by clovek prepodkladal - napr. kdyz jsem v nejake diskusi a je tam tlacikto new topic, tak predpokladam, ze se jedna o novy prispevek k dane diskusi, nikoliv o nove otverenou diskusi z root

ale pokud se te nejak dotkl muj navrh na mau znackovych servisu a nazyvas to "dovolavani se", tak se tedy hluboce omlouvam
Kdepak, vůbec jses me nedotknul. Myslim, ze jsem ti na otazku hodnoceni servisu odpovedel korektne. Navrhy na jakekoliv zlepseni vzdy velmi vitam. Nejsem panbu a nevim vsechno.

Druha cast byla spise pro tebe navodem, jak udrzovat forum prehledne.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů