Automotoland Hlučín

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Automotoland Hlučín

Příspěvek od Zefek » úte srp 25, 2015 11:43

Potřeboval jsem objednat nějaké díly, ale u palivového filtru jsem měl stejné číslo, ať byl vybaven snímačem vody v naftě, nebo ne. V autosetu jen pokrčili rameny, že to se pozná, až to přijde, ale i když to nebude ten správný filtr, tak to budu muset vzít. Zajel jsem do hlučína a přístup úplně někde jinde. Paní sama začala zvažovat možnosti jak zjistit typ filtru pod tímto číslem a musím opravdu ocenit to, že nakonec se rozhodla zavolat do skladu v maďarsku, kde ji potvrdili typ filtru. V tomto směru musím opravdu ocenit přístup k zákazníkovi, který je na velmi vysoké úrovni.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

pytelCZ
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 08, 2015 16:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Automotoland Hlučín

Příspěvek od pytelCZ » pát úno 19, 2016 13:54

Vyzkousel jsem snad vsechny Renault servisy v Ostrave a okoli a jednoznacne nejlepsi je v Hlucine. Sice nam tam jednu chvili taky neco lehce skripalo (prece jenom tech meganu RS jim tam moc nejezdi), ale nakonec vse vyreseno ke spokojenosti. Hlavne pristup p. Kruzberskeho, na 1*.
Megane RS 265 CUP, 2013 full, 105k km. Best lap on SlovakiaRing 2:37:673

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti