Freiberg- Reanault/Dacia -Praha 6

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
spitfire
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pát pro 28, 2012 15:16

Freiberg- Reanault/Dacia -Praha 6

Příspěvek od spitfire » pát dub 03, 2015 10:08

Víte jaká je rozdíl mezi Volkswagenem a Renaultem?

Volkswagen
Přítelkyně s Passatem mě volá : Nemůžu se dostat do auta, vůbec neťukne. Po kontrole jestli otevírá své auto :P ji naviguji jak z DO vytáhnout plastový klíček kam se zastrčí a jak se odemkne.... nelení a zamíří přímo do Auto Podbabská. Tam technik v kravatě začne zkoumat.... ono to fakt nefunguje.... pak návrh výměna kompletu DO cca 15 tisíc bez práce... Vyděšeně telefonuje ... říkám jeď domů a vyzkoušej druhé DO co máš doma. .. Za hodinu volá: Druhé DO funguje ... večer koupím baterku cca kolem 100 kč

Renault
Jedu v marastu z Vysočiny .. U větrného Jeníkova jedu po silnici posypané snad nějakým štěrkem... v Praze v koloně se z auta ozývá podivné klepání , ve vyšší rychlosti to ustává ve volnoběhu a na malé otáčky znova...
Zkoumám co s tím závěs výfuku, silentbloky motoru? v duchu se začínám loučit s penězi za opravu. Ráno kdy to klepe jak Zetor mě to nedá a v 7:30 už stojím před servisem v Radimce. Panu technikovi (jsou tam dva) popíšu co mám za problém. povídá kde stojíte... vyjde ven lehne pod auto zašátrá... pak se vztyčí a říká máte to opravené a podá mě ruku.

Ohnutý šusplech....

Prostě profesionální přístup

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Freiberg- Reanault/Dacia -Praha 6

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:01

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů