IRO Trenčín

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
DarkFun
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv srp 22, 2013 09:35

IRO Trenčín

Příspěvek od DarkFun » čtv srp 28, 2014 10:06

Zdravim.
Dnes som zbadal na Facebooku Renault Slovensko tento oznam:
"Vážení zákazníci,

aktuálne riešime prípady, v ktorých náš zmluvný partner IRO Trenčín nepostupoval v súlade s našimi internými pravidlami predaja vozidiel. S týmto predajcom jednáme o ukončení spolupráce a všetkým poškodeným zákazníkom chceme ponúknuť uspokojivé riešenie. Ako Renault sa cítime zodpovední za to, ako s našimi zákazníkmi jednajú naši partneri. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a na riešení pracujeme. Prosíme všetkých dotknutých zákazníkov, ktorí doposiaľ neboli v kontakte so zákazníckou linkou, aby nás kontaktovali na infocentrum@renault.sk, zelené číslo 0800 606 111. Zákazníci, ktorí sa s nami už spojili, budú opätovne kontaktovaní s návrhom riešenia situácie

Vzhľadom k technickým obmedzeniam sociálnej siete Facebook Vás prosíme o to, aby ste komunikáciu s našou spoločnosťou v tomto prípade smerovali na spomínané kontakty pre klientov. Sociálna sieť totiž neumožňuje prípad 100 % sledovať a uchovávať všetky Vaše podnety v prehľadnej podobe. Smerovanie komunikácie na jeden kanál urýchli riešenie problému.

S úctou
Renault Slovensko"

Vie o tom niekto viac? Teraz budem musiet chodit do servisu dost daleko :roll:
Inak skusenost s nimi bola dobra, akurat som musel pri kupe strasne dlho cakat na technicky preukaz cca 2 mesiace...

Georgeee
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 16, 2011 11:28

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od Georgeee » úte pro 02, 2014 15:14

aj ja som u nich kupil auto, pred 4 rokmi, a tiez nemam ziadne vyhrady, opravy aj reklamacie uplne bez problemov, len to dlhe cakanie na technicak, v mojom pripade asi 6 tyzdnov. minuly tyzden mi prisiel list od renault slovensko, ze novym autorizovanym clenom siete renault je AUTOŠTÝL a.s., trenčianska turná, je to v tr. turnej na výpadovke z trenčína na bánovce, pri kruhovom objazde, predavaju tam aj volvo, jaguar a rover.
Grand Scenic 2010, 7m, 1.9 dCi 96kW Dynamique, extreme blue

irotn1
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 03, 2014 15:51

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od irotn1 » stř pro 03, 2014 16:25

Info o fungovaní Renault IRO, s.r.o. Trenčín
Súčastný stav, ktorý je v IRO TN je jednoznačne zapríčinený nenažranosťou RSK a A partnera, pod ktorým IRO muselo pracovať dlhé roky. Množstvo nepravdy ktorá bola na IRO povedaná, či napísaná je vykonštruovaná preto aby mohli zarábať iný.
IRO sa stalo najväčším zmluvným servisom siete AKAS (autokelly autoservis), ktorý v zmysle smernice EUROPSKEJ UNIE, EU 461/2010 može vykonávať kompletný servis na vozidlá všetkých značiek, pričom sa špecializuje na servis zn.Renault a Dacia (aj na vozidlá v záruke !)
IRO sa venuje predaju a kompletnému servisu vozidiel uvedých značiek.
Všetci zákazníci, ktorý boli spokojný so službami v IRO, s.r.o. spokojný, nás môžu kedykoľvek osloviť s požiadavkou na predaj vozidiel (dagmar.pappova@irotn.sk 0911/222711) predaj ND (jozef.pitlik@irotn.sk 0911/196600) SERVIS (tomas.spilko@irotn.sk 0903/222658)
Zákazníkom, ktorý neboli spokojný s prístupom alebo vykonanými službami sa ospravedlňujeme a ponúkame taktiež služby, aby sme vás presvedčili o serioznej snahe vyhovieť vašim požiadavkám.
Všetky služby sú vykonávané odborne vyškoleným personálom výrobcom zn Renault, so špecialnym náradím a výhradne s použitím originálnych dielcov. Pre tých, ktorý majú záujem o lacnejšiu alternatívu, ponúkame dielce od alternatívnych výrobcov, ktorý splňaju kriteria určné pre opravu uvedených vozidiel za bezkonkurenčnú cenu.
Noávčikovi Autoštýl Trenčín, ktorý sa stal druhým predajcom v Trenčíne prajeme veľa úspechov v novej značke a dúfame, že vydržia neskutočný tlak zo strany RSK a jeho A partnera, AutoMarket ŽILINA.

IRO, s.r.o Trenčín

Georgeee
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 16, 2011 11:28

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od Georgeee » čtv pro 04, 2014 15:04

dobre vedieť, aspoň nemusím neiť servis:)
Grand Scenic 2010, 7m, 1.9 dCi 96kW Dynamique, extreme blue

Georgeee
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 16, 2011 11:28

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od Georgeee » čtv pro 04, 2014 15:05

meniť
Grand Scenic 2010, 7m, 1.9 dCi 96kW Dynamique, extreme blue

irotn1
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 03, 2014 15:51

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od irotn1 » čtv pro 04, 2014 15:29

Ďakujeme a za prejavenú dôveru a budeme radi pokiaľ budete náš servis navštevovať aj na ďaľej.
V prípade akých koľvek dotazov či pripomienok na našu prácu a poskytované služby, nás neváhajte kontaktovať. Radi si vypočujeme Váš názor, aby sme maximálne zkvalitnili naše služby.
P.S. Podľa roku výroby vašeho vozida ako uvádzate v predošlých príspevkoch predpokladám že vám vznikne povinnosť na vykonanie prvej STK a EK po štyroch rokoch od prvého prihlásenia. Pokiaľ ju nemáte spravenú, ponúkame všetkým našim klientom prípravu a samotné vykonanie STK/EK za štandartné poplatky na STK bez navýšenia. Celú realizáciu vykonáme za Vás aby ste nemuseli venovať čas čakaniu či prípadnému opakovaniu kontoly.

S pozdravom,

IRO Trenčín

koberec
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 16, 2010 12:43
Bydliště: Trenčín

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od koberec » čtv pro 04, 2014 16:49

V IRO TN som som kupoval 2 vozidlá ako aj využíval servis a bol som spokojný.Neviem čo sa stalo ale srvis IRO budem aj naďalej využívať lebo so službami som bol spokojný a za 2 mesiace ma čaká STK a tak uvedenú službu určite využijem

Georgeee
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 16, 2011 11:28

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od Georgeee » pát pro 05, 2014 13:51

stk aj ek som uz spravil v auguste, v pripade potreby akehokolvek servisu sa samozrejme obratim na vas
Grand Scenic 2010, 7m, 1.9 dCi 96kW Dynamique, extreme blue

dddMCV
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 13, 2015 14:28

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od dddMCV » pát bře 13, 2015 15:18

Ahojte všetci,
zaujímal by ma aktuálny stav uvedeného predajcu. Pri porovnaní cien sme si napokon objednali práve v IRO TN asi pred 2 týždňami nové vozidlo Dacia, zaplatili sme zálohu cca 12% a teraz som sa dočítal na webe rôzne ohlasy na IRO. Chcel som sa spýtať, či ste niekto z IRO Trenčín v poslednej dobe kupovali vozidlo a ako ste boli spokojní. Osobná komunikácia s predajcom mi zatiaľ pripadala dobre a seriózne, znalosti predajcu taktiež dobré, po tom, čo som sa však dočítal na webe o reštrukturalizácii IRO začínam pociťovať mierne obavy. Záloha išla z ťažko našetrených rod. úspor a k fin. nákupu sme si pripravili okrem všetkých úspor samozrejme aj pôžičku z banky (vychádza to lepšie ako leasing), preto sa obávam o osud našich peňazí... V IRO kupoval auto pred pár rokmi aj svokor, bol ho objednať spolu so mnou a boli sme spokojní, rovnako aj ja som mal z osobnej komunikácie v predajni dobrý pocit. Napriek tomu bol by som rád, ak by sa k danej téme vyjadrili aj iní, ktorí tu v poslednej dobe v TN kupovali vozidlo Dacia alebo Renault... Samozrejme ak budem mať nejaké info aj ja, hodím ich sem na web.

captur
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 13, 2015 16:06

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od captur » pát bře 13, 2015 16:19

Ahoj,
ja som kúpil Captura pred mesiacom. Zohnali mi ho ako jediný za 3 týždne a všetko prebehlo v poriadku. Všetky doklady k prihláseniu mi vybavili
a potom tiež aj značky. Moja skúsenosť je pozitívna.

nera738
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: sob říj 31, 2009 08:22

Re: IRO Trenčín

Příspěvek od nera738 » čtv črc 19, 2018 09:13

Zdravím Vas. Ako je teraz na tom servis? Stále funguje a rieši aj záručné opravy a servis?
Koleos II 2.0 Dci 2018 128kw 4x4 cvt
Scenic 1.9 dci 2006 FAP 85 kw
Clio 1,5 dCI 2001

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host