Auto Koutek Liberec

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Anubis
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: stř říj 15, 2008 15:16
Bydliště: Kunratice malá ves .... :)))

Koutek mi přišel bezproblemovej.

Příspěvek od Anubis » pát led 30, 2009 14:58

Je to cca 2 tydny co jsem mel u Koutka auto na servisu 120 tis. Měnilo se upa všecko. Vod všemožnejch kapalin přes filtry až po rozvody vč. vodní pumpy. Auto sem dovezl v červnu 2008 z Francie a byl to muj první autorizovaný servis v ČR. Šel jsem tam mezi svátky v prosinci abych se objednal na leden (nevedel jsem jak jsou vytížený). Byly příjemný a dokonce sem chyt nakou akci na rozvody tak to bylo vo neco levnější. Jinak na mě celkově dělali dojem profesionálů. Auto jsem dostal vyčištěný, nepoškozený takže si nemohu zatím stěžovat. Pokud budu hledat servis asi je opět využiji.
Megane II Grandtour 1.5 DCI 78 kW 6-ti kvalt

fawn
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pon dub 14, 2008 15:05
Bydliště: Liberec

zklamání

Příspěvek od fawn » pon úno 02, 2009 21:59

Tak tenhle servis jsem minulý týden navštívil poprvé a asi naposled. Mám Scenica kterého jsem koupil jetého před rokem v Renaultu na Zličíně. Teď jsem byl na servisce kterou musím absolvovat kvůli záruce v autorizovaném servisu. Na autě se dělala běžná servisní prohlídka - olej, filtry, kontrola brzd, výměna dvou žárovek v předním světle. Cena mi fakt vyrazila dech - 9800Kč. Očekával jsem, že mi za tu cenu alespoň auto umyjí, ale bohužel bylo zaprasené tak jak jsem ho tam dal. Dříve jsem jezdil s Fábkou do Autotrendu a tam jsem za běžnou servisku zaplatil vždy do 4000 Kč a auto bylo vypíglované jako nové.
Jinak se Scénicem jsem maximálně spokojenej. Najel jsem na něm 15000 km, z toho 5000km v létě dovolená v jižní Itálii a absolutně bez závad.
Renault Scenic II Avantage 1.6 16V 10/2006

fawn
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pon dub 14, 2008 15:05
Bydliště: Liberec

zklamání

Příspěvek od fawn » pon úno 02, 2009 23:01

Tak tenhle servis jsem minulý týden navštívil poprvé a asi naposled. Mám Scenica kterého jsem koupil jetého před rokem v Renaultu na Zličíně. Teď jsem byl na servisce kterou musím absolvovat kvůli záruce v autorizovaném servisu. Na autě se dělala běžná servisní prohlídka - olej, filtry, kontrola brzd, výměna dvou žárovek v předním světle. Cena mi fakt vyrazila dech - 9800Kč. Očekával jsem, že mi za tu cenu alespoň auto umyjí, ale bohužel bylo zaprasené tak jak jsem ho tam dal. Dříve jsem jezdil s Fábkou do Autotrendu a tam jsem za běžnou servisku zaplatil vždy do 4000 Kč a auto bylo vypíglované jako nové.
Jinak se Scénicem jsem maximálně spokojenej. Najel jsem na něm 15000 km, z toho 5000km v létě dovolená v jižní Itálii a absolutně bez závad.
Renault Scenic II Avantage 1.6 16V 10/2006

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » pon úno 02, 2009 23:15

fawn: Pravidelno prohlídku vč. potvrzení do serv. knížky si můžeš nechat udělat u KTERÉHOKOLIV autoservisu,aniž bys ztratil záruku na vůz.
Pomínkou není autorizace.
Pravidlem je pouze to,že vadné díly,které Ti ev.budou vyměněny zaplatíš a následně na ně Ti "drží" záruku servis,který je měnil.
Takže-pokud ti začne v záruce hučet ložisko kola,jedeš měnit do Renaultu.
(možná Ti ho vymění bezplatně) a na pravidelné prohlídky,tzn. oleje,filtry...atd,jedeš tam,kde jsou levnější.
Dříve jsi musel pouze do značky,dnes je to už tak jak píšu.
Ono totiž vydání živn.opravnění na opravy siln. mot.automobilů je dostatečnou kvalifikací .

Uživatelský avatar
Martan
Advanced member
Příspěvky: 266
Registrován: úte dub 05, 2005 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martan » úte úno 03, 2009 10:55

Kuno píše:fawn: Pravidelno prohlídku vč. potvrzení do serv. knížky si můžeš nechat udělat u KTERÉHOKOLIV autoservisu,aniž bys ztratil záruku na vůz.
Pomínkou není autorizace.
Pravidlem je pouze to,že vadné díly,které Ti ev.budou vyměněny zaplatíš a následně na ně Ti "drží" záruku servis,který je měnil.
Takže-pokud ti začne v záruce hučet ložisko kola,jedeš měnit do Renaultu.
(možná Ti ho vymění bezplatně) a na pravidelné prohlídky,tzn. oleje,filtry...atd,jedeš tam,kde jsou levnější.
Dříve jsi musel pouze do značky,dnes je to už tak jak píšu.
Ono totiž vydání živn.opravnění na opravy siln. mot.automobilů je dostatečnou kvalifikací .
Tak to pravda není. Podmínkou zachování garance Renault je návštěva pouze autorizovaných servisu Renault. Má to svojí logiku, protože jde o školení techniků, servisní manuály, databáze atd. atd.
Laguna II

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » úte úno 03, 2009 19:39

Ne,ne, tak to není :D .
Tento problém se pod pokličkou velmi bouřlivě řešil tuším už předloni a výsledkem je to,co jsem napsal.

fawn
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pon dub 14, 2008 15:05
Bydliště: Liberec

Příspěvek od fawn » úte úno 03, 2009 21:52

No v Renaultu Zličín, kde jsem auto kupoval, mi tvrdily že podmínkou garance jsou servisní prohlídky u autorizovaného servisu. No teď už je to každopádně jedno, jednu prohlídku po roce mám za sebou a příští už půjdu jinam, to mi bude končit záruka.
Renault Scenic II Avantage 1.6 16V 10/2006

Midloch
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob čer 21, 2008 18:22
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midloch » stř úno 04, 2009 17:05

me tedy taky tvrdili pri koupi thalie v lete, ze musim auto servisovat jen u autorizovanyho prodejce renault nicmene stale premyslim o tom, ze ke koutkovi nepujdu a zajedu do Ceske Lipy nebo do Brandysa....uvidime jeste...
Renault Thalia 1.2 16V 2008

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » stř úno 04, 2009 21:29

To oni tvrdí pořád ale skutečnost je jiná.

mardiv
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 31, 2009 13:25

Příspěvek od mardiv » pon srp 24, 2009 11:24

Moje zkušenost s Renault Koutek: Naposledy výměna oleje a filtru Megane - chytil sem akci takze komplet za 1.700,-; předtím opravy(silentbloky, vymeny zarovek,...) cena materialu odpovidala internetovym cenam + drobna marze + cena prace (podle me bezna sazba autor. servisu - delka ukonu by odpovidala). Za tu cenu auto se vratilo auto umyte a vycistene i zevnitr + odvoz i privezeni do servisu v cene servisniho ukonu. Zatim nemam problem. Jo jeste sem si vzpomel - v zime ohnuty spodni kryt vyfuku a povoleny sroub spodniho krytu motoru - narovnali a dotahli zcela zdarma. Tak nejak si predstavuju servis pro zakaznika. Zatim tedy OK. Priste tam jedu zas..

Cus....

opa.key
Junior member
Příspěvky: 219
Registrován: úte pro 15, 2009 00:01
Bydliště: jablonec nad nisou / praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opa.key » pon bře 15, 2010 12:20

Zdravim, chci se zeptat jak to tam porad chodi? Otec tam jezdil cca pred 7 lety s R19 16V a Lagunou I 2.0i a byl hrozne nespokojenej se servisem. Me ted prisli nejake emaili ze tam maji akci 15% na ramena, cepy, kulaky a tahla tak jestli se vyplati tam jet to nechat zkontrolovat zaroven s jejich nejakou jarni EKO akci kde se zameruji na podvozek a nejake casti motoru se slevou 20%. Tak by me jenom zajimalo jestli jet do Koutka nebo jet k servisakoj, ke kterymu jsem jezdil s predchozima autama. Radsi bych do autorizaku pac muj servisak opravuje auta po vecerech takze to dyl trva, ale zase je kvalitni a levnej
Laguna II 1,9DCi 88kw, privilege, r.v. 2001. Prodáno 2013
Audi A3 2.0TDI 125kw DSG S-Line Sportback -> plánováno na jaro 2016 vyměnit za Laguna III 2.0dci 127kw

Uživatelský avatar
sirius
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob bře 13, 2010 15:44
Bydliště: C.L

Příspěvek od sirius » pon bře 15, 2010 16:39

Auto Koutek nebrat. Ja jsem tam daval auto na garancku na 55tis km. Des a hruza chteli menit turbo a olej cerpadlo ze pry je olej v sani , od te doby mam najeto 110tis km a turbo v pohode auto nezere olej a jezdi ok. Jinak garancka stala 13tis a ani olej do serva nedolili ze prej je praskli vicko na nadobce a bylo by to zbytecny ze by to stejne vylitalo. Olej misto 5w40 tak tam nalili 10w40 ze pry je lepsi. Na dotaz pri kolika km ho mam vymenit mi bylo odpovezeno ze na nej mam najed 30tis. pak by to asi bylo uz i stim turbem. Na fakture bylo 300kc odskouseni vozidla za provozu a pritom na tacho ani km navic o proti km s kteryma jsem to tam daval. Ser. technik byl arogantni kdyz zjistil ze to nak skoumam. Kazdopadne ja uz tam ani nepachnu.Garancka za 13 tis kc me teda vubec nebere.Jo do ty garancky jeste spadla vymena zad. desticek meli jeste 50% ani nezavolali jestli to maj menit nebo ne proste je tam napalili a cau. Mozna ze s nima je nekdo spkojen ale ja si servis predstavuju jinak to co Koutek provozuje je zlatokopceni a hresi na to ze zakaznik nicemu nerozumi tak mu zaplati kazdej nesmysl co napali na fakturu. Tod ma zkusenost!!!
Renault Laguna II Grandtour, 2.2 dCi 110kW, r.2003

opa.key
Junior member
Příspěvky: 219
Registrován: úte pro 15, 2009 00:01
Bydliště: jablonec nad nisou / praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opa.key » pon bře 15, 2010 16:43

No tak to je pekny, to na koutek prdim, muzete nekdo doporucit nejakej jinej servis okolo jablonce n/n... diky
Laguna II 1,9DCi 88kw, privilege, r.v. 2001. Prodáno 2013
Audi A3 2.0TDI 125kw DSG S-Line Sportback -> plánováno na jaro 2016 vyměnit za Laguna III 2.0dci 127kw

Uživatelský avatar
sirius
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob bře 13, 2010 15:44
Bydliště: C.L

Příspěvek od sirius » pon bře 15, 2010 16:56

opa.key píše:No tak to je pekny, to na koutek prdim, muzete nekdo doporucit nejakej jinej servis okolo jablonce n/n... diky
Ja vim ze je to trochu z ruky ale v Brandejse AUTOKOUT tam je to docela dobry jsou ochotny a ceny prijemny koukni na topic o nich. Ja az budu potrebovat neco s cim si nevim rady tak pojedu tam. Po zkusenostech v Renault servisech LB a CL uz vsechno resim doma sam.
Renault Laguna II Grandtour, 2.2 dCi 110kW, r.2003

opa.key
Junior member
Příspěvky: 219
Registrován: úte pro 15, 2009 00:01
Bydliště: jablonec nad nisou / praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od opa.key » pon bře 15, 2010 17:20

OK dik, kouknu se na to. Vetsinu veci jsem si delal na aute taky sam, ale ted ze mam lagunu od prosince tak si na to jeste netroufnu abych neco nezmrsil... hlavne chci autorizovanej servis kvuli kompletni kontrole motoru, uniky kapalin, turbo, klimosku a pak podvozek jako ramena, cepy, kulaky, homokinetaky, tlumice atd... jestli je vse v poradku
Laguna II 1,9DCi 88kw, privilege, r.v. 2001. Prodáno 2013
Audi A3 2.0TDI 125kw DSG S-Line Sportback -> plánováno na jaro 2016 vyměnit za Laguna III 2.0dci 127kw

kolda
Starting member
Příspěvky: 68
Registrován: sob led 05, 2008 13:49
Bydliště: Turnov

zlatokopové

Příspěvek od kolda » úte bře 16, 2010 06:17

sirius píše:Auto Koutek nebrat. Ja jsem tam daval auto na garancku na 55tis km. Des a hruza chteli menit turbo a olej cerpadlo ze pry je olej v sani , od te doby mam najeto 110tis km a turbo v pohode auto nezere olej a jezdi ok. Jinak garancka stala 13tis a ani olej do serva nedolili ze prej je praskli vicko na nadobce a bylo by to zbytecny ze by to stejne vylitalo. Olej misto 5w40 tak tam nalili 10w40 ze pry je lepsi. Na dotaz pri kolika km ho mam vymenit mi bylo odpovezeno ze na nej mam najed 30tis. pak by to asi bylo uz i stim turbem. Na fakture bylo 300kc odskouseni vozidla za provozu a pritom na tacho ani km navic o proti km s kteryma jsem to tam daval. Ser. technik byl arogantni kdyz zjistil ze to nak skoumam. Kazdopadne ja uz tam ani nepachnu.Garancka za 13 tis kc me teda vubec nebere.Jo do ty garancky jeste spadla vymena zad. desticek meli jeste 50% ani nezavolali jestli to maj menit nebo ne proste je tam napalili a cau. Mozna ze s nima je nekdo spkojen ale ja si servis predstavuju jinak to co Koutek provozuje je zlatokopceni a hresi na to ze zakaznik nicemu nerozumi tak mu zaplati kazdej nesmysl co napali na fakturu. Tod ma zkusenost!!!
Takže ti místo syntetiky nalili polosyntetiku a tekoucí víčko nechali. Tak tomu říkám odborná služba.
No mě před lety místo výměny spojkového lanka chtěli rovnou měnit převodovku. Vyměnil jsem sám a ke Koutkovi už nikdy.
Pavel

Laguna Grandtour 2.2 dT, RXE, 98´ ........... asi dobrej oddíl (dříve R-19 + R-Gala)

Uživatelský avatar
sirius
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob bře 13, 2010 15:44
Bydliště: C.L

Příspěvek od sirius » úte bře 16, 2010 18:32

opa.key píše:OK dik, kouknu se na to. Vetsinu veci jsem si delal na aute taky sam, ale ted ze mam lagunu od prosince tak si na to jeste netroufnu abych neco nezmrsil... hlavne chci autorizovanej servis kvuli kompletni kontrole motoru, uniky kapalin, turbo, klimosku a pak podvozek jako ramena, cepy, kulaky, homokinetaky, tlumice atd... jestli je vse v poradku
Nic proti ale kolikrat je nakej Franta s garazi a s kanalem lepsi nez autorizovanej servis. Vono autorizovanej neznamena vzdycky nej. Ja jsem si taky zezacatku netrouf ale kdyz jsem zjistil ze furt jen caluju a na aute to neni znat tak jsem se do toho ponoril sam. Svislaky, kosti a zadni silenbloky neni az zas takovej problem to zvladne i mene zrucny clovek. Je to furt jen auto a na podvozku zas tak zavratny zmeny o proti starsim autum nejsou. Ver ze v servisu ti povymenujou i to co nebude potreba. Jeto jen muj nazor treba budes mit stesti, ja ho bohuzel nemel.
Renault Laguna II Grandtour, 2.2 dCi 110kW, r.2003

Uživatelský avatar
sirius
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob bře 13, 2010 15:44
Bydliště: C.L

Re: zlatokopové

Příspěvek od sirius » úte bře 16, 2010 18:41

kolda píše:
sirius píše:Auto Koutek nebrat. Ja jsem tam daval auto na garancku na 55tis km. Des a hruza chteli menit turbo a olej cerpadlo ze pry je olej v sani , od te doby mam najeto 110tis km a turbo v pohode auto nezere olej a jezdi ok. Jinak garancka stala 13tis a ani olej do serva nedolili ze prej je praskli vicko na nadobce a bylo by to zbytecny ze by to stejne vylitalo. Olej misto 5w40 tak tam nalili 10w40 ze pry je lepsi. Na dotaz pri kolika km ho mam vymenit mi bylo odpovezeno ze na nej mam najed 30tis. pak by to asi bylo uz i stim turbem. Na fakture bylo 300kc odskouseni vozidla za provozu a pritom na tacho ani km navic o proti km s kteryma jsem to tam daval. Ser. technik byl arogantni kdyz zjistil ze to nak skoumam. Kazdopadne ja uz tam ani nepachnu.Garancka za 13 tis kc me teda vubec nebere.Jo do ty garancky jeste spadla vymena zad. desticek meli jeste 50% ani nezavolali jestli to maj menit nebo ne proste je tam napalili a cau. Mozna ze s nima je nekdo spkojen ale ja si servis predstavuju jinak to co Koutek provozuje je zlatokopceni a hresi na to ze zakaznik nicemu nerozumi tak mu zaplati kazdej nesmysl co napali na fakturu. Tod ma zkusenost!!!
Takže ti místo syntetiky nalili polosyntetiku a tekoucí víčko nechali. Tak tomu říkám odborná služba.
No mě před lety místo výměny spojkového lanka chtěli rovnou měnit převodovku. Vyměnil jsem sám a ke Koutkovi už nikdy.
Jo presne tak, kdyz jsem se optal proc, technik mi odpovedel ze 10w40 je kvalitnejsi (to uz jsem sel do kolen) a vicko nemenili ze prej ho nemeli a ani me na to neupozornili, to auto tam stalo tejden. Kdybych si po nich nezkontroloval naplne tak bych jezdil az do doby nez by kleklo servo. Takhle se vytvari potencialni zakaznik.
Renault Laguna II Grandtour, 2.2 dCi 110kW, r.2003

štěpa
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 27, 2010 21:17
Bydliště: Liberec

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od štěpa » pon bře 18, 2013 22:28

u koutků se evidentně po přečtení předchozích přízpěvků nic nezměnilo, měl jsem nového megana, chtěl jsem přijít na první pohlídku a výměnu oleje, že prý mě obědnají nejdříve za 2 týdny že nemaj čas, a cena 5500 kč, máme v rodině více vozů a jejich cena mě opravdu překvapila, od tý doby mě přešla touha navštěvovat jejich pravidelný prohlídky a olej a filtry si měním každý rok sám. Několikrát jsem chtěl řešit problém nefunkční druhé karty a pokaždé jiný technik měl jiné řešení a bez výsledku, karta co od začátku leží doma v šuplíku se prostě sama rozbila a je potřeba koupit novou za 3500 plus nějaký programování, na otázku zda se opět sama rozbije když ji zas uložím do šupliku by mi bylo s úsměvem řečeno že je to možný, pane je renault co byste chtěl :D
Teď mám problém že megan min týden ráno nenastartoval, naslibovali mě že se na to podivaji hned, že nepojízná vozidla řeší přednostně, už je to druhý týden a stále se na vůz nikdo nepodival a stojí tam na sněhu a dešti- prý nemaj čas a pravděpodobně se mi na autě starém 3 roky s najetými 45tis km zadřely šály na klice nebo odešlo čerpadlo že je to častá závada na těchto km u 1.5dci :!: . O víkendech a ani přesčasy nepracujou, kapacity prý nestačí. Auto sem tam dal s tim že se bude problém řešit hned, bohužel lhali. Jsem zvyklý na přístup servisů v hondě nebo oplu, kde po přivezení vozu dostanu kafe a než dopiju, je mi sdělena závada, cena a doba opravy, zajímavý je že maj také 2 násobnou peněžní sazbu za servis a ceny dílů jsou taky mnohonásobně vyšší než jakou mám zkušenost s japonskými vozy.Nejhorší že nepojízdný auto se mi nechce zas tahat do český lípy nebo brandýsa abych zkusil jesli tam servis funguje.
Je mi to líto protože jsem s meganem naprosto spokojen co se týče jízdních vlastností a spotřeby a celkově. Bohužel přístup tohoto autorizovaného servisu mi uplně změnil pohled na věc, a vím, že si již nikdy renaulta nekoupím, sice auta dobrá ale přístup lidí z renoltu uplně kazí jejich charakter. Úsměvné je že zrovna potřebujeme nové SUV a moc se mi líbil koleos, no mám štěstí že jsem to včas přehodnotil a bude ravka :D

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od Zefek » úte bře 19, 2013 13:11

Tak na ně zatlač, jestli neví co autu je, ať to na vlastní náklady převezou do jiného renaultu, nebo to začnou řešit a ať nelžou lidem do očí. Klidně řekni, že máš celý rozhovor, kdy ti slibovali zjištění závady hned druhý den, nahraný a že to pošleš na Renault ČR. Vůbec bych se s něma nemazlil. Že nemáš něco nahrané, vůbec nikdo vědět nemusí, důležité je to, že jim to takhle řekneš a budeš si za tím stát.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

štěpa
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 27, 2010 21:17
Bydliště: Liberec

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od štěpa » úte bře 19, 2013 18:41

mno dnes už to vyřešili, pry čerpadlo, vstřiky a trubky nový cca 50tis, nechápu na 45 tis km a 3 roky starý auto ale aspoň mi vyhnali z úst to neustálý chválení rencka :mrgreen:

Marek Sládek
Advanced member
Příspěvky: 379
Registrován: pát led 18, 2008 08:24
Bydliště: Krásná Lípa u Rumburka

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od Marek Sládek » úte bře 19, 2013 20:46

Přetáhnout do české Lípy? Jen to nééééééé :D :D :D
Mára
Renault LagunaII 1.9 Dci/79kW, r.v.10.2003, ABS, ESP, ASR, 6-ti kvalt, 8 x airbag, dig. dvouz. klima, 16" kola, roletky na zadních oknech včetně zadního, od 08.06.2009 originální Tempomat s omezovačem a s ovládáním na volantu, 25.04.2014 doplňen CD měnič (6 CD) v palubní desce, držák Brodit na TomTom a konzole Kuda (šedivá) na mobilní telefon. Komplet vyčištěný sací trakt, zaslepený EGR na přívodu výfukových plynů (harmonice). Olej pouze Castrol EDGE Turbo Diesel, max 13tKm, filtr z HDI.

Uživatelský avatar
danstav
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 07, 2012 22:15
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od danstav » pon pro 16, 2013 16:20

Dnes jsem navštívil tento servis. Po předchozím zkoumání jestli mám z Mladé Boleslavi jet do Brandýsa, Mělníka, Milovic nebo právě do Liberce, jsem zvolil Liberec. Cenová nabídka na výměnu brzdovích kotoučů a destiček byla zhruba na stejné výši jako AutoKout z Brandýsa (nejdražší byli v Milovicích), ale náš Grand byl předchozím majitelem zakoupen a servisován také v LB a proto dostali přednost.
Domluvil jsem se telefonicky hnedka na 8hod s tím že chci využít akce Servis5+ "Prohlídka za 1,-"! Přijímací technik z toho nebyl zrovna unešenej. Předal jsem mu kupon a on mi po chvilce zkoumání výtězoslavně oznámil že ona akce byla jen do 30.září, tak jsem ho zchladil že do onoho data bylo k té prohlídce ještě tričko zdarma, že akce je stále platná :-D Ač nerad musel souhlasit. Pak ho ještě vyděsilo že si na auto hodlám počkat, páč mi bylo slíbeno že nejpozději do dvou hodin budu moci odjet.
Asitak za hoďku bylo hotovo, to už se mi věnoval pan Rákosník, se kterým jsem původně prohlídku domlouval. Mazlik je v dobré kondici jen je třeba vyměnit zadní brzdové kotouče a destičky (což jsem předpokládal). Hned jsme domluvili termín a prohlídka mě stála opravdu jen 1,-. Chybu ruční brzdy vymazali v rámci této prohlídky zdarma a nakonec jsem dostal i to tričko.
Takže super!!! :-)
Grand Scénic 1.6 16V 82kW rv2007
Megane Scénic 1.6 16V 79kW rv1999 , Ford Escort 1.4 16V r.v.1992 , VAZ Lada 21013 r.v.1984 , Fiat UNO 45 rv.1987 , Škoda Favorit 136L rv.1991 , Škoda Favorit 135L rv.1989 , VAZ Lada 2102 rv.1976 , OLTCIT Club 11R rv.1989 , OLTCIT Club 11RL rv.1991 , OLTCIT Club 11R rv.1988 , VAZ Žiguli 2101 rv.1974 , Škoda 120LS rv.1982 , Škoda 105L rv.1978 , Škoda 110LS rv.1976 , Škoda 100L rv.1972

Uživatelský avatar
danstav
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: stř bře 07, 2012 22:15
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od danstav » pát led 03, 2014 16:47

Dneska druhá zkušenost a opět pozitivní :D Dorazil jsem na 8hod na domluvenou výměnu brzdových kotoučů a destiček, přijetí proběhlo rychle a bez problémů. Vše bylo připraveno a cca v 8:20 už jsem si hověl v kožené sedačce přímo na prodejně. V klídku jsem si pustil film a lehce po 10hod bylo hotovo. Ještě jsme prolustrovali servisní historii, nenašel jsem totiž v servisce záznam o výměně zapalovacích svíček :scratch: Takže na jaře mě krom výměny oleje a filtrů, vyčištění a doplnění klimatizace a výměna svíček. Jinak cena byla vcelku přívětivá 6989,- komplet. :super:
Grand Scénic 1.6 16V 82kW rv2007
Megane Scénic 1.6 16V 79kW rv1999 , Ford Escort 1.4 16V r.v.1992 , VAZ Lada 21013 r.v.1984 , Fiat UNO 45 rv.1987 , Škoda Favorit 136L rv.1991 , Škoda Favorit 135L rv.1989 , VAZ Lada 2102 rv.1976 , OLTCIT Club 11R rv.1989 , OLTCIT Club 11RL rv.1991 , OLTCIT Club 11R rv.1988 , VAZ Žiguli 2101 rv.1974 , Škoda 120LS rv.1982 , Škoda 105L rv.1978 , Škoda 110LS rv.1976 , Škoda 100L rv.1972

Hazi
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte srp 15, 2006 10:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Koutek Liberec

Příspěvek od Hazi » sob led 25, 2014 13:34

Já musím vyjádřit se servisem naprostou spokojenost. Navštějeme jej již od roku 2003 a starají si nám o všechny auta (Thalie I, Mégane II, laguna I, Kangoo, VelSatis, Latitude, Fluence Ph2), vždy je cena naprosto úměrná prací dělají to na čem se dohodneme, do servisu nás objednáváji na kdy potřebujem. Není pro ně problém nás pustit na dílnu kouknout se na práci na voze. Osobně po zkušenostech s cenami a kvalitou prace nemám jediný důvod ani se starými vozy jezdit jinam.
Bylo:Škoda 100 - Škoda 120GLS - Škoda Forman Solitaire, , Škoda Felicia Lx, Škoda Felicia X.line, Renault laguna 1,8 1996,
je: Renault Thalia 1.4 (Authentique) 7/2003, Renault Megane Grandtour 1,6 16V (Authentique) 11/2006, renault Kangoo 1,4 1999, Renault VelSatis 3,5 8/2007, Renault Latitude 2,0 5/2011, Renault Fluence 1,6 16V dynamique 12/2013, Dacia Logan 1,4 7/2006

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti