Auto Dispo

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Auto Dispo

Příspěvek od krt.ecek » pon bře 16, 2015 12:21

Teoreticky máš pravdu, ale zákazník svým podpisem s tím vším víceméně souhlasí a když jsem měl nějaký problém, který se porjevil pouze při jízdě, tak vždy trvám na zkušební jízdě před převzetím... ono je to i o té druhé straně, tedy zákazníkovi, jestil se chová jako ovce, nebo ne.... já třeba chci vždy vědět co budou měnit a kolik to bude stát, takže obecná částka moc nepřichází v úvahu....
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5767
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Auto Dispo

Příspěvek od kotasekh » pon bře 16, 2015 12:22

Hlavne podepsat protokol, na kterem je cena o rad vyssi, nez predpokladana, to chce koule...
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Auto Dispo

Příspěvek od krt.ecek » pon bře 16, 2015 12:33

No ono laik neví jaká je reálná cena, to chápu, ale když nevím, tak se ptám co v té ceně je a proč to tam je...
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Zefek » pon bře 16, 2015 12:47

A hlavně, udělají to jednou a víc krát do toho servisu nepojedu, ne?
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:02

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Honza1977 » úte čer 20, 2017 21:41

Ahoj všem i když jsem tento servis kdysi kritizoval, musím Dispo teď pochválit. Začala mi občas pekelně vrzat přední náprava když bylo teplo a sucho..auto už bylo v jednom neznačkovém servisu kde nic nezjistili, a že je vše v pořádku. Vrzalo to dál, na Zličíně mi dali nejbližší termín až za dva měsíce, tak jsem dal Dispu šanci.. Byl to nakonec levý čep který už byl přidřený, a to když jsem auto přivezl tak samozřejmě pršelo a nevrzalo. Cena přiměřená, měnil se ještě závěs výfuku asi za 600, celkem 2500.
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » stř zář 27, 2017 20:54

Ahoj, nemáte prosím někdo nějaké další čerstvé reference na tento servis? Kupoval jsem tam vůz a prodej fantastický - myšleno bez ironie :-)
Nečekal jsem, že to bude zázrak...ale trošku jsem se při pohledu na zdejší recenze vyděsil. Díky moc za cokoliv.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » čtv bře 15, 2018 23:44

cing-ti píše:
stř zář 27, 2017 20:54
Ahoj, nemáte prosím někdo nějaké další čerstvé reference na tento servis? Kupoval jsem tam vůz a prodej fantastický - myšleno bez ironie :-)
Nečekal jsem, že to bude zázrak...ale trošku jsem se při pohledu na zdejší recenze vyděsil. Díky moc za cokoliv.
Tak jsem otestoval servis sám na sobe nakonec :) věru musim rict, ze uz se hodlám řídit na “věkyvěků” uz jen informacemi ze zdejšího fora. Porekadlo maminka ma vzdycky pravdu bych rozšířil o “forum.renaultclub.cz a jeho uživatele maji vzdy pravdu”. Banální výměna celního okna po rozbití kamenem skončila rosenim v prave dolní části. Po reklamaci opravy nastal pokus c.2, který skončil odrenou střešní lištou a sramem na karoserii ihned nad oknem. Patrně od neodborneho vyrezavani okna. Auto je stary pul roku a pri pohledu zepředu je to k pláči. Pochválit snad mohu jen to ze se k cele veci postavili celem a střešní lišta se bude bezplatne měnit za novou. Sram nad oknem take snad nejak opraví.... snaha je tam celkem videt na příjmu oprav, ale zejména nekteri pracovníci na dílně jsou zrali na výměnu. Pokud mate rádi své auto bez ohledu na staří, nemáte hodinu času na kontrolu stavu vozu po opravě a mate jen jedny nervy tak Vam doporučuji prohlédnout se jinde. Abych jen nehanil tak totální rozborem palubní desky kvuli výměně r-linku zvládli skvěle protoze v autě nic nevrze a neni vubec znát ze deska byla rozmontovana. Zřejmě velke rozdíly pokud se jedna o přístup a profesionalitu různých mechaniku. P.S. Po druhé výměně okna se stále rosí na stejném místě.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Auto Dispo

Příspěvek od jaggerl » pát bře 16, 2018 06:40

Bohužel v servisech Praha a okolí se situace snad všude stejná, nevím co tam mají za techniky, ale většina je fakt neschopná. Při opravě podělají co mohou.

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » sob bře 17, 2018 06:48

jaggerl píše:
pát bře 16, 2018 06:40
Bohužel v servisech Praha a okolí se situace snad všude stejná, nevím co tam mají za techniky, ale většina je fakt neschopná. Při opravě podělají co mohou.
Je to smutné, zvláště proto že si připadám sám jak zoufalec jak neustále "otravuji" aby tyto problémy byly vyřešeny. Z jedné návštěvy se člověk dostane do bludného kruhu ze kterého nelze vystoupit. Ale kam jezdit, to je oč tu běží ?! :DDD
Měl jsem předtím Octavii a z počátku jsem jezdil také do autorizovaného servisu, po celou dobu jsem navštěvoval asi tři, neříkám že to byla nějaká pecka, ale proti tomuhle to byl slabý odvar. Výsledek je ten, že aktuálně komunikuji se servisem častěji než u mého předchozího auta, které mělo při prodeji na hrbu 400tis km. :D Smutný na tom, je že na Mégana jsem měl jen jednu reklamaci s R-Linkem, zbytek času jen řeším problémy spojené s návštěvou servisu :DD
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » stř dub 04, 2018 00:45

Tak posledni návštěva Dispa dopadla zda se dobre az na drobnost se zpožděním dodávky uskladnenych letních kol, budu se tam muset jeste otočit, ale oprava odřeniny nad oknem neni prakticky viditelná a výměna střešní listy zdá se proběhla taky v poradku i pres demontáž cele stropnice. K tomu výměna oleje a filtru a jsem spokojenej. Jediné co zbývá aby dorazil novy R-link, který po prvni výměně vykazoval dalsi tentokrat jinou závadu. Asi jim dam jeste šanci kdyz uz jsem tam začal ten příběh :)))
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Banana » stř dub 04, 2018 08:50

Dispo zamestnava invalidy, je to nekdy problem, protoze prece jenom jsou vice nemocni, ted mam na opravu tam uz 14 dni auto a nemaji potrebny personal, pry je krempir nemocny, takze uvidime....
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » stř dub 04, 2018 20:24

Banana píše:
stř dub 04, 2018 08:50
Dispo zamestnava invalidy, je to nekdy problem, protoze prece jenom jsou vice nemocni, ted mam na opravu tam uz 14 dni auto a nemaji potrebny personal, pry je krempir nemocny, takze uvidime....
já jsem se domníval že zaměstnávají invalidy spíše někde v kancelářích, neřekl bych při pohledu na dílnu, že se jedná o invalidy. I když je jistě více forem invalidity, ale nepřišlo mi. Problém osobně vidím jinde, při pohledu na jejich web se mi zdá že hledají zaměstnance prakticky na všechny pozice v servisu. Proč tomu tak je se mohu pouze dohadovat samozřejmě. :-)
Odhaduji, že jejich delší termny pramení spíše z nedostatku personálu než z většího počtu marodících zaměstnanců - ale ví Bůh :D
Obecně bych řekl, že to nebude vyloženě špatný servis. Rozhodně bych je nepodezíral z toho, že by chtěli zákazníky "holit" jako třeba jinde, na druhou stranu chce to být jako zákazník důslednější a více věcí si hlídat, vyptávat se až trošku prudit. Zdá se mi, že pod tlakem se dokážou vybičovat k lepšímu výkonu. Aspoň taková je moje zkušenost... Jenže chápu, že ne každý na to má nervy nebo čas.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Auto Dispo

Příspěvek od krt.ecek » stř dub 04, 2018 21:19

cing-ti píše:
stř dub 04, 2018 20:24
na druhou stranu chce to být jako zákazník důslednější a více věcí si hlídat, vyptávat se až trošku prudit.
A to je přesně to, co mi přijde úplně šílené, aby si nechali zaplatit poměrně drahý servis a ještě si to musel zákazník hlídat.... za své peníze očekávám kompletní výsledek... :x
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » stř dub 04, 2018 21:35

krt.ecek píše:
stř dub 04, 2018 21:19
cing-ti píše:
stř dub 04, 2018 20:24
na druhou stranu chce to být jako zákazník důslednější a více věcí si hlídat, vyptávat se až trošku prudit.
A to je přesně to, co mi přijde úplně šílené, aby si nechali zaplatit poměrně drahý servis a ještě si to musel zákazník hlídat.... za své peníze očekávám kompletní výsledek... :x
Rozumím :-) já jsem se tam taky vracet už nechtěl, ale musel jsem protože jsem nereklamoval auto, ale práci kterou na něm odvedli. Tak jsem tam chca nechca musel jet znovu :-) Z počátku to opravdu nebylo na jedničku, ale je zase pravda že když jsem něco vytknul tak nebyl žádný problém se domluvit. Nezažil jsem tam aroganci nebo něco podobného, jen to na mě působí jak státní podnik kde jsou všichni happy, ale tváří se že mají strašně moc práce. Na všechno je dost času :-)
Na jedničku je tam za mě technik na příjmu. Je tam teprve od letošního roku myslím, ale pokud by tam všichni lidi pracovali s takovým nasazením tak by to byl super servis. No třeba se jednou dočkáme...
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Banana » čtv dub 05, 2018 09:00

Musím jen souhlasit s příspěvky hore, bohužel servis to je speciální oddvětví. Kdo poznal nějaký fungují servis a to hlavně autorizovaný, tak měl opravdu štětstí. Mě se to zatím nestalo.
Ono totiž personálně to je problém myslím pokrýt, ten kdo je šikovný si dávno udělal svou dílničku a jede na sebe. V těch servisech jsou buď mladoši co moc neumí a časem přijdou na to, že prací tam si moc peněz nevydělají , nebo stařešinové, co nemají moc ponětí o nových autech a jejich znalosti skončily tak na Octavce I.

To Dispo má snahu věci řešit, sice to je na vždy na delší lokte, ale časem se to podaří, pokud je člověk důsledný a aspoň se vždycky tvářili slušně, narozdíl o jiných větších v Praze servisů, kde si myslí, že jsou někdo a o zákazníky nemají nouzi... :-)
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

milan.maly
Experienced member
Příspěvky: 508
Registrován: stř kvě 26, 2010 09:28

Re: Auto Dispo

Příspěvek od milan.maly » pát kvě 18, 2018 21:34

Servis NEDOPORUCUJEM! Jeden z najhorsich autorizovanych servisov, s ktorymi som sa stretol. Ak si chcete usetrit nervy a peniaze, vyberte si iny servis.
Pri oprave mojho vozidla Renault Laguna III Grandtour - sram na plastovom narazniku z povinneho rucenia vinnika.

Dlzka opravy
1. Tvrdili, ze opravu zvladnu do tyzdna - realne trvala 17 dni. Samozrejme pri prijme do servisu uz pisali 14 dni.

Ine nahradne vozidlo
2. Slubovali nahradne vozidlo Renault Megane combi - dostal som Renault Kangoo prakticky bez vybavy (ani zadne parkovacie senzory).

NEkvalita opravy
3. Oprava mala byt prevedena tak, ze to nebude poznat - co bola moja poziadavka a zaroven dovod, preco som vozidlo daval do autorizovaneho servisu a nie inam. Po oprave plastovy naraznik obsahuje drobne deformacie, ktore v tomto servise udajne nevyrovnavaju a menia cely naraznik. Vymenu celeho naraznika poistovna odmietla - realne poskodenie nebolo tak rozsiahle. Doplatok 20 tisic Kc za novy naraznik som odmietol.
Vysledna kvalita opravy pre posudenie: https://youtu.be/NGndYm-AluQ
Reklamacia s navrhom opravy v inom servise, kedze servis Dispo to lepsie nevie, v cene 3500Kc neuznana.

Nekompetentnost technikov
4. Pri obhliadke likvidatorom podpisali za servis protokol, ktory okrem SPZ a VIN kodu neosahoval spravne ani motorizaciu a ani vybavu vozidla. Napr. tam bola uvedena benzinova motorizacia namiesto nafty.

Poskodenie vozidla pocas servisu
5. Pri preberani vozidla zo servisu som zistil, ze u nich na parkovisku doslo k poskodeniu zadneho naraznika - priehlbenina a sram od tazneho zariadenia. Zjavne, ze vznikla v podlednych 2 dnoch az po umyti vozidla v servise.
https://youtu.be/Z6oKUWY8CPA

Ponuka od servisu znela: Rozlestime vam to. Prirodzene som to vzhladom k nekvalite opravy predneho naraznika odmietol. Nastastie som auto tesne pred predanim do servisu nafotil a mam tak dokaz, ze k poskodeniu doslo, kym bolo vozidlo v servise. Poznamenane tiez do predavacieho protokolu. Po naceneni opravy v inom servise na 3500Kc Renault Dispo svoje tvrdenie zmenil a aktualne tvrdi, ze na fotkach to nie je jasne, pretoze vozidlo bolo spinave, a ze som im vozidlo predal uz poskodene, co je badatelne na ich fotkach, ktore mi ani po vyslovnej ziadosti nezaslali. Ci na tieto pripady maju poistku som sa taktiez nedozvedel.

Zaverom: Oprava predneho naraznika musi byt prevedena znova. Zaroven poskodeny zadny naraznik a 17 dni som namiesto vozidla.strednej triedy pouzival (pri vsetkej ucte) robotnicku dodavku.
Caka ma hladanie sudneho znalca v obore autoopravarenstvi a nasledne v lepsom pripade mimosudne vyrovnanie alebo sudny spor! Je to pre mna ale principialna zalezitost, pretoze taketo servisy nemaju na trhu co hladat!
Renault Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW/101k, r.v.: 01/2005 http://moje.auto.cz/Master13/megane.html
Renault Laguna III Grandtour 4-Control 2.0dCi 127kW/175k, r.v. 10/2013
V občasnej údržbe:
Renault Thalia 1,4 16V 72kW/98k, r.v.: 2001
Renault Fluence Privilege 1,6 16V 81kW/110k, r.v.: 2010
Renault Fluence Technofeel 1,6 16V 110k, r.v.: 2012
Renault Megane III Grandtour 1,6 16V 110k, r.v.: 2012

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5767
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Auto Dispo

Příspěvek od kotasekh » ned kvě 20, 2018 17:31

Bojovat a soudit, nic jineho nezbyva, takove servisy opravdu nemaji existovat. A hlavne zverejnovat (v ramci moznosti dokazani).
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » pon kvě 21, 2018 23:48

Tak ono je to těžké, pri představě ze bych si mel auto pri každém předání fotit... druhá věc je ze pokud si to neodebíral za denního světla tak si stejne spousty veci nemusis všimnout. Navic pokud je auto špinavé tak se pak tezko cokoliv pozná i treba z fotky. Na druhou stranu pokud si jakýkoliv servis pri příjmu nepoznamena do zakázky ze auto ma určitá poškození tak pak uz je to tzv jejich rybíz. Ja vyškolen zkušenostmi auto taky zběžně obejdu, ale verim ze drobného poškození na hůře viditelném místě bych si taky nemusel vzdy všimnout.... zastávat se jich nechci ale zase by pak nemohli vzit do opravy půlku starších aut, protoze každé ma vlivem provozu nejake drobné poškození a zdokumentovat to 100% neni vzdy dost dobre možné. Ale pokud si auto pri převzetí fotí a pořizuje se záznam o případném poškození karoserie ve kterém neni poškození uvedeno tak by se k tomu meli postavit celem a vyjít vstříc.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Dispo

Příspěvek od cing-ti » úte kvě 22, 2018 00:13

cing-ti píše:
pon kvě 21, 2018 23:48
Tak ono je to těžké, pri představě ze bych si mel auto pri každém předání fotit... druhá věc je ze pokud si to neodebíral za denního světla tak si stejne spousty veci nemusis všimnout. Navic pokud je auto špinavé tak se pak tezko cokoliv pozná i treba z fotky. Na druhou stranu pokud si jakýkoliv servis pri příjmu nepoznamena do zakázky ze auto ma určitá poškození tak pak uz je to tzv jejich rybíz. Ja vyškolen zkušenostmi auto taky zběžně obejdu, ale verim ze drobného poškození na hůře viditelném místě bych si taky nemusel vzdy všimnout.... zastávat se jich nechci ale zase by pak nemohli vzit do opravy půlku starších aut, protoze každé ma vlivem provozu nejake drobné poškození a zdokumentovat to 100% neni vzdy dost dobre možné. Ale pokud si auto pri převzetí fotí a pořizuje se záznam o případném poškození karoserie ve kterém neni poškození uvedeno tak by se k tomu meli postavit celem a vyjít vstříc.
Jinak bych dodal, ze Dispo ma tragicke parkoviste pro zkazniky. Zoufale malo mist, vetsina vzdy obsazena a lajny pro jednotliva mista jsou dost ouzke. Ja radeji zajizdim vzdy az do zadni casti parkoviste, je to sice daleko do baraku, ale je to bezpecnejsi. Jednou jsem parkoval v predni casti a idiot (dalsi zakaznik co tam jel na servis starym Kangem) to narval tak blizko vedle me ze mi pri vystupovani malem vorval dvere u spolujezdce a to videl ze sedim v nastartovanym aute a stejne cumel jak chleba z tasky. A to nemam nic proti remeslnikum s Kangem 🤣
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Banana » úte kvě 22, 2018 09:22

To Dispo je spolek invalidu a zamestnava lidi s postizenim, musite to brat tako podporu hendikepovanym lidem, kteri by jinde praci nedostali :-(
Ja cekal na opravu bouchleho narazniku a dveri od kufru mesic, porad se vymlouvali. Nakonec to udelali celkem pekne, ale osobne bych asi na vetsi ukony oslovil jiny servis po teto zkusenosti, ale na vymenu oleje+ prezout kola tam asi zase zajedu.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Auto Dispo

Příspěvek od Banana » sob dub 16, 2022 02:23

Nevite, proc byl tento autorizovany servis zrusen bez nahrady? Nevim, kam ted budu jezdit👎👎
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

auto-radce
Junior member
Příspěvky: 168
Registrován: pon úno 03, 2020 14:26

Re: Auto Dispo

Příspěvek od auto-radce » pát dub 29, 2022 10:19

Banana píše:
sob dub 16, 2022 02:23
Nevite, proc byl tento autorizovany servis zrusen bez nahrady? Nevim, kam ted budu jezdit👎👎
Bylo to družstvo, tedy několik podílníků a každej chtěl jen prachy bez práce + a to tam někteří družstevníci pracovali a braly plat i podíl.
Proč to zrušily? Zkrátka to prodali a rozdělili si peníze - podobně jako Avant v Praze.
Grand Scenic III 1,6 dCi 96 kW 2012

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti