Renault Souček

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
brutik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 19, 2005 22:48
Bydliště: Jindřichvv Hradec

Renault Souček

Příspěvek od brutik » čtv bře 16, 2006 10:01

Mám moc zajímavou příhodu se servisem v Jindřichově Hradci. Po roce a něco od koupě nového auta mi odešel klíček. Teda imobilizer v něm. Zavezl jsem auto do servisu, aby to v rámci záruky opravili. Oprava trvala 7 měsíců - celou tu dobu jsem musel používat náhradní klíč bez centrálu. Po 7 měsících (měsíc před skončením záruky) opravu dokončili a přesně týden po skončení záruky už auto opět nestartovalo. Tatáž závada, jenže už po záruce. V servisu nechtěli o nějaké záruce na opravu ani slyšet, o prodloužení záruky o dobu opravy už vůbec ne.
Když jsem se na tuto závadu ptal v jiných autorizovaných servisech, bylo mi řečeno, že doba opravy max 14 dní (než objednají nové klíčky). Takže pokud chcete opravdu luxusně dlouhou kvalitní opravu doporučuju zajet k Součkovi do Hradce.

suk
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 29, 2006 14:56
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od suk » úte srp 29, 2006 15:11

Dovolil bych si reagovat na tento příspěvek zaslaný panem Brusem, majitelem vozidla DACIA Solenza. Pan Brus má téměř pravdu - dodávky náhradních dílů na starší typy vozidel značky DACIA (vyjma nového Logan) jsou téměř až katastrofální a my, jako značkový servis, nemáme žádnou možnost urychlit dodací lhůtu náhradního dílu, v tomto případě klíčku. V tomto případě, když už konečně klíč přišel, nepodařilo se nám jej nahrát - bylo nutné objednat ještě dekóder. Týden před skončením záruky byl klíč opraven, týden po záruce dostal pan Brus ZDARMA nové klíče a dekoder. Zaplatil pouze a jenom práci spojenou se synchronizací klíčů s dekoderem. Tímto pana zákazníka zdravím a přeji mu, aby neměl už žádnou další smůlu s dlouho trvající dodávkou náhradního dílu na jeho vůz.
Jiří Souček mlad. - spolumajitel RENAULT Souček

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte srp 29, 2006 21:56

Děkuji za reakci.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
IvaW
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 22, 2005 08:31
Bydliště: okr. J. Hradec
Kontaktovat uživatele:

R Souček

Příspěvek od IvaW » sob zář 16, 2006 08:34

Se servisem p. Součka v J. Hradci mám dobrou zkušenost. Když byl ještě v Lásenici, jednou nám dělal R21, teď co máme Megana, tak jsme tam po koupi nechávali dělat auto, bylo to v pořádku. Přes Renault nám obstarali štítek na pravý dveřní sloupek, teď výměna "oblíbených" zapalovacích cívek. Platili jsme jednu, ale měnili všechny v rámci jakési akce. Holt nejen Dell musí mít špatné baterky. V místním neautorizovaném mi nabízeli jednu cívku nejdřív za dva tisíce, potom slezl na 1400, ale chtěli měnit všechny 4 (tedy za 5600). U R stála o stovku míň, s prací bylo vše za 1700 a všechny cívky jsou nové.
Snad s nimi budeme i nadále spokojeni.

brutik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 19, 2005 22:48
Bydliště: Jindřichvv Hradec

Příspěvek od brutik » pon pro 04, 2006 15:59

suk píše:Dovolil bych si reagovat na tento příspěvek zaslaný panem Brusem, majitelem vozidla DACIA Solenza. Pan Brus má téměř pravdu - dodávky náhradních dílů na starší typy vozidel značky DACIA (vyjma nového Logan) jsou téměř až katastrofální a my, jako značkový servis, nemáme žádnou možnost urychlit dodací lhůtu náhradního dílu, v tomto případě klíčku. V tomto případě, když už konečně klíč přišel, nepodařilo se nám jej nahrát - bylo nutné objednat ještě dekóder. Týden před skončením záruky byl klíč opraven, týden po záruce dostal pan Brus ZDARMA nové klíče a dekoder. Zaplatil pouze a jenom práci spojenou se synchronizací klíčů s dekoderem. Tímto pana zákazníka zdravím a přeji mu, aby neměl už žádnou další smůlu s dlouho trvající dodávkou náhradního dílu na jeho vůz.
Jiří Souček mlad. - spolumajitel RENAULT Souček
mozna byste zde mel take rici ze jste dalsi opravu imobilizeru v ramci zaruky odmitli provest. Do sporu musel zasahnout Renault CR a.s. a pak probehla oprava temer na pockani.

pred tydnem jsem nechal cele auto zkontrolovat, to ze jste odsekali srouby pri vymene brzdovych kotoucu je mi celkem ukradene, ale ze jste potom odsekane srouby opetovne pouzili ME DORAZILO. Zrejme se zarucni oprava vztahovala jen na spatne kotouce a nikoli na srouby ... Stejne dopadla kontrola katalyzatoru. Ten musel byt po 25 000 km vymenen - to provedl autorizovany servis Renault a ten odmitl vytvorit pisemnou a foto dokumentaci poskozeni a predat mi ji, protoze nechtel poskodit znacku Renault a jeho servis.

Pro me to znamena jedine, moje auto uz u vas v servisu neuvidite

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte pro 05, 2006 02:26

brutik píše:
.....a ten odmitl vytvorit pisemnou a foto dokumentaci poskozeni a predat mi ji, protoze nechtel poskodit znacku Renault a jeho servis.
Jen mala poznamka. Porizovani obrazove dokumentace jakekoliv bezne i mene bezne opravy neni obvykle v jakemkoliv servise.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

brutik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 19, 2005 22:48
Bydliště: Jindřichvv Hradec

Příspěvek od brutik » stř pro 06, 2006 09:35

DDT píše:
brutik píše:
.....a ten odmitl vytvorit pisemnou a foto dokumentaci poskozeni a predat mi ji, protoze nechtel poskodit znacku Renault a jeho servis.
Jen mala poznamka. Porizovani obrazove dokumentace jakekoliv bezne i mene bezne opravy neni obvykle v jakemkoliv servise.
to sice ano, ale neodborny zasah renaultu soucek me stal hromadu penez za novy katalyzator, kdybych tu dokumentaci mel, byla by sance pozadovat od pana soucka nahradu skody ... renault si samozrejme vymenene soucastky nechava, takze nemam v ruce nic ... a nadeje ze by se to vyridilo interne v ramci renaultu - tomu moc neverim

brutik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 19, 2005 22:48
Bydliště: Jindřichvv Hradec

Příspěvek od brutik » stř pro 06, 2006 09:48

no, kdyz uz jsem tady, tak jeste dam k lepsimu opravu brzd na mem predchozim R19. Rozsvitila se mi kontrolka rucni brzdy, hned jsem zajel do servisu k souckovi at zkontroluji brzdy. Za 3 hodiny jsem si pro auto dosel, nikdo nebyl schopen rict co opravovali. No hlavne, ze kontrolka nesvitila. Za 3 kilometry po meste ale uz zas zarila. Zajel jsem do nejblizsiho servisu - zrovna meli misto, tak auto hned zvedli a okamzite zjistili ze brzdovka proteka pravym zadnim kolem.
Z toho bych usoudil ze kontrola brzd u soucka spociva v doliti kapaliny. Nebo mi ted pan soucek napise, ze kdyz brzdy kontrolovali tak nikde nic neteklo a k poskozeni doslo az po odjezdu ze servisu ? :wink:

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Příspěvek od VladoOC_cz » ned pro 10, 2006 08:22

brutik píše:... renault si samozrejme vymenene soucastky nechava, takze nemam v ruce nic ...
nie su nahodou vsetky suciastky majetkom vlastnika vozu?? Ja len ze v SR ked navstivim servis v Trencine (IRO), alebo v Ziline (Automarket), tak automaticky su stare diely v kufry... :wink:
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » ned pro 10, 2006 11:59

Taky se mi to nezdá. V Košicích a Prešove jsem byl párkrát měnit díly pokud šlo o věci na který jsem si netroufal (rozvody, tesnění pod hlavu....) a pokaždý nám všechno starý vrátily.
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » ned pro 10, 2006 13:06

Pokud se jedná o záruční opravu díly si ponechává výrobce kvůli prozkoumání závady.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Anarki
Člen RCČR
Příspěvky: 3889
Registrován: ned kvě 29, 2005 22:42
Bydliště: Atomograd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anarki » ned pro 10, 2006 13:24

Aha, jasan :oops:
Ošnečkovaný Cacabus Quintus GT-Blue Storm 5-Ultimate Sensational Orgasm s kovaným srdcom F3+N a šnečkom GT2876RS Real Raider
První R5 GTT na světe kde bylo nainstalované nezávislé topení, analogové švýcarské hodiny Kienzle a pod ... :)
Bacha na parazit Kooperativu :evil:

pax
Člen RCČR
Příspěvky: 42
Registrován: pon lis 13, 2006 21:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pax » pon pro 11, 2006 10:52

VladoOC_cz píše:
brutik píše:... renault si samozrejme vymenene soucastky nechava, takze nemam v ruce nic ...
nie su nahodou vsetky suciastky majetkom vlastnika vozu?? Ja len ze v SR ked navstivim servis v Trencine (IRO), alebo v Ziline (Automarket), tak automaticky su stare diely v kufry... :wink:
No ono jde spíš o to jak se k tomu daný servis staví.Dnes se mi v práci dostala do rukou faktura od Autorizovaného servisu Peugeot a co nevidím : dole je docela malinkatejma písmenkama předtištěno že zákazník nepožaduje navrácení měněných dílů !! A když si toho člověk nevšimne tak to podepíše a pak se diví :shock:
Renault Laguna Grandtour 1.9 dCI 79KW rv.2004

hackerjack
Advanced member
Příspěvky: 386
Registrován: úte říj 31, 2006 23:50

Příspěvek od hackerjack » pát pro 22, 2006 11:36

DDT píše:
brutik píše:
.....a ten odmitl vytvorit pisemnou a foto dokumentaci poskozeni a predat mi ji, protoze nechtel poskodit znacku Renault a jeho servis.
Jen mala poznamka. Porizovani obrazove dokumentace jakekoliv bezne i mene bezne opravy neni obvykle v jakemkoliv servise.
No, mozna tak v Cesku a hlavne u tech servisu, ktere se musi za svou praci stydet nebo se obavat pripadne soudni dohry. Nevidim zadny rozumny duvod, proc neporidit fotodokumentaci predchozi nekvalitni opravy. A Renault (CZ) by na tom mel mit eminentni zajem, protoze kazdy spatny zasah v nekterem servisu poskozuje krome majitele vozu take znacku Renault, a to dost vyznamne.

Napriklad v Nemecku, pokud je to nutne (a nekdy to zel nutne je) muzete primo od servisu odjet k soudnimu znalci a nechat si vyhotovit odborny posudek na provedenou praci, a pripadne skody. Tyhle podklady potom predate pravnikovi, no a pak se servis za nekvalitne provedenou praci poradne prohne. Pochopitelne to cele muze stat nejake penize i majitele a tak je dobre mit uzavrene prislusne pojisteni.

HJ

freeracing
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 05, 2011 20:33
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Renault Souček

Příspěvek od freeracing » sob črc 16, 2011 10:26

Posledni prispevek roku 2006,to me docela prekvapilo,tak pripisu neco ze soucasnosti.. Nevim jak to tam chodilo drive,ale dnes uz je to na jine urovni..
Navstivil jsem servis uz nekolikrat za rok a pul co mam megana,coz je ale vec vozu,nybrz pristup servisu se mi vzdycky zdal na profesionalni urovni..
Sice jsem mel vzdy obavy z ceny opravy a v par pripadech byl i rozcarovan kolik to stalo,ale to je pri delnickem platu take normalni,ale vzdy me dokazal aspon rozcarovat zpet pristup servisu k zakaznikum.
Treba vcera jsem tam byl na serizeni geometrie a vyvazeni kol,clovek se nejdrive obedna,domluvi,ve stanoveny cas se dostavi,domluvi se co se bude dit atd. Byl jsem informovan o cemkoli co vybocovalo s predchozich domluv,jako ze budou muset vymenit i cepy,tak me informovali o cene,nechali na me jak rozhodnout,coz uz jsem ocenoval,zvlaste kdyz jsem v jinych servisech zazival,ze si opravili co potrebovali a ja se pak divil... Vse mi u Soucka jsou schopni vysvetlit,po oprave me informuji,ze mam vuz pripraveny,jaka je castka za opravu... Tak se pro auto dostavim a k memu prekvapeni mi auto jeste umyji,excelentne vyluxuji,k autu me doprovodi,rozlouci se a spokojene odjizdim.. Po nejakem case mi jeste poslou sms,zda jsem spokojeny atd.atd.atd. A zadne problemy jsem nikdy nemel.. Jen jednou se stalo ze mi na zdvizi ulomili kus narazniku,jelikoz mam auto trochu snizene,ale opet bezva pristup (v jinych servisech by se to snazili ututlat,ze jsem s tim uz prijel) ale u Soucka mi hned zavolali,ze se stalo to a to,ze to ihned odvezou k oprave,vse uhradi a ja ani nic nepoznal co se stalo..... Takze ja mam na renault Soucek Jindrichuv Hradec jen dobre nazory. A jakkoli to tam chodilo drive,tak dnes jsou na velmi profesionalni urovni a radost kdyby takovych servisu bylo vice... :roll:
Rychle a bezpečně....
Renault Megane || 1.9 dci 2004 88kw čip na 140 koní 340N.m.

sunava
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: stř kvě 26, 2010 20:57

Re: Renault Souček

Příspěvek od sunava » ned zář 18, 2011 22:00

Zdravim velka spokojnosť spravovali mi tam lagunu II a v žiadnom servise zatial som sa nestretol s tak ludskym pristupom a som spokjny aj s pracou, taka ustretovost sa len tak dneska nevidi možem každemu vrele odporučiť
tak ďakujem za spolupracu a tešim sa na dalšiu ak to bude potreba zdravim teda pana SOUČKA a jeho kolektiv s pozdravom Cuník M

Jan Hájek
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 24, 2010 01:20

Re: Renault Souček

Příspěvek od Jan Hájek » stř kvě 30, 2012 12:23

Spokojenost, kupoval jsem tam Megana a chodím na pravidelný servis. Taťka tam kupoval Clio a také chodí na pravidelný servis - doposud vždy vše bez jakýchkoli problémů
VEL STATIS 3,5 6V (2004) RENAULT MEGANE 3D 1,4 (2008)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti