TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

cady
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:14

TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od cady » čtv kvě 05, 2011 13:27

Ahoj, jsem mezi Vámi nový, před cca měsícem jsem si pořídil Lagunu II 1.9dCi dynamique r.v. 2005 z něměcka s 116 000km po druhém majiteli. A jak už to tak u ojetin bývá auto nebylo uplně ve 100% stavu. A protože jsem auto koupil velice výhodně dal jsem ho za ušetřené peníze do autorizovaného servisu TAS komplex v Č. Lípě s pár drobnostma. Ikdyž po přečtení Vašich příspěvků jsem nejdříve váhal, ale nyní toho nelituji. Při příjezdu na mě čekal na objednanou hodinu přijímací technik ( p. Šír), auto si převzal, celé auto se mnou prošel a poznamenával si případná poškození a oděrky. Můj požadavek byl vcelku jednoduchý, nechal jsem si udělat klimatizaci, rozvody a olej, plus zkontrolovat brzdy. Již při telefonickém objednání se mě zeptali, jestli budu potřebovat náhradní vůz, nebo někam odvést. Na místě se mě opět zeptali, no odmítl jsem, sdělili mi že auto bude nejdříve v 16 hod a tak jsem si řekl že počkám. Přijímací technik se tedy zeptal jestli si nedám kávu nebo něco k pití. Chtěl jsem kávu. Po cca hodině, mezi tím jsem si přečetl nějaký časopis co tam měli, přišel technik, že na autě je prasklá hadice klimatizace a proto to nechladí. Nevěřil jsem mu, i díky tomuto fóru a tak jsem se zeptal jestli bych to mohl vidět. Technik bez zaváhání odvětil, jistě pojdtě za mnou. A tak jsem se tedy dostal do útrob servisu. Přišel jsem ke svému autu a zde mi technik ukázal že v hadici je skutečně díra, používají na to nějakou náplň jak to poznají a ta na místě uniku zbarví hadici. Tak jsem tedy uvěřil a hadici nechal vyměnit také. Vrátil jsem se na místo kde jsem předtím seděl a opět mi byl nabídnut nápoj, dal jsem si tedy colu, ikdyž v ledničce byla napsána cena, pro zákazníky servisu byla zdarma :)) milé. Za chvíli přijímací technik přijde, že auto už je hotové o cca 30 min dříve než bylo plánováno. Dostali jsme se tedy k placení, přijímací technik vyjel tolik papírů, ale nejdříve mi všechno vysvětlil, ukázal a zdůvodnil proč to či ono se dělalo a co tam bylo potřeba, člověk by se divil co všechno je potřeba, ještě se mně zeptal jestli budu chtít tu děravou hadici vrátit, což jsem odmítl. A dostali jsme se k ceně, která byla už předem odhadnuta do telefonu, no nicméně jsem čekal víc, přeci jen více zákroků a ta hadice. Nakonec jsme se dostali i s hadicí na o malo nižší cenu než byla odhadována, na hadici jsem dostal slevu. Již teď jsem byl mile překvapen a spokojen s prací i s cenou a tak jsme šli k autu. Technik sundal ochrané folie ze sedačky volantu a řadící páky vyndal papír pod nohy, předal mi jakýsi semaforek a k tomu mi říkal a ukazoval co bude třeba udělat a za jak dlouho mám přijít na ty brzdy cca 15 000km ještě.

Toť má zkušenost se servisem TAS Komplex, byl jsem nadmíru spokojen a návštěvu servisu bych přirovnal k odpočinku, dostal jsem kávu, colu a u toho si přečetl nějaké časopisy, podíval se na nová auta ( Latitude je fakt pěkný). Vstřícný, ochotný a maimálně profesionální personál, díky kterému jsem se mohl podívat do zákulisí na dílnu a vidět tak i to jejich vybavení. Počítaču tam maj skoro víc než já v kanceláři, a z geometrie co tam zrovna dělali někomu jsem byl uplně mimo, fascinují mě takovéhle "hračky". Navíc prý je tam nějak nový personál či mechanik jsem zaslechl. Já bych tedy tento servis jednoznačne doporučil, všem co mají nějaký problém ať už je to renault nebo něco jiného. Vždy se snaží najít řešení, nabízejí více variant řešení a snaží se vyjít maximálně vstříct. Věřím že i díky investici do značkového servisu, auto na něj do teď bylo zvyklé, bude moje lagunka ješte dlouho sloužit a i díky pánům z TASu, rád se k Vám zas vrátím.

Uživatelský avatar
Centri_FUGA
Experienced member
Příspěvky: 672
Registrován: čtv čer 03, 2010 20:21
Bydliště: Česká Lípa

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Centri_FUGA » čtv kvě 05, 2011 17:43

Zajímavé, tak dobře, že si spokojen, jenom kamarád má autodílnu, to na klimu barvící má taky apod.

Schválně by mě zajímala cena za jednotlivé úkony, spíš o kolik je autorizovaný servis dražší, než neautorizovaný, což u staršího auta není tak podstatné, jezdit do autorizovaného. Mohl bys si sem nebo jenom mě do SZ poslat kopii faktury ? :) Nebo jenom napsat, kolik jaký zákrok stál. Docela by mě to zajímalo, protože výmenu oleje do C4 sme mýmu tátovi pořídili za 2500,- /plná syntetika/ a v citroenu mi řekli cenu 4 700,- což je skoro o 10% navíc, tak by mě to zajímalo. Díky :-)
Renault Mégane III Grandtour 2010; 1.6 74kW; Expression; červená; 17" Schuss
Škoda Fabia I sedan, 1.2 HTP 47kW, šedozlatá metalíza
Hračky: Honda CB 500; 2002; 500ccm 42,5kW + Škoda Octavia Combi typ 704; 1969; 1,2 37,5kW + Čz 125/453; 1965
Bylo: Seat Toledo II 1999, Hyundai Accent 1999, služební Škoda Felicia 1999

Clio Storia
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 24, 2011 00:57
Bydliště: Česká Lípa

Zkušenost s Tas Česká Lípa

Příspěvek od Clio Storia » ned črc 24, 2011 01:49

sháněla jsem malé vozidlo pro sebe, jen na popojíždění do práce cca 20km.Obrátila jsem se tedy na prodejce Renault. Po příchodu na prodejnu se mě ujal milý pán p. Taran. Zeptal se mě co si přeji, po vyslovení mého požadavku ( malé auto do práce) mi nabídl Clio Storia ve výbavě sportovní sedačky,černý interiér atd. rv 12/09. Po nasednutí do vozidla jsem byla nadšená. Sedlo mi. Po té co jsme sepsali smlouvu jsem si druhý den pro autí přišla protože mi ho museli přezout na zimní pneu a připravit. OK. Cca po 4 měs. se ozvali že je potřeba vyměnit řídící jednotku, vada z výroby. Ok ,jenže sem čekala další 3 měsíce že se mi někdo ozve a nic. Tak sem se připomněla. Po 6 měs. začal " pískat" větrák no za jízdy mě to vytáčelo. Tak sem navštívila opět servis ČL. Přijímací technik si to šel poslechnout a zkonstatoval, to bude větráček. Dobrá dohodli sme termín a vozidlo tam bylo cca 2h. Při předání mi řekl že tam nic nepískalo, že se to někdy může stát tím že si mohu dávat lístek od parkovného za přední sklo a že to tam může zapadnout. No jezdím sním jenom já a ještě jsem nestačila sním parkovat na placenym. To mě naštval. S tím že to preventivně promazali. Při předání bylo vše Ok ale po ujetí asi 2km se to objevilo znova a píská to do teď. Už sem na ně neměla nervy a spolíhala na to že to přejde ale nic. A co se nestalo na roce v zimě. Po 12h šichtě chci odjet domů a ejhle zaseklé zadní pravé kolo, tak mě odtáhly a druhý den mě kontaktovali stím že to nic není že je to má chyba že jsem měla zataženou r. brzdu ale ta zatažena nebyla, byla tam pouze rychlost. A ty pohledy zbývajících techniků jako že jsem kráva... Na ženskou autům rozumím ale skalpla sem a odjela domů. A závada se opakuje dokola ale né už v takové míře, jen když zaprší tak auto cukne a brzdy se odlepí a já jedu. Už mě opravdu nebaví Za 14 dní jedu do LBC a snad mi pomohou. Po telefonu mi řekli že si to s největší pravděpodobností budu cálovat protože jsou zrezlé. Takže má myšlenka pořídit si nové auto a být v klidu že mě odveze a přiveze je fuč. Natrefila sem na křápa. Jinak pro srovnání, jsem měla Fábku 03 , Twingo 95, citroena Bx a tohle se mi nikdy nestalo. A v okoloí se mi jen smějou a divjej zároveň. Tak doufám že v LBC ten přístup bude lepší. Na nejhorší mě připravili po tel.
Ale Lípě pokud to půjde se vyhnu.
Ale ono se jim to vymstí, dělám v jedné sféře kde i na mě mohou oni natrefit a věřte i zde jim to chování mohu oplatit. Boží mlýny melou pomalu ale jistě.

Uživatelský avatar
Maverik
Člen RCČR
Příspěvky: 194
Registrován: pát led 02, 2004 20:00
Bydliště: Vranov 52, 47124, Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Maverik » pon srp 08, 2011 23:22

Tak jenom na okraj, dneska jsem se stavil v tomto "milém" servisu, nevím s kým jsem jednal (jméno mě nenapadlo si pamatovat), ale jelikož jsem zakoupil lagunku po operativním leasingu s jednou kartou, tak jsem se tam stavil optat na potřebné věci. Jednání onoho člověka, který asi potřeboval do ruky alespoň litr, aby se se mnou začal vůbec bavit bylo děsné. Nejprve po ukončení telefonátu odešel kamsi stylem musíte si počkat. Nikdo jiný na prodejně neměl čas. Pak se se mnou začal bacit stylem postavte to do dílny a my se pak na to mrkneme, za naprogramování karty budeme asi chtít 700 a bude to trvat nejméně jednu hodinu, chtěl jsem vědět jestli má záznam o poslední výměně oleje a převodů, abych věděl kdy mám přijít, auto mi hlásí ještě 8tis do výměny oleje což mi přišlo moc, číli že bych měl přijít dříve. Ale to nebyl pomalu ochoten vůbec udělat, o tom se budeme bavit až přijedete, na dotaz, ale já nevím kdy mám přijet když si nejsem jist kdy byl vyměněn pak alespoň tohle našel o ostatním se se mnou nehodlal bavit. Výměna oleje, cena nejasná asi prej něco kolem 4tis. Tak nevím, jeho jednání mi přišlo značně povýšené, takže tam jsem zkončil. Osobně jsem u Koutka byl spokojenější i se svou stařičkou R19kou...
PS: Manželka mi dycky říkala, že tam nechce chodit nic vyřídit (dělá kousek vedle), já jí nechápal, ale po dnešku už ji tam nepošlu bylo mi jí líto a musel jsem se jí omluvit.
Renault R19 Phase II 1.9dT (zbořili mi ho)
Renault Megane Break 1.9 dCi (Prodáno)
Renault Laguna II grandtour 1.9dCi (Klekla chudinka)
Renault Laguna III Grandtour 4control automat

PasaH
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 10, 2007 00:38

Re: Zkušenost s Tas Česká Lípa

Příspěvek od PasaH » úte srp 09, 2011 07:12

Clio Storia píše:sháněla jsem malé vozidlo pro sebe, jen na popojíždění do práce cca 20km.Obrátila jsem se tedy na prodejce Renault. ...
Mohu pouze doporučit jezdit do "neautorizovaného" servisu, ale kvalitného. Jinak mimochodem, já již jezdím pouze do Mělníka (pokud je to něco spešl Renualt) - fakt se to za těch 100 km cesty vyplatí, a pokud je to to ostatní tak kousek za Lípu. Jo a taky už přibyla na okrese další diagnóza pro Renault, takže už je zase veselej.
Ono totiž jezdit do autorizovaného servisu, kde sice možná jednají mile, ale opravit bych jim nesvěřil ani koloběžku (jsou tak vysoce kvalifikovaní, že ani nepoznají ve výsledku kde má auto motor :lol: ), může stát hooodně peněz.
Jen takový další příkládek - začalo mi zlobit auto, tak jsem si zajel do Mělníka na diagnózu, a hele - je nutné vyměnit jeden díl za cca 4k Kč a práce dalších 2,5k Kč, celkem tedy cca 6,5k Kč. Nu dobrá. Tak jem začal shánět - V Lípě jen za díl chtěli přes 7k Kč!!!!!!!!!.
Pravdou je, že mně to nakonec stálo celkem 2k Kč, a díl jsem sehnal podle originálního čísla v Auto Kelly :lol:, ale tak to prostě je. A je vidět, že není Renault servis jako servis, jeden prostě odvádí fušeřinu, předražené díly atd., druhý pracuje kvalitně, ale je bohužel vázán cenami mateřské firmy (a ještě se dokáží za to omluvit 8) )

P.S. ještě k tomu spokojenému zákazníkovi TASu - a auto jezdí doteď bez problémů? Tak to Vám přeji, protože mé autí od jedné takové návštěvy mělo prolémů mraky (viz můj příspěvěk výše) a jen tak na okraj, kolik a za co jste platil, tipnul bych si, že i v autorizovaném servisu (třeba Mělník) jste mohl ušetřit minimálně 50% :P
Lagunka Grandtour '09, 135kW, 2.0 DCi,
Megane '99, 78kW, 1.8

masakape
Junior member
Příspěvky: 200
Registrován: čtv bře 17, 2011 14:04

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od masakape » ned pro 18, 2011 00:15

I já jsem se zastavil v tomto servisu,jen jsem projížděl a jen jsem technika poprosil,jestli můžu dát auto na hever a kouknout na jedno kolo,měnily se brzdy a já měl pocit,že jedno kolo se přibržďuje a disk byl o poznání teplejší než ostatní.Podle mě pro ně nic složitého.Technik hrál na počítači karty a bylo znát,že jsem ho vyrušil.Po třech minutách přemlouvání mi oznámil,ať se zkusím zastavit další den,že teď má všechny zvedáky obsazené a není místo.Nikdo jiný mimo mě tam nebyl.Usoudil jsem,že tohle není pro ně kšeft a úprkem jsem zase vycouval...Tam už vážně nikdy ne.
twingo 1,2 1997
laguna 1,9dCi 2001
espace grand 2,2dt 1998-už není :-(
espace grand 3.0dCi 2002-prodáno :-(
Trafic 2.5dCi Black edition 2011

Granát
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 05, 2013 10:37

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Granát » pon bře 04, 2013 13:40

Čau lidi, pečlivě jsem přečetl všechny příspěvky v tomto vláknu, protože jsem z CL a mám novýho Renaulta. Popravdě mě jímá hrůza. To, že na první pohled milý prodejce se jen přetvařuje, ještě poznám, ale to může být můj subjektivní pocit. Zkušenosti Vás všech jsou ale úděsné. Zajímalo by mě, jestli si to přečte vedení TAS :shock: .
Vždyť ne/spokojenost zákazníků projevená na tomto fóru je nejlepší zpětnou vazbou a každý jen průměrně inteligentní majitel firmy na to zareaguje. Pokud to půjde takhle dál, asi tam budou hrát karty na počítači všichni, protože zákazníci budou jezdit do Mělníka nebo Liberce. Na první garančku tam tedy vyrazím asi taky. Pokud se něco v TAS změní k lepšímu, určitě to sem napište. Dík.

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1236
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od czprava » pon bře 04, 2013 13:50

Tak TAS už dávno HAS(L), jsou to primáti. CO já vím, tak Renault se od nich distancuje, visí to na nějakých smlouvách a úmluvách, prostě zase někdo někde někomu podal ruku, jak je to zvykem v našich luzích a hájích.
Nejdezdím tam, nejezdil jsem a jezdit nebudu. M8m ale dotaz, někdo tu nadhodil, že kolem CL je nová možnost diagnostiky na Rencky. Já jsem kupodivu ještě diagnostiku nepotřeboval, díky BOHU, ale určitě ta chvíle přijde, kam jet v CL? Přeci nepofrčím do Mělníka, když to blbě pojede...?
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 360 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 260 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

PasaH
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 10, 2007 00:38

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od PasaH » čtv črc 18, 2013 07:08

czprava píše:Tak TAS už dávno HAS(L), jsou to primáti. CO já vím, tak Renault se od nich distancuje, visí to na nějakých smlouvách a úmluvách, prostě zase někdo někde někomu podal ruku, jak je to zvykem v našich luzích a hájích.
Nejdezdím tam, nejezdil jsem a jezdit nebudu. M8m ale dotaz, někdo tu nadhodil, že kolem CL je nová možnost diagnostiky na Rencky. Já jsem kupodivu ještě diagnostiku nepotřeboval, díky BOHU, ale určitě ta chvíle přijde, kam jet v CL? Přeci nepofrčím do Mělníka, když to blbě pojede...?
Ahoj, je, ale napiš mi do SZ :)

Jinak co se týče TAS (HASL) - prodejci dobří a ochotní, ale servisáci - mizerní je slabé slovo. Mně osobně zničili na autě dost věcí, ale prý to již bylo atd., takže od té doby ani nohou. Raději k "neznačce", nebo při nutnosti autorizovaného servisu nechávám auto v Praze.
Lagunka Grandtour '09, 135kW, 2.0 DCi,
Megane '99, 78kW, 1.8

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1236
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od czprava » čtv črc 18, 2013 20:13

Ale jo, prodejci ochotní, no, kdyby ne, prodali by prdlačku. Je to jejich práce. Nicméně kvalitu autosalónu určuje kvalita servisu, nikoliv kvalita prodeje. Když budu vědět, že servisáci jsou béčka, tak si tam auto nekoupím, ano za Boha ne. Tam už ani šroubek. A ono jim stejně sklapne, drží se už jen tak tak........
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 360 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 260 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

Marek Sládek
Advanced member
Příspěvky: 379
Registrován: pát led 18, 2008 08:24
Bydliště: Krásná Lípa u Rumburka

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Marek Sládek » pon úno 24, 2014 11:06

Ahoj, INFO
Přišel mi dopis od Renaultu a TAS už není autorizovaný prodejce a servisní středisko Renault. Náhrada je Auto Koutek v Liberci se slevou 10% na servisní úkony a přednostní právo přijetí na servis pro majitele tohoto dopisu.
Konec autorizáku v TASu - HURÁ !
Mára
Renault LagunaII 1.9 Dci/79kW, r.v.10.2003, ABS, ESP, ASR, 6-ti kvalt, 8 x airbag, dig. dvouz. klima, 16" kola, roletky na zadních oknech včetně zadního, od 08.06.2009 originální Tempomat s omezovačem a s ovládáním na volantu, 25.04.2014 doplňen CD měnič (6 CD) v palubní desce, držák Brodit na TomTom a konzole Kuda (šedivá) na mobilní telefon. Komplet vyčištěný sací trakt, zaslepený EGR na přívodu výfukových plynů (harmonice). Olej pouze Castrol EDGE Turbo Diesel, max 13tKm, filtr z HDI.

Uživatelský avatar
Maverik
Člen RCČR
Příspěvky: 194
Registrován: pát led 02, 2004 20:00
Bydliště: Vranov 52, 47124, Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Maverik » pon úno 24, 2014 12:55

Konečně domlely mlýny.... :-)
Renault R19 Phase II 1.9dT (zbořili mi ho)
Renault Megane Break 1.9 dCi (Prodáno)
Renault Laguna II grandtour 1.9dCi (Klekla chudinka)
Renault Laguna III Grandtour 4control automat

Uživatelský avatar
Jaromír Novák
Člen RCČR
Příspěvky: 321
Registrován: pon kvě 21, 2007 19:50
Bydliště: Kámen, okr.Děčín

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Jaromír Novák » stř úno 26, 2014 19:40

Co se týká Tas česká lípa tak důvod konce autorizace nejni špatná kvalita . Ale podmínky renaultu na přestavbu autosalonu a hlavně stavby samostatných budov pro prodej dacie . A provedení těchto úprav stojí nemalé prostředky . Proto se několik různých renaultů po republice , jako např. tas , nebo autor mělník stalo neautorizovanými servisy , respektive , někteří majitelé tyto autosalony prodali a s renaultem se rozlučili.
Renault Laguna hatchback 2,0 16V 103kW r.v.2000

PATKOVAB
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned úno 10, 2013 11:10
Bydliště: Nový Bor

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od PATKOVAB » ned bře 02, 2014 11:44

Dobrý den,také jsem jezdila na záruční servisní prohlídky do TAS Č.L.,ale nyní po uzavření servisu musím do Liberce,což mi velmi nevyhovuje z časových důvodů.Jestli tomu dobře rozumím,pokud bych jela na servisní prohlídku do jiného,neautorizovaného servisu pro Renault,přišla bych o pětiletou záruku.Nebo je jiná možnost jak o záruku nepřijít?Děkuji za radu.
Twingo II
Twingo 3/2002,
Twingo II 1/2013

PATKOVAB
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned úno 10, 2013 11:10
Bydliště: Nový Bor

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od PATKOVAB » ned bře 02, 2014 13:35

Dobrý den,ve Vašem příspěvku píšete,že není nutné pro servisní prohlídku navštívit autorizovaný servis,aniž by se přišlo o garanci.Můžete mi prosím napsat jestli je to někde právnicky podložené?
Mám teď jet na první servisní prohlídku,TAS v Č.Lípě zrušili a Liberec mám trochu z ruky.Nárok na záruční opravy budu mít ještě 4 roky a nerada bych o ně při dnešních cenách přišla.Předem děkuji za odpověď.Pátková

_________________
Twingo 3/2002,
Twingo II 1/2013

Nahlásit soukromou zprávu
Twingo 3/2002,
Twingo II 1/2013

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od Kuno » ned bře 02, 2014 17:59

Opravou auta v tzv."neautorizovaném servisu" záruku na vůz neztrácíte!

Zde je celé znění nařízení EU,které pojem autorizovaný a neautorizovaný servis nerozlišuje a nezná!

http://www.sacr.cz/dokumenty/narizeni_1400_2002.pdf

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5792
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od kotasekh » ned bře 02, 2014 19:04

pozor ale na prodlouženou záruku. Tohle totiž platí pro zákonnou záruku 2 roky, u prodloužené si prodejce může diktovat co chce.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Uživatelský avatar
czprava
Senior member
Příspěvky: 1236
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:55
Bydliště: Česká Lípa

Re: TAS- Autoservis Renault Česká Lípa.

Příspěvek od czprava » stř čer 04, 2014 09:31

TAS v České Lípě už Renaulty neprodává! Nyní se tam prodává SEAT. Reanulty ale asi stále opravují :-)
Renault Thalia 1.4 16V Expression Clima, r.v.2005, pořízeno 10/2005, 360 tis. km
Renault Clio III 1.2 16V Grandtour, r.v.2008, pořízeno 5/2021, 130 tis. km
Škoda Roomster r.v 2008, 1,4 MPI 63kW, pořízeno 2023, 110 tis. km
Škoda Felicia r.v 1997, 1,3 MPI 50kW, pořízeno 2002, 260 tis. km
Škoda Favorit r.v. 1993, 1,3i, 43 kW, pořízeno 1997, R.I.P.
Wartburg 353 alias dvoutaktní bramborák, 1994, R.I.P.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů