WINKLER, s.r.o. Michalovce

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
wrok
Advanced member
Příspěvky: 370
Registrován: stř úno 22, 2006 20:10
Bydliště: RS / ZV / BA

WINKLER, s.r.o. Michalovce

Příspěvek od wrok » úte kvě 24, 2011 21:54

nikdy, nikdy, nikdy

pri kontrole vozidla ponukaneho spolocnostou: TrendImpex Slovakia s.r.o., Michalovce


zinkasovali poplatok za plnu diagnostiku a kontrolu vozidla (vratane podvozku)
potvrdili platnost zaruky vozidla a zarucnej knihy - dokonca napisali na papiere termin dokedy je vozidlo v zaruke!!!

v skutocnosti vsak vozidlo v zaruke nebolo, pretoze servisna kniha bola sfalsovana, vozidlo malo 3 krat viac km..., co potvrdila navsteva ineho autorizovaneho servisu, kde mi vytiahli celu servisnu historiu z "dovernej databazy Renault"

zaver: jednoznacne su dohodnuti, kontrola v tomto servise nema vyznam, oklamu Vas....
rovnako Vas vlastne klame aj predavajuca spolocnost TrendImpex Slovakia s.r.o.... (vozidlo bolo dovezene z krajiny kde je stacanie km trestnym cinom)
Megane II HB r.v. 2005 1,4 60kW (102 tis. km) - uz sluzi inemu...
Megane II Grandtour r.v. 2006 1,5 dCi 78kW (cca 88 tis. km generalka motora po zaklepani; po cca 42 tis. km druhe zaklepanie..., po 6 tis. km vypadlo riadenie rychlosti = oprava 250e (vymenena cela riadiaca paka s kulisou a lanovodmi)... od druhej generalky motora zatial 60 tis. km
Laguna III Berline r.v. 2008 1,5 dCi 81kW

wrok
Advanced member
Příspěvky: 370
Registrován: stř úno 22, 2006 20:10
Bydliště: RS / ZV / BA

Re: WINKLER, s.r.o. Michalovce

Příspěvek od wrok » pát kvě 27, 2011 21:49

Dalsia "kladna" skusenost...

ked som prisiel do servisu s poskodenym senzorom tlaku v pneumatike, s poziadavkou na opravu, tak prijimaci technik bez toho aby vzal moj senzor do ruk, mi ozami, ze jedine vymena za novy.
Vysvetlil som mu, ze v CR mi poskodenu kovovu cast senzora bez problemov vymenili. Na to sadol za PC a oznamil mi, ze opravna sada stoji 11 Eur...
Takze tak, kto nevie rovno by ho presvedcili ze si musi kupit novycely senzor, samozrejme tym padom by mu museli aj programovat RJ a v neposlednom rade by si urcite poskodeny senzor nechali... rozmyslam, ci by mi do auta dali novy, alebo by mi opravili stary, usetrili tym padom programovanie RJ a novy senzor, ktory by mi uctovali, by si nechali...
Megane II HB r.v. 2005 1,4 60kW (102 tis. km) - uz sluzi inemu...
Megane II Grandtour r.v. 2006 1,5 dCi 78kW (cca 88 tis. km generalka motora po zaklepani; po cca 42 tis. km druhe zaklepanie..., po 6 tis. km vypadlo riadenie rychlosti = oprava 250e (vymenena cela riadiaca paka s kulisou a lanovodmi)... od druhej generalky motora zatial 60 tis. km
Laguna III Berline r.v. 2008 1,5 dCi 81kW

ivann
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 30, 2011 18:56

Re: WINKLER, s.r.o. Michalovce

Příspěvek od ivann » čtv čer 30, 2011 19:01

tak říkáte, že tady raději ne e?
Nejlepší vymoženost v automobilu jsou autopotahy na míru, jsou přesné a hodně dobře sedí, na zimu jsou zase nejlepší gumové autokoberce, které zadrží vodu.

wrok
Advanced member
Příspěvky: 370
Registrován: stř úno 22, 2006 20:10
Bydliště: RS / ZV / BA

Re: WINKLER, s.r.o. Michalovce

Příspěvek od wrok » čtv čer 30, 2011 20:22

moj nazor a opakovana skusenost je negativna,
pre mna urcite NIE

zase na druhu stranu skusenost z minuleho tyzdna z Renault Kestler v BA - rovnako som pozadoval opravnu sadu na senzor tlaku v pneu a rovnako ma presviedcali ze neexistuje. Az na moje naliehanie, ked som im povedal ze im system sadu ponuka, ze sa maju pozriet a ze stoji okolo 10e ho v systeme nasli, tvarili sa prekvapene, objednali a vcera som si ho odniesol. Pre istotu dodavam, ze opravna sada obsahuje komplet kovove diely, vratane tesnenie, na vymenu (z povodneho vam ostane len tmava cast - teda telo senzora)
Megane II HB r.v. 2005 1,4 60kW (102 tis. km) - uz sluzi inemu...
Megane II Grandtour r.v. 2006 1,5 dCi 78kW (cca 88 tis. km generalka motora po zaklepani; po cca 42 tis. km druhe zaklepanie..., po 6 tis. km vypadlo riadenie rychlosti = oprava 250e (vymenena cela riadiaca paka s kulisou a lanovodmi)... od druhej generalky motora zatial 60 tis. km
Laguna III Berline r.v. 2008 1,5 dCi 81kW

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů