Renault Dyršmíd Jirkov

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
HRAC
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 10, 2009 14:53

Renault Dyršmíd Jirkov

Příspěvek od HRAC » úte dub 19, 2011 15:05

Mám dotaz na kvalitu práce tohoto servisu. Má někdo zkušenosti z tímto servisem.Děkuji za odpovědi. :| :| :| Moje vozidlo Renault Thalia 2 Privilege 1,2 16V 8 2010

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Renault Dyršmíd Jirkov

Příspěvek od faldicek » čtv dub 21, 2011 01:56

Já osobně tam moc rád nejezdím, pokud nepotřebuješ přímo ofiko servis, doporučuji pana Kovala v Březenci. Kontakt je zde: http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=5&t=46791 specializují se na renaulty a provádí veškeré servisní práce. Vždy jsem byl maximálně spokojen...

Luck
Advanced member
Příspěvky: 391
Registrován: pon pro 07, 2009 14:52

Re: Renault Dyršmíd Jirkov

Příspěvek od Luck » stř dub 27, 2011 12:33

Tak já k Dyršmídovi jezdím a jsem spokojen víc než dost.
V podstatě vždycky věděli co to je a vždy to opravili velmi rychle. Úroveň jednání perfektní a po každé návštěvě mi Dyršmíd napíše, jak jsem byl spokojen a tak.
Vždycky když tam jedu tak mi automaticky doplní kapaliny a ani se o tom nezmíní, jsem zjistil. Práci si účtujou po minutách, takže neplatíš 500,-Kč za hodinu ať to dělaj 10 minut nebo 59minut.
Mě třeba práce na výměně olej. filtru vyšla tuším na 120,-Kč.
Dál Ti pokaždý dají vybrat jestli chceš originál díl nebo druhovýrobu a totéž s olejem. Kupodivu mě přesvědčují na druhovýrobu, že už mám starší auto. Přitom na origo dílu musí víc vydělat.
Či-li za mě super.
Renault Espace 1,9 dCi, 2004

Jirka FJR
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: ned srp 21, 2011 11:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Dyršmíd Jirkov

Příspěvek od Jirka FJR » pát led 06, 2012 09:54

No s tímto servisem nemohu být vůbec spokojen. Jednání teda nic moc a o servise také nemám valné mínění. Koupil jsem u nich nové auto a při reklamaci (nebyla jediná) vůli v řízení ze mne udělali pitomce a dali dokonce do protokolu, že na autě žádná vůle není, tak jsem jel do autorizovaného servisu v SRN tam mi sdělili, že jsou vůle na obou stranách a že je to třeba vyměnit, což bez problémů udělali, ještě mi poskytli náhradní vůz abych se dostal domů, což v Jirkově nikdy ani nenabídli.

Je mi líto, že jsem tam nechával peníze za garančky a nedal jsem je tam, kde jsdou ochotní a schopní řešit problémy.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů