FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

PaTER
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: pon zář 12, 2005 23:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od PaTER » sob lis 05, 2005 17:54

Možná to e úplně nepatří, ale není to zkušenost se servisem, spíše s prodejcem. Jsem trochu šokovaný z naprosté neznalosti prodejců. Trochu vysvětlím. Nejprve jsem si asi před 3 měsíci objednal Dacii logan Lauréate v plné výbavě. Jednak nevěděli, co výbava od Lauréate obsahuje a chtěli mi naúčtovat věci, které jsou již od výroby na místě, a za druhé vůbec netušili, jak je to s pneumatikai na Dacie, které nesjou k sehnání, i když tohle nebyl zrovna problém Lauréte. po prvních problé=mech majitelů Logana jsem změnil objednáku na Thalii. A opakovalo se to samé. Přesně jsem věděl, co jsem chtěl, neb jsem si vše potřebné zjistil z internetu. Asi internet do Hradce ještě nedorazil, prostě informace o Thalii mizerné. Ale když jsem nyní chtěl zajistit způsob placení, naprosto mě šokovali tím, že nevěděli nic o akcích, které na Renaulty jsou v CAC leasing. Nakonec jsme se domluvili, když jsem jim o tom něco řekl. Ale byli úplně mimo. Teď mám trochu strach z toho, že pokud takto matou kupující, jak budou mást servisy??? Ach jo...
Dacia Sandero Arctica 1.2 16V LPG Modrá navy (6/2013), tempomat, Nedia NAV
Obrázek(spotřeba platí pro LPG)

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » ned pro 04, 2005 22:37

Nechceš prodávat Renaulty? :D Je to jen o lidech a jejich aktivnímu přístupu k informacím a zákazníkům, do práce se hold chodit musí, ale mnohým ještě nedošlo, že když vydělají firmě vydělají si i oni a leckterá firma by nepadla na hubu.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

clioII
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 25, 2006 15:45

Servis France Car s.r.o Hradec Králové

Příspěvek od clioII » úte bře 28, 2006 18:20

Zakoupil jsem si od tohoto prodejce v prosinci 2005 nové auto Clio II 1.2 16V, vše proběhlo bez problému až na to, že mi zapoměli dát povinnou výbavu do auta (lékárničku, lano, atd.). Tu jsem si pak posléze musel dokoupit. Ale teď k servisu. V únoru letošního roku, se mi začala projevovat závada a to taková, že po spuštění studeného motoru, otáčky klesli po pár vteřinách na volnoběžné a následně se někdy až zastavil.(při ohřátém motoru bylo vše OK) Tak jsem zajel do servisu France Car, tam samozřejmě nic nenašli a když už nevěděli co tak mi začali tvrdit, že mi pálí špatně 3 válec(ten byl v pořádku) a že bude nejlepší vyměnit svíčku. Tak jsem souhlasil, jak jinak člověk tomu nerozumí a o ni jsou tu od toho, ale ještě s tím, že si ji musím zaplatit. A tak se stalo. Pak ještě tvrdili, že "musi-li přemostit kabeli u řídící jednotky". Samostřejmě, že se závada dále opakovala, a proto jsem raději vyhledal jiný servis, kde mi závěry z France Car hned vyvrátili a vysvětlili jak vůz podle nich bude nejlépe opravit. Závěr.: vůz v součastné době je po opravě(mimochodem oprava mě nic nestála) a šlape jak hodinky. clio II :)

Uživatelský avatar
awe_cz
Člen RCČR
Příspěvky: 849
Registrován: ned led 04, 2004 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis France Car s.r.o Hradec Králové

Příspěvek od awe_cz » stř bře 29, 2006 02:55

clioII píše:Zakoupil jsem si od tohoto prodejce v prosinci 2005 nové auto Clio II 1.2 16V, vše proběhlo bez problému až na to, že mi zapoměli dát povinnou výbavu do auta (lékárničku, lano, atd.). Tu jsem si pak posléze musel dokoupit.
Nedodavat povinnou vybavu k novym autum se stalo v posledni dobe pravidlem, zda se :)

onegear
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 15, 2005 11:10

Příspěvek od onegear » čtv bře 30, 2006 05:34

to clioII

predpokladam, ze jsi z vychodnich cech, mohl bys prosim uvest ten druhy servis, kde jsi byl uspesny

Dekuji

1vlada
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř bře 07, 2007 22:05
Bydliště: nachod

ma zkusenost

Příspěvek od 1vlada » čtv bře 29, 2007 20:07

Byl jsem v tomto autoservisu 2x, poprve pro novou autobaterie - jednani a rychlost O.K.. podruhe, mi nesvitila predni parkovacka - zase vse O.K. ale ta cena me dostala 25,- Kc i s praci. protoze jezdim jinak do jineho servisu [INZAT Dvur Kralove], vim jake jsou ceny v servisech Renault.

ludek72
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: úte úno 13, 2007 15:16
Bydliště: Brno

Re: ma zkusenost

Příspěvek od ludek72 » pát bře 30, 2007 11:19

1vlada píše: ale ta cena me dostala 25,- Kc i s praci.
Ty jo tak takova cena by me taky dostala :lol: :lol: :lol:
To ses asi prepsal :P
Ludek

m.koudy
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 12, 2007 20:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis France Car s.r.o Hradec Králové

Příspěvek od m.koudy » čtv dub 12, 2007 20:08

clioII píše:Zakoupil jsem si od tohoto prodejce v prosinci 2005 nové auto Clio II 1.2 16V, vše proběhlo bez problému až na to, že mi zapoměli dát povinnou výbavu do auta (lékárničku, lano, atd.). Tu jsem si pak posléze musel dokoupit. Ale teď k servisu. V únoru letošního roku, se mi začala projevovat závada a to taková, že po spuštění studeného motoru, otáčky klesli po pár vteřinách na volnoběžné a následně se někdy až zastavil.(při ohřátém motoru bylo vše OK) Tak jsem zajel do servisu France Car, tam samozřejmě nic nenašli a když už nevěděli co tak mi začali tvrdit, že mi pálí špatně 3 válec(ten byl v pořádku) a že bude nejlepší vyměnit svíčku. Tak jsem souhlasil, jak jinak člověk tomu nerozumí a o ni jsou tu od toho, ale ještě s tím, že si ji musím zaplatit. A tak se stalo. Pak ještě tvrdili, že "musi-li přemostit kabeli u řídící jednotky". Samostřejmě, že se závada dále opakovala, a proto jsem raději vyhledal jiný servis, kde mi závěry z France Car hned vyvrátili a vysvětlili jak vůz podle nich bude nejlépe opravit. Závěr.: vůz v součastné době je po opravě(mimochodem oprava mě nic nestála) a šlape jak hodinky. clio II :)
Zdravím. Povinná výbava není součástí nového vozidla a záleží pouze na prodejci, zda Vám ji na vlastní náklady dá či nedá.

pavlicev
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 10, 2007 21:19

Hradec Králové

Příspěvek od pavlicev » sob črc 28, 2007 09:35

Zdravím Vás, koupil jsem si vůz z Francie (zabavený leasing), protože však chybí nějaké doklady (serviska a kod k radiu) obrátil jsem se na FRANCE CAR HK s žádostí o poskytnutí kodu k radiu. Nejdříve mi telefonicky sdělili, že není problém nechť se zastavím v HK a že mi ho za poplatek 300 kč sdělí. V mezidobí (na dovelené) jsem se stavoval v servisu Renault v ČB, s tou samou žádostí, kde mi kod rádi sdělí ZDARMA, ale že musím mít sebou TP (i Fr). Ten jsem pochopitelně u sebe na dovolené neměl, tak kod nemám. Následně jsem vyrazil do HK s francouzským TP v doměmí, že získám kod byť za úplatu. Servisní technik se mnou bavil ze 4 m vzdálenosti (absolutní despekt k zákazníkovi - zjevná neochota k dialogu), a že bez dokladu o vlastnictví vozu mi kod nesdělí. Nechápu nač je servisu doklad o vlastnictví vozu, když dnes si mohu koupit vůz (cokoliv) bez kupní smlouvy. V jednom mám jasno, u tohoto dealera servisovat nebudu!!!!! Auto je zánovní (8000km), ale těmhle amatérům jej nesvěřím. Pokud někdo z vás ví jak se mám dopídit kodu k radiu poraďte mi. Děkuji.......

WIN: VF1JP0B0A32805553

MODUS 1,6i/16V Automat, Carminat

rampa_op
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 27, 2007 21:50

Pískování skel

Příspěvek od rampa_op » sob říj 27, 2007 22:34

Chtěl jsem si nechat vypískovat bezpečnostní kódy na skla u Renault Megane. V Hradci Králové jsou dle spol. Cebia http://www.cebia.cz celkem asi 4 autorizovaní smluvní zástupci, kteří pískování autoskel provádí. Vybral jsem si France Car. Protože v daný měsíc poskytovala Cebia 50% slevu na vypískování bezpečnostního kódu, využil jsem zaplacení zákaznického kupónu předem - formou dobírky. Tím se pak stačí prokázat smluvnímu partnerovi a ten by již měl na jeho základě provést samotné vypískování skel bezplatně. Odpovědný člověk ve France Car bohužel nic moc o této možnosti nevěděl. Každopádně po dohodě mi vypískování provedli (na základě předloženého zákaznického kuponu). Obsluhující personál byl velice vstřícný a ochotný. Dle dohody práce trvala cca 30 minut. Vše bylo provedeno OK. Jiné zkušenosti zatím s výše zmiňovaným servisem nemám. Uvidíme v budoucnu.
Bob

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Re: Pískování skel

Příspěvek od VladoOC_cz » ned říj 28, 2007 07:47

rampa_op píše:Chtěl jsem si nechat vypískovat bezpečnostní kódy na skla u Renault Megane.
Osobne by som si toto nikdy nerobil... Keď som kúpil V6-tku ako zabavený leasing, nemal som od nej ani jeden klúč. Zdvihol som telefón, nadiktoval VIN, meno a klúče som za 8 dní mal na predajni. Tam som prišiel, povedal že na meno XYZ tu mám kľúče od Laguny. Dostal som 2 sáčky, zaplatil som cca 4500 a odpochodoval som preč. Doma klúčom cez zámok auto odomknem (centrál ešte neni zosúladený), otočím zapalovaním a naštartoval.
Dá sa ešte nejako jednoduchšie ukradnúť auto?! :twisted: :P
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

Uživatelský avatar
ToJa
Grafoman
Příspěvky: 2232
Registrován: čtv črc 19, 2007 18:48
Bydliště: Lipov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískování skel

Příspěvek od ToJa » ned říj 28, 2007 09:02

VladoOC_cz píše:
rampa_op píše:Chtěl jsem si nechat vypískovat bezpečnostní kódy na skla u Renault Megane.
Osobne by som si toto nikdy nerobil... Keď som kúpil V6-tku ako zabavený leasing, nemal som od nej ani jeden klúč. Zdvihol som telefón, nadiktoval VIN, meno a klúče som za 8 dní mal na predajni. Tam som prišiel, povedal že na meno XYZ tu mám kľúče od Laguny. Dostal som 2 sáčky, zaplatil som cca 4500 a odpochodoval som preč. Doma klúčom cez zámok auto odomknem (centrál ešte neni zosúladený), otočím zapalovaním a naštartoval.
Dá sa ešte nejako jednoduchšie ukradnúť auto?! :twisted: :P
Chtel bych videt jak by si mi ukradl auto bez centralu kdyz neodemknes ani pres jeden zamek :lol: :lol: ted mluv :P
Renault Laguna Baccara 3.0 12v Automat r.v. 1995 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v r.v. 2006 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 1.9dci r.v.2000 Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.0dci r.v.2003 Prodány,Renault Laguna Dynamique 2.0 16v r.v.2007 lpg Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.5 24v r.v.2002 Lpg Prodaný,Renault Laguna Privilege 2.0 16v automat r.v.2002 Prodaná,Renault Laguna Dynamique 1.9dci r.v.2005 facelift Prodaná,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v LPG r.v.2005 facelift...

VladoOC_cz
Experienced member
Příspěvky: 981
Registrován: sob kvě 28, 2005 15:11
Bydliště: Považská Bystrica občas Brno

Re: Pískování skel

Příspěvek od VladoOC_cz » ned říj 28, 2007 10:22

ToJa píše:Chtel bych videt jak by si mi ukradl auto bez centralu kdyz neodemknes ani pres jeden zamek :lol: :lol: ted mluv :P
Postavil by som sa tam s WD-čkom alebo MOS2 a za 5 minút si odomknutý...
Ty ale nemáš čip v klúči a krúžok okolo spínačky, tak je možné že s tvojim by som neodyšiel koli imobilizéru, keďže centrál nebýva hneď zladený a na tvojej Lagune sa imobilizér likviduje cez centrál...
VelSatis 3.5 V6, 2004, Privilege v šedej koži, drevenný volant.... Víkendovka - Lagunka Initiale Paris v šedej koži, 1998, zelená metalíza, 3.0 V6 24V, manual a Megane II cc 1.9dCi 2004, projekt renovácie bordový R25 GTX, 2.2, 79kW, 1987.

rampa_op
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 27, 2007 21:50

Příspěvek od rampa_op » ned říj 28, 2007 10:36

Tak ukradnout se nechá opradu všechno :), mým cílem bylo (kdyby se už něco takového stalo) aby se zloději to ukradení co nejvíce zkomplikovalo. Pokud je na skle vypískovaný bezpečnostní kód nebo VIN nechá se velice snadno ověřit majitel vozidla. Při ukradení by se tedy musely vyměnit všechna skla na autě, což již něco stojí :lol:
Bob

beri
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 23, 2009 12:19

Příspěvek od beri » sob kvě 23, 2009 19:02

Ahoj
byl pěkny vecer znama si jedem domu se svim meganem a praskla ji plinova struna (netuším jak to dokazala) ale budiž
druhy den rano volala do už zminovaného FRANCE CAR HK a tam ze strunu nemaji ze bude trvat TYDEN co jim prijde ona ze se neda svitit tak si ji objednala za 750 kč druhy den si pujcila auto a jela k me skorožene na strihani ja byl cirou nahodou doma a zaslechl jsem neco tak sme se dali do reci ja vzal telefon zavolal kamaradoj co prodava nahradni dil ( Felum přepychy ) plinovou strunu ji objednali druhy den ji mela u nic za 300 kc . pote byla jeste dohra s FRANCE CAR HK kdyz ji volali ze ji uz maji ona ze ji nechce a oni ze si ji musi koupit atd tak jim akorat rekla ze musi jen umřít a poslala je pod záda .

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » sob kvě 23, 2009 20:23

Jé, u Ládi Lukeše?, s ním jsem seděl na základce v jedný lavici :D
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
fyluta
Advanced member
Příspěvky: 414
Registrován: stř bře 28, 2012 18:12
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od fyluta » stř dub 11, 2012 08:11

Načtení nové karty (MeganeII) za 40minut .. ochota. Cena 225,-
Talisman 1,6dci grandtour


Obrázek


prodáno: Megáne II 3dv. 2003 1.5dci, Twingo I, Laguna III 1.5dci 81kw

Uživatelský avatar
michalkozlovsky
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: sob srp 04, 2007 08:06
Bydliště: Pardubice

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od michalkozlovsky » stř čer 27, 2012 13:57

Jen přidávám svoji zkušenost s FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové.
Ač bydlím v Pardubicích,s věcmi se kterými si neporadím jezdím do H.K. A to například z důvodu,že když mi Laguna II začala padat do nouzového režimu,dohrkal jsem se do France Car Dražkovice a tam mi "velmi příjemný" technik arogantně zdělil,že nemaj čas,že se k tomu dostanou až víc jak za tejden,že to tam můžu nechat stát.(uplně bylo vidět jak ho s tím otravuju) Nechtěl jsem to samozřejmě ihned,ale tento přístup mě namíchnul a raději jsem zkusil zavolat do Hradce,kde s uplně jiným jednáním řekli ať přijedu,že napíchnutí na diagnostiku udělají ještě ten den a dále se uvidí.V nouzovém režimu jsem ujel 20km do H.K. ihned zjistili závadu,objednali díl a za 3dny bylo vyřešeno. Od té doby jezdím jen tam a maximální spokojenost.
Laguna II 2.0 16V r.v. 12/2006 Expresion

stunik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:19

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od stunik » čtv pro 27, 2012 15:27

Mé zkušenosti se servisem jsou bohužel špatné.

j.gelbic
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 04, 2013 11:12

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od j.gelbic » stř led 09, 2013 19:16

Naše zkušenosti se servisem nejsou dobré - mimo řady jiných, jen namátkou : před rychlým odjezdem do Německa praskla potkávačka . Po ambulantní výměně u tohoto servisu rychlý posaz do vozu a rychle na hranice.Cestou , problikáván , upravuji rychlost v obcích ,asi měří , jinak se neomezuji . Doma poté , náhodou , stojím těsně za druhým vozem - vyměněná žárovka svítí 5 m nahoru.Dopálení letíme na autory , opět v časové tísni dojetí do Prahy , předáváme na rychlou nápravu špatně usazené žárovky. Po 25 min nic nedějícího se , bereme v časové tísni zpět a za problikávání a zuření jedeme na čas. Opět máme čas dojet na nápravu šlendriánu , bohužel 2.1.2013 jsme vítězoslavně vyhozeni prodejci nových vozů s halekaním : servis - inventura . Po 3 pokusech úleva a znovuplacení šikmo nasazené žárovky u soukromníka .

PaTER
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: pon zář 12, 2005 23:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od PaTER » pát bře 01, 2013 21:50

Zakoupil jsem tam již dva vozy. včera jsem byl objednat třetí a odešel jsem s nepořízenou. Arogantní chování od vedoucího prodeje a jdu tam, kde alespoň o zákazníky stojí. Naštěstí takoví jsou.
Dacia Sandero Arctica 1.2 16V LPG Modrá navy (6/2013), tempomat, Nedia NAV
Obrázek(spotřeba platí pro LPG)

pacreativ
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv dub 24, 2014 21:10

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od pacreativ » pát čer 13, 2014 21:54

Zdravím Vás Renaulťáci
France Car je jedna banda šmejdů. Je vidět, že mají jednoho školitele. Myslí si, že sežrali svět. I když jsou oproti Pardubicím a nepatrně lepší výsledek je téměř totožný.
Nezbývá jen varovat další lidi, aby tam nejezdili a nekazili si krásné chvíle. Opravdu škoda mluvit. Vyhnout se obloukem. NEDOPORUČUJI!!!

pacreativ
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv dub 24, 2014 21:10

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od pacreativ » úte čer 24, 2014 19:25

Hezký den Renaulťáci
Dnes se chci podělit o něco, co by mohlo každého zajímat, co se týče servisu ve France Caru HK a Pardubic.
Pokud by nastal sebemenší problém je tu možnost se obrátit na velice rozumného a vstřícného vedoucího servisu pana Mázla. Ten vše dovede k naprosté spokojenosti se zájmem o zákazníka. Problém by ale neměl nastat žádný, jelikož to tam pan vedoucí nastavil tak, že každý zaměstnanec by měl být jako on. Po zkušenosti s ním jak se snažil a postupem tomu pevně věřím. Myslím si tedy, že už tu neuvidíme žádný negativní příspěvek a že budeme v rámci možností všichni spokojeni. Takže teď už nezbývá než se těšit na další spolupráci se společností France Car.

kohnout
Starting member
Příspěvky: 34
Registrován: pon říj 06, 2008 13:41

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od kohnout » úte pro 16, 2014 14:16

Nebrat. Jedna banda šmejdů!. Lži, kecy, arogantní chování. Neuvěřitelné báchorky, profesionalita nikde.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:05

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti