FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od Honza1977 » pon črc 27, 2015 11:04

Musím se také připojit se špatnou zkušeností. Bohužel, auto vypovědělo službu zrovna v HK a nebyl čas ani možnost řešit "kdo je kdo" tak jsem jel narychlo sem. Oprava asi jakš takš proběhla, nicméně se těm dovedům povedlo při opravě poškodit (prasknout) horní plastový kryt motoru. Bohužel jsem si toho všiml až večer doma, kryt tam ani nebyl pořádně nasazený a byl prasklý. Následoval tel. kontakt a reklamace, zaslání fotek, ale přístup se postupně obrátil ze "standardní" před platbou faktury za servis na "lehce arogantní", a de facto mi bylo po několika urgencích kdy se mi nikdo neozval řečeno, že nemají jenom tohle a jestli mi to fakt tak leží v žaludku. Ano, leží, a ještě víc mi leží v žaludku že si tohle někdo dovolí v autorizovaném servisu. A asi by mi to leželo v žaludku míň pokud by mi to řekli hned na rovinu při předání auta, hele stalo se nám tohle a tohle je nám to líto. Ano, auto na plastovej dekl nejezdí, ale nemyslím si že je to legitimní důvod, aby ho museli při opravě zničit a pak ze mě dělat nějakýho blázna co si vymýšlí a bazíruje na nějakým pitomým plastovým krytu. Popravdě, já mám také pár jiných věcí na práci než se s nima handrkovat o kryt, dopadne to tak že si ho časem někde seženu na vrakovišti a bude klid, ale naštve to.
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

Libor179
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 06, 2015 08:58

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od Libor179 » pát lis 06, 2015 09:16

Dobrý den všem,
jezdil jsem do France Caru cca 2 roky za 2 roky jsem nakoupil 7 vozů této značky (přechod z Mercedesu), co se týče vozů Kangoo, Laguna, Master vozy hodnotím jako spolehlivé a celkem bez problémové (máme velké nájezdy kilometrů). Bohužel takto nemůžu hodnotit servis v Hradci Králové, arogantní chování, neodbornost, lhostejnost k zákazníkovy, odkládání řešení problémů. Jak se říká ryba smrdí od hlavy, potkal jsem se 2x s majitelem který je úplný ...... a bohužel team jeho lidí odvádí takovou práci jakou po nich chce jejich vedení a podle toho to taky vypadá.
Se značkou Renault jsem spokojen ale servis v Hradci Králové a v Pardubicích už nikdy více. souhlasím s příspěvkem níže a nezbývá mi než citovat:
- Nezbývá jen varovat další lidi, aby tam nejezdili a nekazili si krásné chvíle. Opravdu škoda mluvit. Vyhnout se obloukem. NEDOPORUČUJI!!! -

Uživatelský avatar
Jirke
Grafoman
Příspěvky: 2424
Registrován: stř pro 21, 2005 23:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od Jirke » sob bře 19, 2016 09:17

Kolik maji asi spokojených klientů za tu dobu 11 letco zde existuje toto téma, co ??
Moje hodnocení je 100% pozitivní, ale není až tak objektivni - France Car je můj obchodní partner. Nicméně právě proto mám možnost u nich trávit spoustu času a když kolikrát vidím chování zákazníků, dovolím si je nazvat vysirky, nedivim se někdy tomu že personál nereaguje zrovna přívětivé. Jde přece jen o obchodní firmu a ne o charitu !
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 3xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1xMegane II. RSdCi, 1xMegane III. RS, 1xCaptur, 2xKadjar, XxMegane III. ...

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od Honza1977 » pát kvě 13, 2016 23:49

Asi pár ano. Jak jsem uvedl jinde, s France Car v PCE mám zkušenost Dobrou. To co píše Mr Jirke je do určitý míry pravda....na druhou stranu, co k...a dává jakémukoli servisu právo na autě kromě opravy ještě něco dojebat? Jezdím na Zličín, jsem spokojen a když je cokoli k řešení, postaví se k tomu čelem. A taky nemají v logu cokoli o charitě. Nebo jsem slepý. Amen.
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

berkoff
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: úte čer 06, 2017 08:12

Re: FRANCE CAR s.r.o. Hradec Králové

Příspěvek od berkoff » úte srp 08, 2017 10:54

Můj poznatek: dávali jsme tam auto včera, oprava na den (řemenice příslušenství), hodili mě na vlak, opravili i vyskočené sklo ve dveřích řidiče, sleva na 5+, dnes pán volal že hotovo, že si můžeme přijet, cena do 7 tis komplet s DPH. Za mě OK. uvidím až to budem přebírat ale nepředpokládám, že by byl problém. :) Držte palce :)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti