Renault Minute Zličín

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Myllo
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: úte led 13, 2004 12:40
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Renault Minute Zličín

Příspěvek od Myllo » čtv říj 06, 2005 09:46

Máte někdo zkušenost s rychloservisem bez objednání "Renault Minute" na Zličíně?
Já tam byl asi před 2 týdny, potřeboval jsem rychle vyměnit termostat (myslím, že to neni nijak náročná záležitost) u Megana rv 97....Když jsem tam dorazil, tak asi po 5 minutách vylezl mechanik co prý chci...když jsem mu řekl co potřebuji, protáhl xicht s tím že tohle nedělají a jen se objednat přes normální servis...snažil sem se ho ukecat, že to fakt potřebuju rychle, ale holt už bylo půl 6 (jsou tam do 19:30) tak se mu asi nechtělo...o to víc mě teď pobavila reklama v televizi, jak si frajer ani nestačí vypít cafe a už má spravený auto...
Ex Clio...1,2 RN...1992....Ex Mégane 1,6e?, RT...1996...nyní VW Golf IV. 1,6 lenoch a žrout v jedné osobě :-(

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » čtv říj 06, 2005 09:49

hm.. A dal sis to kafe? Možná to bude tím :P
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Myllo
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: úte led 13, 2004 12:40
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myllo » čtv říj 06, 2005 09:55

já tam vocaď vylít tak rychle, že sem to ani nestačil :D
Ex Clio...1,2 RN...1992....Ex Mégane 1,6e?, RT...1996...nyní VW Golf IV. 1,6 lenoch a žrout v jedné osobě :-(

Uživatelský avatar
vasek
Junior member
Příspěvky: 218
Registrován: sob led 10, 2004 15:24

5

Příspěvek od vasek » pát říj 07, 2005 08:31

ja potreboval zjistit kod k radiu. rekli mi ho ZDARMA a ochotne.jinak nekde chteji 400kc.

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » čtv říj 20, 2005 01:44

Já jsem chtěl seřídit geometrii na Cliu..... hmmm... to máte smůlu, máme plno... zkuste se zeptat na hlavním servisu.... na hlavním servisu: poslali mě sem z Renault Minute, poteboval bych udělat geometrii.... hmmm a na kdy vás můžeme objednat? ....... jo jako hned? To nejde ... máme plno... Mimochodem objednat mě mohli nejdříve za týden...

Tak to je má zkušenost s Renault Praha Zličín...

Asi jsem si nedal nejdřív to kafe... :lol:

Uživatelský avatar
Libor52
Člen RCČR
Příspěvky: 71
Registrován: sob čer 11, 2005 12:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od Libor52 » čtv lis 17, 2005 18:46

Všichni to děláte špatně. To si musíte dát napřed kafe,pak nahlásit co potřebujete a říct: "A spěchat moc nemusíte,já horký kafe nerad". :lol: :lol:
Renault Megane 1,6 66kW, Automatic,[img]http://images.spritmonitor.de/173787.png[/img]

Igor
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: pon říj 18, 2004 20:39

Příspěvek od Igor » čtv lis 24, 2005 23:41

Vubec bych nedoporucil,moc spatne skusenosti. Na pockani udelaji asi jen to na cem zhrabnou penizky.Verily byste tomu ze vymena tlumicu na pockani a na pocitacovi test se musi objednat?! Zatim tam ne maji dobre odborniky.

Uživatelský avatar
bezmo
Junior member
Příspěvky: 119
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:12

Příspěvek od bezmo » pát lis 25, 2005 14:06

Igor píše:Vubec bych nedoporucil,moc spatne skusenosti. Na pockani udelaji asi jen to na cem zhrabnou penizky.Verily byste tomu ze vymena tlumicu na pockani a na pocitacovi test se musi objednat?! Zatim tam ne maji dobre odborniky.

A pro vsechny ostatni taky:

Jelikoz par lidi z vyse jmenovaneho servisu znam tak vam musim objasnit, ze oni mohou provadet pouze prace, ktere maji na totemu pred dilnou jakekoliv ostatni ukony provadi velky servis a v renaultminutu pod hrozbou pokuty to delat nesmeji!!!!!!! *********************************
*********************************************************
******************** Takze uz je prestante hanit ze vam neudelaji tlumice nebo diagnostiku kdyz nesmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) bezmo dne pát lis 25, 2005 15:40, celkem upraveno 1 x.
Laguna Grandtour rv01 1.9dci 88kW Privilege, xenony, tempomat

Uživatelský avatar
Charon
Člen RCČR
Příspěvky: 286
Registrován: pon srp 08, 2005 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon » pát lis 25, 2005 14:36

bezmo píše:
Igor píše:Vubec bych nedoporucil,moc spatne skusenosti. Na pockani udelaji asi jen to na cem zhrabnou penizky.Verily byste tomu ze vymena tlumicu na pockani a na pocitacovi test se musi objednat?! Zatim tam ne maji dobre odborniky.

A pro vsechny ostatni taky:
Jelikoz par lidi z vyse jmenovaneho servisu znam tak vam musim objasnit, ze oni mohou provadet pouze prace, ktere maji na totemu pred dilnou jakekoliv ostatni ukony provadi velky servis a v renaultminutu pod hrozbou pokuty to delat nesmeji!!!!!!! *********************************
*********************************************************
******************** Takze uz je prestante hanit ze vam neudelaji tlumice nebo diagnostiku kdyz nesmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to se chlubíš,nebo si stěžuješ? :P
Tak že kdybych jim šoupnul nějakou korunku tak by si pro mě taky
odvedle tu diagnostiku půjčili?
Jak za komunizmu: Nemáme! Kafe a tvrdý Sparty= Podívám se
Lahvinka nebo korunky= Máte štěstí ještě jeden kousek tu mám :roll:

P.S.: Ještě jsi mohl napsat jejich jména :lol: aby se jejich šéfovi lépe
určovalo komu dát padáka :P :twisted: :lol:
Renault Megane II 2.0 16V 3dv.
Renault Megane I 1.6e Cabrio

Uživatelský avatar
Libor52
Člen RCČR
Příspěvky: 71
Registrován: sob čer 11, 2005 12:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od Libor52 » pát lis 25, 2005 14:43

Za*** Kč diagnostiku :?: Nechceš tam na mě někdy počkat,aby mě to sfoukli taky :lol:
Naposledy upravil(a) Libor52 dne pát lis 25, 2005 17:50, celkem upraveno 1 x.
Renault Megane 1,6 66kW, Automatic,[img]http://images.spritmonitor.de/173787.png[/img]

Uživatelský avatar
bezmo
Junior member
Příspěvky: 119
Registrován: pát kvě 21, 2004 15:12

Příspěvek od bezmo » pát lis 25, 2005 15:38

Charon píše:
bezmo píše:
Igor píše:Vubec bych nedoporucil,moc spatne skusenosti. Na pockani udelaji asi jen to na cem zhrabnou penizky.Verily byste tomu ze vymena tlumicu na pockani a na pocitacovi test se musi objednat?! Zatim tam ne maji dobre odborniky.
Jelikoz par lidi z vyse jmenovaneho servisu znam tak vam musim objasnit, ze oni mohou provadet pouze prace, ktere maji na totemu pred dilnou jakekoliv ostatni ukony provadi velky servis a v renaultminutu pod hrozbou pokuty to delat nesmeji!!!!!!! *********************************
*********************************************************
******************** Takze uz je prestante hanit ze vam neudelaji tlumice nebo diagnostiku kdyz nesmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to se chlubíš,nebo si stěžuješ? :P
Tak že kdybych jim šoupnul nějakou korunku tak by si pro mě taky
odvedle tu diagnostiku půjčili?
Jak za komunizmu: Nemáme! Kafe a tvrdý Sparty= Podívám se
Lahvinka nebo korunky= Máte štěstí ještě jeden kousek tu mám :roll:

P.S.: Ještě jsi mohl napsat jejich jména :lol: aby se jejich šéfovi lépe
určovalo komu dát padáka :P :twisted: :lol:
Oni to pro me delaji protoze mi tam jednou na velky dilne pekne zkurvili OTSku na 2.2dci takze se snazi mi vyjit vstrict abych jim nedelal spatne jmeno. Jen abych trochu popsal co se tehdy stalo auto slo na prohlidku po 25tis a oni rekli ze na tento motor musi nahrat jiny software (OTS), kdyz vecer prijedu pro auto, sednu do nej, zobrazi se pri nastartovani injection fault a auto nejede tudiz jsem zburcoval i reditele toho servisu aby laskave neco provedl protoze druhy den rano jsem jel timto vozem do francie. A prave reditel tenkrat jelikoz na velke dilne uz nikdo nebyl dovolil jednomu ***** z renaultminutu pujcit si diagnostiku a salodlouze se mi omlouval. Nicmene jsem si to auto tou diagnostikou musel nakonec stejne postelovat sam protoze jsem toho o ni vedel vice jak ten *****.:-) Tudiz jsem takhle seznamil s timto *****, ktery si obcas pujci diagnostiku a domluva je takova ze pokud diagnostika neukaze nic tak nic neplatim coz je podle me fer a kdyz neco ukaze tak klidne zaplatim protoze to nebudou vyhozene penize.


PS: prosim smazte v quotovanem mem prispevku to same co jsem z nej vyhvezdickoval nejak mi nedoslo ze by toho mohl nekdo zneuzit a nekdo jiny kvuli tomu prijit o praci:-(
Laguna Grandtour rv01 1.9dci 88kW Privilege, xenony, tempomat

Uživatelský avatar
Charon
Člen RCČR
Příspěvky: 286
Registrován: pon srp 08, 2005 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon » pát lis 25, 2005 16:31

bezmo píše:
Charon píše:
bezmo píše:
Igor píše:Vubec bych nedoporucil,moc spatne skusenosti. Na pockani udelaji asi jen to na cem zhrabnou penizky.Verily byste tomu ze vymena tlumicu na pockani a na pocitacovi test se musi objednat?! Zatim tam ne maji dobre odborniky.
Jelikoz par lidi z vyse jmenovaneho servisu znam tak vam musim objasnit, ze oni mohou provadet pouze prace, ktere maji na totemu pred dilnou jakekoliv ostatni ukony provadi velky servis a v renaultminutu pod hrozbou pokuty to delat nesmeji!!!!!!! *********************************
*********************************************************
******************** Takze uz je prestante hanit ze vam neudelaji tlumice nebo diagnostiku kdyz nesmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to se chlubíš,nebo si stěžuješ? :P
Tak že kdybych jim šoupnul nějakou korunku tak by si pro mě taky
odvedle tu diagnostiku půjčili?
Jak za komunizmu: Nemáme! Kafe a tvrdý Sparty= Podívám se
Lahvinka nebo korunky= Máte štěstí ještě jeden kousek tu mám :roll:

P.S.: Ještě jsi mohl napsat jejich jména :lol: aby se jejich šéfovi lépe
určovalo komu dát padáka :P :twisted: :lol:
Oni to pro me delaji protoze mi tam jednou na velky dilne pekne zkurvili OTSku na 2.2dci takze se snazi mi vyjit vstrict abych jim nedelal spatne jmeno. Jen abych trochu popsal co se tehdy stalo auto slo na prohlidku po 25tis a oni rekli ze na tento motor musi nahrat jiny software (OTS), kdyz vecer prijedu pro auto, sednu do nej, zobrazi se pri nastartovani injection fault a auto nejede tudiz jsem zburcoval i reditele toho servisu aby laskave neco provedl protoze druhy den rano jsem jel timto vozem do francie. A prave reditel tenkrat jelikoz na velke dilne uz nikdo nebyl dovolil jednomu ***** z renaultminutu pujcit si diagnostiku a salodlouze se mi omlouval. Nicmene jsem si to auto tou diagnostikou musel nakonec stejne postelovat sam protoze jsem toho o ni vedel vice jak ten *****.:-) Tudiz jsem takhle seznamil s timto *****, ktery si obcas pujci diagnostiku a domluva je takova ze pokud diagnostika neukaze nic tak nic neplatim coz je podle me fer a kdyz neco ukaze tak klidne zaplatim protoze to nebudou vyhozene penize.


PS: prosim smazte v quotovanem mem prispevku to same co jsem z nej vyhvezdickoval nejak mi nedoslo ze by toho mohl nekdo zneuzit a nekdo jiny kvuli tomu prijit o praci:-(
Ok budeme se snažit i když dalším přízpěvkem si ještě víc ukázal na
konkrétní osobu. :lol: Doufám že se tady nikdo takový nenajde kdo by
toho zneužil. :wink:
Renault Megane II 2.0 16V 3dv.
Renault Megane I 1.6e Cabrio

Uživatelský avatar
Friatec
Člen RCČR
Příspěvky: 268
Registrován: ned čer 12, 2005 22:54
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Friatec » pát lis 25, 2005 21:12

Kolegovi z práce brzdy udělali celkem rychle,a to kafe jsme skutečně nemohli vypít.
Protože tak nedobré kafe jsem snad eště neměl. :D

Uživatelský avatar
Charon
Člen RCČR
Příspěvky: 286
Registrován: pon srp 08, 2005 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon » pát lis 25, 2005 21:25

Friatec píše:Kolegovi z práce brzdy udělali celkem rychle,a to kafe jsme skutečně nemohli vypít.
Protože tak nedobré kafe jsem snad eště neměl. :D
Já myslel že jim nefungoval automat na kafe :lol: :P
Renault Megane II 2.0 16V 3dv.
Renault Megane I 1.6e Cabrio

Uživatelský avatar
Friatec
Člen RCČR
Příspěvky: 268
Registrován: ned čer 12, 2005 22:54
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Friatec » pát lis 25, 2005 22:17

Ale ano fungoval, ovšem to kafe skutečně nebylo k pití.

Michal Sura
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 02, 2005 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Sura » sob pro 03, 2005 12:13

Vážení.Za celou dobu,co tento servis funguje,jsem ne něj neslyšel jedinou kladnou referenci.Můj kamarád má Megana combi 2004 1,5dCi.Asi po půl roce,když si ho koupil(nového)se mu začal rozsvěcet SERVIS a zároveň s tímto upozorněním mu klesal výkon.Inu neváhal a jelikož bydlí v Rudné(což je co by kamenem dohodil)jal se jet navštívit Renault na Zličíně.Auto tam nechal a myslel si,že když teda je to servis přímo Renaultu,tak že vědí,co s tím.Nehledě na to,že oni se tak tvářili.No a když si přijel pro auto,bylo vše v pořádku.Až na to,že mu nedokázali říct,co to clastně bylo.Ale dobře,řekl si,hlavně když to bude v pohodě,tak není co řešit.Ale nebylo.Ještě ten den se to rozsvítilo znovu a tak druhý den pitoval Megan tamtéž.o už se tvářili dosti nevrle,ale auto přijali s tím,že se na to mrknou.Musím tímto říct,že mechanik který s námi jednal byl opravdu nepříjemný,ale ještě jsme to neřešili.A za týden,který tam to auto stálo jsme tam dorazili a že už to je dobré.No.....Vyjeli jsme na dálnici na Plzeň(cca 150metrů)a svítilo to znova....No a tak tam to auto v podstatě zůstalo.Nebudu to protahovat,auto do dnešního dne opravené pořádně není,pánové z Renaultu nebyli schopni do dnešního dne říct,co tomu vlastně je a Megan více stojí,než jezdí.A pak jezděte do autorizovaného servisu.

Michal Sura
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 02, 2005 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Sura » sob pro 03, 2005 12:28

A ještě jedna zkušenost.....Sám mám Megana 1.6coupé 96r.v.Pravda plechovka stará řekne si někdo.Ale auto docela dobré řeknu si já.Sice neustále řeším nějaký problém,ale to je problém vozu...A můj :) Ale přestal mi fungovat klíč(jedinej)A jak jistě všichni vědí,bez odemknutí dálkou se Meganek nenastartuje.Tak jsem sebral kamaráda a jeli jsme na Zličín zjišťovat,co je potřeba urobit pro spokojenost mojí a auta.No,to,že jsem tam půl hodiny čekal,než někdo příjde a vůbec se mi bude věnovat pominu...Sice bylo dopoledne,ale asi měli moc práce :) No,ale potom to šlo ráz na ráz....Co chcete?Zněla první slova mechanika...Odešel mi klíč,říkám.Tak sem přivezte auto a tak za čtrnáct dní to bude hotoví...A byl na odchodu!!!A kolik to bude stát????Jeden klíč 5000,- dva 6000,-...A odešel,aniž by se zajímal,co teda bude....Tohle není jednání......Ať se jdou bodnout.To není servis,to je BORDEL!!!!Nakonec to vyřešili v servisu jiném,kde mi za 1000,-načetli do řídící jednotky stávající klíč a všechno funguje jak má.

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » sob pro 03, 2005 19:18

Michale, rád bych tvé příspěvky poslal do renaultu k vyjádření. Vzpomeneš si na nějaká jména? Máš kopie faktur ap.?
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Michal Sura
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: sob dub 02, 2005 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Sura » sob pro 03, 2005 23:16

To DDT pokusím se všechno sehnat.....Co se mě týče,tak se mnou byli hotoví tak rychle,že jsem se nestačil ani nedýchnout.Pokud budeš cokoliv potřebovat,napiš mi na MichalSura@centrum.cz.Udělám maximum pro to,aby jsi je mohl kontaktovat.michal

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » ned pro 04, 2005 01:26

Můj mail nalezneš v profilu nebo na stránkách RCČR.
Předpokládám, že budeš posílat oscanované dokumenty.
Snaž se, prosím, aby 1 stránka A4 měla do 150 Kb.

díky
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon pro 05, 2005 22:36

Znovu jsem si pročetl příspěvky v této diskusi a mám k tomu následující:

Renault velmi dobře odpropagoval svůj Renault Minute program. Bohužel až příliš dobře. Ve svých zákaznících bohužel vzbudil zdání, že nic není problém vyřešit během okamžiku. To je přesně to, co ti lidé, co do Renault Minute přicházejí očekávají.
Očekávají okamžitou pomoc a řešení svého problému.

Naneštěstí to není tak jednoduché a spousta věcí nelze řešit hned. Navíc je tam skoro pořád plno.

Závěr z toho je, že Renault (podle mého názoru) nezvládl práci s očekáváním zákazníka, který odchází frustrován a nespokojen proto, že mu není pomoženo ihned, jak se dozvídá z reklamy.

Pokud k tomu přibude ještě liknavý přístup zaměstnanců je neštěstí na světě.

Zkusím na to Renault upozornit a uvidíme....
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
andy*
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 20, 2005 18:34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andy* » úte pro 20, 2005 19:10

No, jak to tu pročítám, moc pochval na autorizované servisy tu není. Zličín také nemohu pochválit. A nejen ten.
1)Rok jsem jezdila do servisů (Galimpex Vestec a Autoavant) s tím, že na pravé straně se ozývají strašné rány a nikdo nepřišel na to, že mám kloub v rozkladu. A já si furt stěžovala a stěžovala, až jsem si musela dupnout že chci konkrétně tento kloub vyměnit. A jaképak to bylo pro servismany překvapení - jé, vy ho máte nějakej rozpadlej, to vám muselo děsně bouchat...
2)Další rok jsem dvakrát zaplatila zbytečně nový přepínač světel. A pořád odcházel znova a znova, až mě jednou odešel na dálnici. Tak jsem se jala rozebrat nerozebiratelné, abych aspoň dojela. Zkrátím to: v přepínači to nebylo, ale konektor před ním měl špatný kontakt a doutnal, stačilo jej vyměnit a Renda zase svítí :) A za pár kaček :lol:
3)Jsem zvědavá, s čím budu otravovat servisy teď... a jestli si s tím poradím sama nebo co jim budu muset poradit :wink:

Uživatelský avatar
Hotler
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: úte kvě 16, 2006 10:34

Příspěvek od Hotler » stř říj 18, 2006 19:22

já tam byl jen jednou, než jsem se přestěhoval do Pardubic, bez objednání na výměnu oleje a filtrů. přijel jsem před šestou, bez objednání a za 20 minut jsem frčel pryč. s technikej jsem si popovídal, kafe jsem vypil, zaplatil dohodnutou cenu a mazal pryč. je pravda že chvilku hledali "6ku" klíček na kryt pylfiltru ale alespoň jsem se tam nenudil.
takže spokojenost.

Airman
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 20, 2006 15:59

Příspěvek od Airman » pát říj 20, 2006 16:01

Jedu tam zítra na prohlídku, tak jsem zvědavý.

Airman
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 20, 2006 15:59

Příspěvek od Airman » sob říj 21, 2006 14:40

Tak prohlídka proběhla.V RENAULT MINUTE byly vstřícní a ochotní, takže zatím spokojenost. Možná hrálo roli, že auto je kupované u nich.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů