Renault Minute Zličín

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2518
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od GREYWOLF » stř lis 01, 2006 22:35

dnes jsem s Cliem navštívil MINUTE servis (přesne 30 :P )

Chtěl jsem kód k rádiu a diagnostiku abych vědel co autu chybí ..... :wink:

Příjímací technik mi sdělil že rádio je za 500,- a diagnostika 600,- :x tak jsem souhlasil a technik odešel. Vrátil se za 30 minut a podává mi 2 papíry a ať jdu s ním.... :roll: skoro jsem se začal bát :P Vylezli jsme ven dal mi klíčky a povídá "dneska máte šťastný den " podal mi klíč a papíry a jel jsem domů.

Takže max spokojenost :P 8)

Jo a autí je taky OK :wink:
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Uživatelský avatar
david001
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: úte dub 08, 2008 13:31
Bydliště: Praha

Spokojenost

Příspěvek od david001 » pon dub 14, 2008 08:46

Potřeboval jsem opět na sezonu přezout kola a zárověň vyřadit snímače tlaku pneu na Laguně II.(r.2006 zatím jiný servis nebyl třeba.) U Freiberga mě řekli, že vyřadit snímače nejde. V Renaultu na Zličíně v minute servisu to nebyl problém, jen to stojí 1000,- dělají při tom celou diagnostiku. Dodal jsem si vlastní ALU kola včetně příslušenství a bezpečnostních šroubů. Bezpečáky byly delší cca o 5mm ( kupované přes internet, kde tvrdí, že tam 100% půjdou). Kluci v minute servisu mě je ochotně ruční pilkou upravily a vše bylo OK. Při placení jsem byl mile překvapen, protože nepočítali vyřazení snímačů, prý mám šťastný den. Já - DOPORUČUJI !!!
Naposledy upravil(a) david001 dne úte dub 15, 2008 13:22, celkem upraveno 2 x.
Laguna II 2,0 16V Expression 99kW , 2006

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pon dub 14, 2008 09:24

hehe tam maju ten stastny den casto :-)
ja som tam bol kupovat packu na smerovky (z faceliftu sa nikde na vrakovisku nedala zohnat, ma inac urobeny ten spinac na hmlovky - hlavne mi nikto nehovorte ze ju niekde maju lebo ma klepne :-) ) a pri tej prilezitosti som si zavolal jedneho technika zo servisu ze nech mi pomoze vymenit filter klimatizacie, lebo som nevedel presne kde mam vypacit ten kryt, skrinku som vybral ale ten kryt co je na filtri som nechcel rozlamat. A tiez bol ochotny, ani sa netvaril nijako ze by som ho otravoval, otvoril mi to a vymenil filter a nic za to nechcel.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Jomak
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: stř kvě 21, 2008 19:23
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Jomak » pát kvě 23, 2008 07:32

No já měl taky kliku koupil jsem si Lagunku a hned jsem šel dělat rozvody :D já bych to autorizovanýho ani nešel ,ale chtěl jsem to i zkontrolovat ,protože je dotažená z Německa. Zajel jsem teda na Zličín ,protože z Berouna je nejblíž :D No technik ochotný docela pohoda čekal jsem to tak do těch 25000 Kč co mi povídal kamarád :D No tak jsem souhlasil nabídli mi odvoz na MHD atd. Říkal jsem si hmmm to se v Hyuindaji takhle o mě nestarali (možná za ten balík peněz :wink:) No nic pohodička našli mi tam na předku vůle atd. No přijdu si pro auto a technik mi povídá,že to tak drahý nakonec nebude ,že měli zrovna slevy na díly :) A předtím se se mnou tel spojil jestli chci udělat tu přední nápravu atd. No vyšlo mě to na 22000 + tři opravy mimo rozvodů. A hlavně ted vím že auto jsem koupil v dobrým stavu se správným počtem km. Ještě pak vyměním popraskané silentbloky na zadní nápravě a auto je v TOP stavu :D. Na Zličín si zatím nestěžuju. Chystám se pak vyzkoušet i AVANT na Praze 8 po té chvále co na ně pějete :D
Renault Laguna II. r.2003 / 1.9dCi 74kW výbava Expréssion--->chip 96kW :twisted:

mysterymister00
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 17, 2008 13:31

tak ja mám dve skusenosti

Příspěvek od mysterymister00 » čtv črc 17, 2008 13:35

1. dva tyzdne po navsteve minute servisu na zlicine mi ukradli megana 1,6 16V
2. tyzden po navsteve minute servisu na zlicine mi ukradli megana 1,9 dTi

podla policie CR - blba nahoda...

kafe je fakt nechutne...

JarK
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: sob říj 07, 2006 23:40

Příspěvek od JarK » pát črc 25, 2008 15:37

mysterymister00: nedes me, manzelka tam s meganem poprve a snad i naposled byla.. Jednani super, pan pri moc prijemny a vstricny..Diagnostika kvuli svitici kontrolce (EGR ventil) potvrzeno, nabidka na vymenu 5000 ventil + 2000 prace na 1.5dci.
Za totez v autopilar Ricany diagnostika 0+4000 ventil + 1000 prace...Plus bohuzel zjisteni dalsich zavad, takze opravy budou dal...
Pokud teda auto za tyden neslohnou...

sEJLEM
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: čtv dub 24, 2008 19:46
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Renault Zličín

Příspěvek od sEJLEM » pon zář 29, 2008 19:13

Z firmy Renault Zličín mám smíšené pocity.Při mé první návštěvě,když jsem si zakódoval rádio,bylo vše o.k.Přijel jsem na poslední chvíli před zavíračkou a mechanik mi grátis prozradil kód během 5minut.Odmítl i můj dvouset korunový úplatek.Ovšem další mé zkušenosti byli učebnicové.Následně na to jsem tam byl asi třikrát.Jednání pokaždé jak kdybych je bůhví jak obtěžoval.Jak Renault minit,tak příjem na hlavním servise.Nekompromisně spražen odpovědí zkrácenou na co nejmenší počet slov a nedej bože,abych se dovolil zeptat na nějakou doplňujiící otázku.Zase ale na N.dílech byla obsluha vzorová.Pomohl,poradil,doporučil a to se podržte,dokonce jsem viděl i úsměv na skladníkově upocené tváři......
Sejlem

Pavel53
Člen RCČR
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 31, 2007 21:19

Příspěvek od Pavel53 » pon zář 29, 2008 19:34

Na Zličíně byl syn několikrát s Cliem a vždy bez problémů. Dokonce jsme úspěšně uplatnili u tříletého auta vadu na drobnou korozi, vyřešili ji výměnou celé kapoty, ne jen přestříkáním. Asi záleží na koho tam zrovna narazíš.

sEJLEM
Starting member
Příspěvky: 58
Registrován: čtv dub 24, 2008 19:46
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od sEJLEM » pon zář 29, 2008 21:54

To máš pravdu.Když jsem tam přijel,ujal se mě mechanik,který od pohledu působil dojmem takového toho č....čka,který je nejmoudřejší a ze všech nej....Paradoxně zrovna on mi odblokoval rádio.Pro mne jako Berouňáka je dostupnější Zličín,kdy najedu na dálnici a do deseti minut jsem tam,jenže radši jedu na Kladno,kde je chování zaměstnanců"lidštější".Auto je mé hobby a chci,aby bylo v dobrých rukou.Renault Zličín mne nepřesvědčil o tom,že jeho ruce jsou ty pravé.Zatím jediný jeho plus je,že cokoli na Lagunu potřebuju,najdu tam a bez čekání.
Sejlem

black_69
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: čtv zář 18, 2008 13:22

Příspěvek od black_69 » čtv led 01, 2009 20:41

No se servisem ve Zličíně zkušenost zatím nemám, ale z prodejnou nových vozů ano. Bylo to v době, kdy jsem se teprve pro Renaulta rozhodoval, měl jsem už konkrétní typ vyhlídnutý a při cestě okolo jsem se tam zastavil. Byl jsem tam asi 3/4 hodiny a za celou dobu si mne nevšiml žádný zaměstnanec prodejny. No já jsem o to ani nestál, jen jsem si chtěl svýho vyhlídnutýho Scénica trochu "ošahat". Udělal jsem to dokonale, prolezl jsem celý auto od spoda nahoru a od předu do zadu, otevřel všechny dveře i motor, sednul si na všechny sedadla, sklápěl a posouval jednotlivá sedadla, otvíral všechny přihrádky, vlezl jsem i pod auto (podlahu měli umytou dobře) a nic, za celou dobu nikdo nepřišel se mě zeptat, co si přeji. Od koupě Renaulta mne neodradili a můžu říci, že jinde (např. v Šumperku nebo ve Svitavách) si mne všimli hned jak jsem přišel a i kafe mi uvařili.
Scénic II 1.9 dCi Luxe/Privilége

Werner
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: ned bře 09, 2008 22:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Werner » pát led 23, 2009 10:24

Včera 22.1.2009 v 17,55 hod. jsme se byli zeptat na příčinu nehrajícícho rádia (rok staré auto - stále v záruce, pojistka rádia v pořádku, přesto rádio nereagovalo na zapnutí). V hlavním servisu již nikdo nebyl (mají jen do 17,00 hod.). V rychlo servisu se nás okamžitě ujal technik, s autem zajel do dílny, vyndal rádio, promazal kontakty, zjistil kód rádia (neměli jsme ho s sebou), rádio zprovoznil, předal nám auto a popřál šťastnou cestu.
Scenic II - odcizen
Grand Scenic III

Roman72
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:11
Bydliště: Jince
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman72 » čtv kvě 28, 2009 19:27

Jezdím na Zličín,protože to mám cestou,ale už si raději budu někam zajíždět...Na techniky a jednání si stěžovat nemůžu,ale výsledky provedených oprav jsou nepřesvědčivé.Výměna čelního skla : po 10 minutách jízdy odlétly jakési krycí lišty - bezplatně dodány nové.Po výměně oleje druhýden ráno cosi drnčí pod autem a ejhle plastový kryt motoru visí na posledním nedotaženém šroubku - opět bezplatně dáno do pořádku.Při výměně žárovek použity moje z kufru auta,ale naůčtovány jako dodané (nedoklapnutá kapota - naštěstí se cestou nezvedla)...no kvůli tomu tam nemá cenu znova jezdit .... Ale jinak prostě servis nadvakrát a nebo spíš na ... :o
MeganeII c. 1.9 Dci ´06
Thalia 1.5 dci ´02

tweeety
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: pon bře 25, 2013 11:56

Re: Renault Minute Zličín

Příspěvek od tweeety » sob čer 01, 2013 18:07

nějaké nové zkušenosti?

raal
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:56

Re: Renault Minute Zličín

Příspěvek od raal » stř čer 05, 2013 07:54

:cry: Zdravím všechny majitele Renault vozidel.
Pokud se někdo chystáte na návštěvu servisu Renault Zličín, klidně se tomuto vyhněte. Vládne tam paranoja, nezájem o klinty a jediný cíl, který tam panuje, jak pořádně pokouřit klienta a vytáhnot z něj peníze.

Měl jsem zájem si v uvedeném servisu nechat provést výměnu oleje. 1 krok, který jsem udělal byl ten, že jsem se snažil do servisu dovolat. Po vytočení všech možných čísel byla má snaha nulová.
Proto jsem se rozhodl zajet na Renault Minute servise, který se pyšní přívlastkem bez objednání. A byl jsem šokován. Jeden mechanik seděl v Trafiku, ani se neobtěžoval z auta vystoupit a řešit se mnou můj zájem na výměnu oleje. Pouze konstatoval, že nemá čas.

Pro plnou objektivitu dodám i to, že jsem v uvedeném servisu pracoval celkem 5 let, ale to nedává žádnému ze zaměstnanců právo takto se zákazníkem. jednat.

Pochopitelně směřuji svoji stížnost i na RČR, aby viděli, jak uvedený servis funguje. :twisted:

tweeety
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: pon bře 25, 2013 11:56

Re: Renault Minute Zličín

Příspěvek od tweeety » stř čer 05, 2013 08:45

No pokud vy nejste náhodou podle nicku sám pan Randula tzv minulý šéf RMS..Takže je jasné že jste se rozešel ve špatným a kromě toho já měl s vámi jednu taky zkušenost a přestal jsem k vám jezdit-nebudu zde radši rozabírat co..pokud tam už nepracujete,mohu tam opět jezdit :-) ..

tweeety
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: pon bře 25, 2013 11:56

Re: Renault Minute Zličín

Příspěvek od tweeety » stř čer 05, 2013 13:30

A pokud jste to právě vy pane A.R tak bych vašim přístupem ke kelientům pomlčel.Pač jestli se chováte ke svým klientům tak jak jste se choval ke mě tak se ani nedivím na zpětnou vazbu chování k vám.Nemluvím ani o výměně zbytečných věcí na mém Espacu viz kotouče atd,asi jste chtěl vydělat a dal jim svojí školu která se vám ted vrátila.Hezký den Maroušek :-)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů