Renault Magnum Vráble

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
king555
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 02, 2011 20:36
Bydliště: Levice

Renault Magnum Vráble

Příspěvek od king555 » pon led 03, 2011 19:29

Na Renaultoch jazdím od 01/2004 (predtým Peugeoty), Megane II aj Fluence som kúpil a servisujem vo Vrábloch. Za tie roky musím pochváliť ústretovosť predajcov i servisných technikov (napr. výmena žiaroviek na Megane - za cenu žiarovky, pri čakaní na ukončenie servisných prác ponúknu možnosť využiť Internet, či kávu a pod.). Zatiaľ veľmi pozítívne skúsenosti - doporučujem.
Megane II sedan
Fluence, 1,6 16V 81 kW/110 k Exception
Megane GrandCoupé Intens TCe 140 GPF

peter zm
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 13, 2011 20:23
Bydliště: ZM - BA

Re: Renault Magnum Vráble

Příspěvek od peter zm » čtv led 13, 2011 21:32

Ja osobne tiez odporucam Magnum Vrable, mam s nimi velmi dobre skusenosti (az na jednu drobnost, ktoru obratom napravili), maju aj prijatelnejsie ceny (napr. 19 € za mechanicke prace oproti 30 € v bratislavskom Renault Kestler, ale pochopitelne v BA su aj ine platy) a servisny poradca pan Hascak je velmi ustretovy.
Renault Scenic I (1,6 + LPG)

IgorGSM
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: sob říj 03, 2009 20:34

Re: Renault Magnum Vráble

Příspěvek od IgorGSM » pon čer 24, 2013 09:24

Po piatkovej skusenosti v Renault Magnum Vrable uz nikdy viac. Banda neschopnych ko...tov.
Dal som vymenit rozvody, opravit nefunkcne okno spolujazdca a vodica a prestal mi fungovat displej v strednej "kaplicke" ktory ukazuje tlak kolies zapnute pasy a otvorene dvere.
Vysledok: rozvody vymenene a ked som sa pytal co vsetko menili v ramci "rozvodovej sady" tak po mne skoro tie vymenene veci hodil. Na nefunkcne okna mi povedali ze nevedia co s tym je ale mozu menit doradu vypinace kabelaz a motorcek na oknach. Proste cukrar by mi povedal to iste.
A vrchol bol ked som sa pytal ze co ten displej na to som dostal odpoved ze vymena celeho displejoveho modulu za 160€.
Oprava: Okna opravene doma pred domom za 3 hodiny (premerana kabelaz, napruzene kontakty a precistene a prespajkovane mikrospinace) a funguju super.
Najvacsi gool je ze ten displej nefungoval kvoli vyhorenej poistke takze vymena displejoveho modulu by asi nezafungovala.
Moj nazor je ze servis uz nikdy viac.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů