Renault Jelinek Teplice

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
martins
Člen RCČR
Příspěvky: 572
Registrován: pon led 05, 2004 08:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Renault Jelinek Teplice

Příspěvek od martins » úte zář 13, 2005 10:55

Ma nekdo zkusenosti s nima? Chci naplnit a vydesinfikovat klimu a nevim, jestli jim to sverit. Pripadne nejaky dobry neautorizovany servis v TP.
Nechaj cloveka v dilne, aby se koukal?
M.
Vel Satis 3.0 dCi Initiale Paris 2005
Obrázek

Slavek
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 20, 2005 19:24
Bydliště: Ústí nad Labem

Zkusenosti s Jelinkem

Příspěvek od Slavek » sob zář 17, 2005 19:42

No nevim s Jelinkem. Nechal jsem si u nej pred prazdninama vymenit rozvody, bohuzel me vubec neupozornili na to, ze je dobre vymenit i vodni cerpadlo. Behem dovolene se mi potkal motor. Samozrejme se vymluvili na rozbite cerpadlo, aniz ho predtim nejak proverili ci zkontrolovali, buhvi jestli s tim cerpadlem nejak nehnuli.
Ja bych k Jelinkovi rozhodne uz auto nedal...

mah
Starting member
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 01, 2004 16:23
Bydliště: Teplice

Re: Renault Jelinek Teplice

Příspěvek od mah » pát zář 15, 2006 11:45

1 - v dilne te nenchaj stopro
2 - taky jsem chtel dezinfekci klima, ale v jelinkovi mi rekli, ze toto nedelaji (coz je ovsem zajimave, protoze v rmaci garnacky nevim pokolika je to povinne)
3 - jdi pres ulici do Tempa - taky nejsou nic extremniho, ale proti Jelinkovi je kazdy king
4 - osobne ti doporucuji s jakkymkoliv servisem jit vzdy jinam, ne k Jelinkovi - byl jsem tam za 2 roky cca 6x a vlastne se jim nikdy nic nepodarilo dat dohromady (4 z mych 6-ti navstev byly reklamace jejich prace, a nakonec jsem si to musel stejne spravit jinde), znamy maji jeste horsi zkusenost spojenou s totlakou prevodovky, kterou zavinil Jelinek

martins
Člen RCČR
Příspěvky: 572
Registrován: pon led 05, 2004 08:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Jelinek Teplice

Příspěvek od martins » pát zář 15, 2006 12:46

mah píše:3 - jdi pres ulici do Tempa - taky nejsou nic extremniho, ale proti Jelinkovi je kazdy king
4 - osobne ti doporucuji s jakkymkoliv servisem jit vzdy jinam, ne k Jelinkovi - byl jsem tam za 2 roky cca 6x a vlastne se jim nikdy nic nepodarilo dat dohromady (4 z mych 6-ti navstev byly reklamace jejich prace, a nakonec jsem si to musel stejne spravit jinde), znamy maji jeste horsi zkusenost spojenou s totlakou prevodovky, kterou zavinil Jelinek
ad 3 - to tempo ja osobne jiz nikdy vice. Byl jsem tam s R19 na vymenu cepu, prosekli mi pritom manzetu na homokloubu. U laguny jsem potreboval v nedeli vyvazit kolo - upadlo mi zavazicko, xxxxxxxxxx obe vpredu. sice to bylo lepsi nez bez toho zavazi, ale stejne to hazelo jaxvina. Prdlo mi u Hypernovy na R19 spojkovy lanko, puvodne melo stat 300, pak 450, nakonec jsem platil 700 a jeste mi v prubehu opravy volali, ze je dlouhy a co pry s tim maj delat.

co se tyka jineho znackoveho servisu, dobry je v Usti Vodrazka
Vel Satis 3.0 dCi Initiale Paris 2005
Obrázek

martin2560
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: úte čer 26, 2012 15:11

Re: Renault Jelinek Teplice

Příspěvek od martin2560 » úte čer 26, 2012 21:32

Já sem z Jelínkem zatím spokojen....zatim mi nic nezprasili....No a temposervis naproti?Nikdy více,jezdil jsem tam se starym meganem co jsem před tím měl..a celkem drahý,lidi moc sympatický nebyli.vždy tam na mě koukali tím způsobem "co nás tady otravuje s tím starým rendlem"...Nechal jsem si od nich tenkrát vyměnit zamykání a nedokázali to za boha sladit s centrálem...když už se jim to asi na po třetí povedlo tak zase nešli otvírat levé zadní dveře,nebo šli ale hrubou silou...Zajel sem tam že zas nejdou ty dveře,jejich odpoved byla:"co jste stím dělal?!"tak sem to nechal být a nikdy více už sem tam nejel...doporučuji snad jen na výměnu oleje a takových věcí,na tom není co zkazit:-)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů