zkušenosti Auto VANDOL

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
berkovec001
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 04, 2008 17:26

zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od berkovec001 » sob čer 12, 2010 14:47

čauky,jezdím do Příbrami k fa:Auto VANDOL jsou tam super lidi,dobrý servis,osobně tam jezdim se svým Espacem IV 2.2Dci a dobrý.A ceny jsou tam jako v každým jiným autorizovaným servisu stejný možná o trochu menší,ALE HLAVNĚ TEĎ ZAVÁDĚJÍ TAKZVANÝ SECONDSERVIS NA STARŠÍ AUTA 3LET,A MAJÍ O VÍC JAK POLOVINU NIŽŠÍ HODIN.SAZBY A HLAVNĚ KVALITA PRÁCE ZÚSTÁVÁ NA STEJNÝ ÚROVNI.Což si myslim že je SUPER,ne?Lepší než jezdit někam do malý garáže kde mechanik otevře kapotu a neví kam šahnout a co udělat,a hlavně když nemá diagnostiku tak se ani neuprdne.
megane 1.9DTi,espace III 3.0iV6,espace IV,2.2Dci,espace III 2.0i16V.

Pyro
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: sob zář 25, 2010 22:21
Bydliště: Západní čechy

Příspěvek od Pyro » pát říj 15, 2010 21:22

Já taky soulasím. Řešil jsem tam něco na Laguně minulý týden a kupoval jsem nějaké věci do auta. Ceny super a přístup taky. Doporučuji.
Pyro

Renault Laguna II

Pyro
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: sob zář 25, 2010 22:21
Bydliště: Západní čechy

Další návštěva

Příspěvek od Pyro » sob pro 18, 2010 18:55

..opět jsem musel jet a musím říci, že mám jen ty nejlepší zkušenosti. Se vším poradili, co bylo třeba, opravili a auto je OK.

Doporučuji.
Pyro

Renault Laguna II

Gustys
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: stř dub 16, 2008 20:49

Re: zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od Gustys » sob bře 26, 2011 18:54

Určítě mají super přístup.Byl jsem tam s Lagunou a max.spokojenost :D

rousini
Senior member
Příspěvky: 1287
Registrován: ned bře 08, 2009 23:09
Bydliště: Táborsko

Re: zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od rousini » stř kvě 18, 2011 10:49

Byl jsem u nich v rámci záruky - odstranění prkotin (hlučná převodovka, hrká polospuštěné okénko, vylezlý molitan mezi palubkou a čelním sklem...).
Přístup byl perfektní, ochotní lidé, vstřícní. Druhá věc je, že s některými problémy se nedalo hnout (konstrukční vlastnost). Takže okénko rachtá dál, ale to mi neodstranili ani před rokem u Kudrny v Humpolci. Beru to tak, že jsem svého času koupil nejlevnější nižší střední třídu rozumně vybavenou a jezdí to hezky. Tím chci říct, že u Audi bych to nebyl ochoten tolerovat...
Uvědomuji si taky, že servis má svázané ruce, protože záruční opravu platí <> a ten nezaplatí cokoliv... Ale lidská stránka věci je u Vandola příjemný bonus.
Bývalý majitel MIII 1,6i/100HP

Hoony32
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned led 17, 2010 04:33
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od Hoony32 » sob črc 30, 2011 22:34

Zdravím tak já mám zkušenost poněkud jinou nechal jsem si tam jen vypískovat VIN na okna zpočátku to vypadalo OK.Chtěl jsem VINka na všech 10 oken tak objednali folie dohodli jsme termín když jsem tam přijel tak mi trochu udivilo že mi kontrolovali auto jestli ho nemám odřený abych prý to pak nesváděl na ně,(no budiž lidi jsou různý) a pak se do toho pustili po půl hodině přišel ten mladík že mi neudělají 10 oken ale jen 6.Na otázku proč když jsem chtěl 10 a objednal 10 odpověď nemají prý fólie no budiž smíříl jsem se se 6 co mi taky zbývalo že.Po další půl hodině přišel ten samý mladík že už jsou jako hotovi auto je umyté a s fakturou mi podával ještě 4 fólie že prý si je mám dát doma do šuplíku kdyby se mi rozbilo nějaké okno.To už jsem nerozdejchal a dost nepříjemně mu vysvětlil když si objednám 10 fólií na 10 oken tak chci vypískovat 10 oken a ne aby ze mě někdo dělal v... že to nejde že je jich jen 6 a pak mi přinesl zbylé 4.Takže se znovu pískovalo a znovu mylo no myslím že v autorizovaném servisu by do styku se zákazníkem měli dávat lidi s alespoň náznakem zdravého selského rozumu.Takže já do Auto Vandol už nikdy v servisu personál nechápe že 10 je 10 a ne 6 si auto spravovat nedám!!
Laguna II Grandtour 2,0dCi Dynamique 2006 110kW/150 Hp(chip 143 kW/445 Nm 195 Hp) xenony,KN filtr,digi klima,CNC Carminat,vyhřívané přední sklo,vyhřívané sedačky polokůže,rozšiřovací podložky,černá metla Nacré

Alexejeker
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 13, 2013 13:58

Re: zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od Alexejeker » pon kvě 13, 2013 14:08

To je poslední autosalon, který bych příště navštívil. Po koupi nového auta v jejich krámu odmítám i využít první servisní prohlídku zdarma (to si raději zaplatím x tisíc z vlastní kapsy a pojedu jinam) Před koupí auto jednání velmi podivné (ale zase jsem dostal zajímavou slevu), během koupě jednání šílené (všechny podklady a doklady špatně připravené), při předání první problémy a po prodeji přestal při urgencích o řešení problému autosalon "komunikovat".... Jednatel, bývalý ušmudlaný servisák z jejich servisu to opravdu vede jako v dobách komunismu. Takže auto Vandol nikdy!!!

Pyro
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: sob zář 25, 2010 22:21
Bydliště: Západní čechy

Re: zkušenosti Auto VANDOL

Příspěvek od Pyro » úte lis 26, 2013 19:22

Ahoj,
Neví někdo, proč je do 15.12. zavřeno?
Pyro

Renault Laguna II

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti