Servisy Brno

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
dedaj
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 03, 2005 13:05
Bydliště: brno

Servisy Brno

Příspěvek od dedaj » sob zář 03, 2005 13:20

Z mych osobních zkušeností - měl jsem clio I 1,4 a clio II 1,2 roky výroby 1991 a 2000 mohu říci že mé pocity byly dosti rozpoluplné.
Autorizované servisy Auto Pokorný - vysoké ceny, dobrá kvalita,Renault opportunity -obrovské ceny, dobrá kvalita,Renault jih - vysoké ceny, kvalita na prd.
Co se týče renalt vozů komplexně myslím si ,že každá automobilka má určitou prestiž a z té vycházejí ceny náhradních dílů-(ceny japonců jsou samozřejmě dány mimo evropskou polohou) Nemyslím si ale,že prestige vozů renault přesahuje vozy Mercedes BMW či Audi, kde tedy bere renault tu drzost nabizet náhradní díly i na úplně stare vozy za vyšší ceny než zmíněné automobilky!!!Považuje se snad za konkurenci Rolse?? :x To by musel trošku vylepšit kvalitu.
Pro zamyšlení renault 25 motorek zadního stěrače 11500 kč ano jedenáct tisic korun!!! 15 cm dlouhá obyč trubka do chladícího systému clio I 2000kč, výměna spojky clio I 30 000kč atd. Samozřejmě že jsem si poradil jinde ale ta drzost mě opravdu zaujala.
I přesto mám ale renaulty rád a v současné době se chystám na clio sport 2,0 16v cca170ps at nezeru:o)) Toto auto totiž nemá chybu :D

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » ned zář 04, 2005 11:25

Tohle je prach obyčejná zlodějna aplikovaná na českou republiku, páč ceny dílů v únii jsou mnohdy podstatně nižší. Kámoš servisuje jednomu maníkoj Scénika a ten má v Řecku příbuzný a když tam jede v létě na dovču, tak nejdřív faxuje seznam dílů, co mu tam maj objednat v tamním servisu. Některý díly jsou i o 50% levnější než u nás. Západní země si z nás prostě dělaj provincii ze který jen dojej a až budem mít dluhy jak Brazílie tak se přesunou dál.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

David A.
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte lis 21, 2006 15:29
Bydliště: Brno

Opportunity

Příspěvek od David A. » pát led 12, 2007 21:36

Mám zkušenost s Auto Opportunity v Líšni a můžu jen doporučit. Ceny mi nepřipadají nijak přemrštěné (za kompletní prohlídku Scénica po čtyřech letech provozu a výměnu oleje, všech filtrů, svíček, brzdové a chladící kapaliny, vyčištění klimy a řada dalších věcí - 8000 Kč). Solidní jednání, dobrá kvalita služeb. Podotýkám, že nejsem zaměstnanec ani nijak jinak spřízněný :-) Prostě mám jen dobrou zkušenost...
Renault Scénic, 1.6 16v, 2003,
ex Renault 5 GTE Le Mans, Laguna 1.8, R 21, R 5 GTE

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opportunity

Příspěvek od Ing. Milan Voda » pon úno 12, 2007 20:36

David A. píše:Mám zkušenost s Auto Opportunity v Líšni a můžu jen doporučit. Ceny mi nepřipadají nijak přemrštěné (za kompletní prohlídku Scénica po čtyřech letech provozu a výměnu oleje, všech filtrů, svíček, brzdové a chladící kapaliny, vyčištění klimy a řada dalších věcí - 8000 Kč). Solidní jednání, dobrá kvalita služeb. Podotýkám, že nejsem zaměstnanec ani nijak jinak spřízněný :-) Prostě mám jen dobrou zkušenost...
Jak Ti vyčistili klimu? Jen spray nepomůže, smrdí to za chvíli znovu. Musíš vyměnit filtry. Pak bych to za 8 bral. Neznačkový servis se musí vlíst do 5. tisíc!!!!!! Jenže tady platíš za značku a pocit, že to máš od odborníků.
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

Dávid Wilimský
Člen RCČR
Příspěvky: 503
Registrován: čtv úno 15, 2007 07:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dávid Wilimský » pát úno 16, 2007 15:34

Moje zkušenost s Auto Pokorný

Před časem mi během jízdy z Hvězdy na Ovčárnu (na dvojku, v koloně, po několik minut), zahlásil ten důmyslně v palubce ukrytý praotec němec, že "motor ist zu heiss" :shock: . Pro novopečeného majitele (laika v motorizmu) tak šumného vozu nic příjemného. Prostě nefungovalo "čidlo" zpouštění ventilátoru. Můj neautorizovaný servismann marně scháněl součástku od poloviny července do konce září. Mezitím jsem nekolikrát stál ve městě i na silnici s otevřenou kapotou :? . Takže jsem se to rozhodl řešit u výše uvedeného servisu. Reference byly pod psa, ale já udelal opačnou zkušenost. Přidal jsem k "čidlu" výměnu chladící kapaliny a kontrolu klimatizace. Na palubce mi svítily "bubliny" a hlaška no oil, ačkoli ho bylo dost. K tomu jsem zakoupil sadu žárovek. To vše bylo hotovo za dopoledne za (myslím) 2 700 Kč.
Shrnu to: jednání, rychlost, kvalita: 1, cena: 2 až 2-.

Co se cen týče, je to o tom, že ji buď v dané situaci akceptuješ (a tečka), anebo hledáš něco lepšího. To druhé je ale někdy o nervy (aníž bych se chtěl coby jen slůvkem dotknout neautorizovaných).

Zcela úpřimně, nechodím k nim ze vším, ale jsou věci, které si u nich raději nechám udělat.
ex: Laguna Grandtour, 1.6 16V, Concorde, 5. 11. 1998; 01:36 CET; pohodlná, prostorná, stále krásná...., byla prostě výborná.
nyní: Laguna Grandtour II, 2.0T GT, 2006; taková tichá, přemotorovaná raketa:-)

David A.
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: úte lis 21, 2006 15:29
Bydliště: Brno

Re: Opportunity

Příspěvek od David A. » úte bře 13, 2007 11:28

Ing. Milan Voda píše:
David A. píše:Mám zkušenost s Auto Opportunity v Líšni a můžu jen doporučit. Ceny mi nepřipadají nijak přemrštěné (za kompletní prohlídku Scénica po čtyřech letech provozu a výměnu oleje, všech filtrů, svíček, brzdové a chladící kapaliny, vyčištění klimy a řada dalších věcí - 8000 Kč). Solidní jednání, dobrá kvalita služeb. Podotýkám, že nejsem zaměstnanec ani nijak jinak spřízněný :-) Prostě mám jen dobrou zkušenost...
Jak Ti vyčistili klimu? Jen spray nepomůže, smrdí to za chvíli znovu. Musíš vyměnit filtry. Pak bych to za 8 bral. Neznačkový servis se musí vlíst do 5. tisíc!!!!!! Jenže tady platíš za značku a pocit, že to máš od odborníků.
...a dobrý pocit je přece k nezaplacení :)
Renault Scénic, 1.6 16v, 2003,
ex Renault 5 GTE Le Mans, Laguna 1.8, R 21, R 5 GTE

Stanislava Hradilová
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 19, 2007 14:58
Bydliště: Brno

Renault AUTO POKORNÝ_NEJ

Příspěvek od Stanislava Hradilová » čtv dub 19, 2007 21:50

Nejlepší servis na Renaulty je v Brně na Lesné - Auto Pokorný.
TOP personál, TOP služby, TOP kvalita a všechno to, co jsem si jako majitelka vozu na servisu představovala jako vzornou službu.
A nejen to, spousta drobností navíc. Maximální ochota, pozornost, pečlivost, rychlost a všechno bezvadně udělané. Výborné prostředí, kde vám udělají všechno pod jednou střechou, vč. karosářské a lakýrnické práce. Pomůžou s pojišťovákem, zařídí odvoz, v místě pro čekající zákazníky je internet, všude čisto, vzorně oblečený a vychovaný personál...........
Zkrátka hledala jsem a nenašla chybu.
Je to pro mě autoservis roku, který daleko předstihl ostatní. Takový servis tu měl být už dávno.
Vřele doporučuji všem.
A ceny - ty jsou naprosto odpovídající, práci mají znormovánu a víte přesně za co platíte - samozřejmostí je vyčerpávající vysvětlení.
Díly pouze originál, na vše plná záruka.
Ještě Vám po opravě zavolají, zda je vše v pořádku a zeptají se, jak jste byla spokojena. Váží si zákazníka a ocenění jejich práce, i touto formou, je pro mě ctí. Za takové služby ráda zaplatím.
Kdo nevěří, ať tam jede. Je to pravda.
:D S.H.

Uživatelský avatar
Makak007
Experienced member
Příspěvky: 949
Registrován: sob srp 25, 2007 16:48
Bydliště: +/- Praha

Re: Renault AUTO POKORNÝ_NEJ

Příspěvek od Makak007 » sob srp 25, 2007 17:46

Stanislava Hradilová píše:Nejlepší servis na Renaulty je v Brně na Lesné - Auto Pokorný.
TOP personál, TOP služby, TOP kvalita a všechno to, co jsem si jako majitelka vozu na servisu představovala jako vzornou službu.
A nejen to, spousta drobností navíc. Maximální ochota, pozornost, pečlivost, rychlost a všechno bezvadně udělané. Výborné prostředí, kde vám udělají všechno pod jednou střechou, vč. karosářské a lakýrnické práce. Pomůžou s pojišťovákem, zařídí odvoz, v místě pro čekající zákazníky je internet, všude čisto, vzorně oblečený a vychovaný personál...........
Zkrátka hledala jsem a nenašla chybu.
Je to pro mě autoservis roku, který daleko předstihl ostatní. Takový servis tu měl být už dávno.
Vřele doporučuji všem.
A ceny - ty jsou naprosto odpovídající, práci mají znormovánu a víte přesně za co platíte - samozřejmostí je vyčerpávající vysvětlení.
Díly pouze originál, na vše plná záruka.
Ještě Vám po opravě zavolají, zda je vše v pořádku a zeptají se, jak jste byla spokojena. Váží si zákazníka a ocenění jejich práce, i touto formou, je pro mě ctí. Za takové služby ráda zaplatím.
Kdo nevěří, ať tam jede. Je to pravda.
:D S.H.

Když jsem u nich čekal, četl jsem si jejich interní propagandu - jakýsi jejich firemní časák. A ty obvolávky dělá jeden ze dvou spolumajitelů osobně... aspoň dle toho co tam osobě psali... Jinak na mě působili jako seriózně a dobře vedená firma, která ví co chce. A personál se vždy choval 100% korektně a ochotně. Dokud to bude mít z hlediska ceny smysl, budu jezdit k nim... Cokoli jsem po nich chtěl, odvedli na 100% a ještě něco navíc. Renault má interní žebříčky kde hodnotí koncesionáře (procenta reklamací, procenta zcela spokojených klientů a moře dalších parametrů které si už nepamatuji) a vůbec si nevedli zle. V těch z klientského hlediska důležitých parametrech byli vždy na špici.
ObrázekObrázekObrázek

ppali
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 27, 2012 18:47

Re: Servisy Brno

Příspěvek od ppali » pát črc 20, 2012 09:55

najhorší servis aký poznám je ...CityServis v Brne za M-Palácom (za Hormbachom),pokiaľ môžete tak sa mu vihnite a odtlačte auto inde,CityServis je zmluvný partner Eurocar Brno,ceni šialené 700Kč za mechanika :arrow: je minimum,elektrikár 800Kč minimum :arrow: ,lakýrnik 850Kč minimum za hodinu!!! :arrow: ochota hrozná kvalita je perfektná hneď môžete isť do druhého servisu,klamú jak svine,len zaplať a zaplať,,,po telefone mi tvrdili jak strašne na mojom scenicu II makaju a já stojím pred servisom a pozerám na svoje auto ako pekne zapadalo snehom na ich parkovišti.8 dní som sa snimi hadal jak pes za 2 kusi tičiek riadenia očistenie spojou(zaoxidované) na vetráku topenia a dve stabilizačné kocky chceli 21 400 Kč,skoro som tam skončil z infarktom,po hádkách a spomocou božiou a právnika som platil 3126 Kč sila čo...

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů