Auto Mudra - Karlovy Vary

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
mOzkiT
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: úte črc 19, 2005 18:58

Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od mOzkiT » úte črc 19, 2005 19:03

Osobni zkusennost bohuzek hrozna.
Pozor je to areal Renault (prodejce novych vozu a Renault servis) ale je u toho "nafarenej" autobazar Mudra v jednom prostoru.
kdyz kupujete ojetinu tvari se jako ze sou renault prodej ale pak se k tomu nehlasi pokud je nakej problem.
Spatna zkusennost s koupi ojeteho Renaultu. (ale diky nemu me donutili ze sem se rozhod ze ojetinu uz radsi ne a koupil sem novej Megane gradntour :)
Prodali mi auto se skrytejma zavadama, ale po hodine rvani a argumentovani to uznali a radsi vzali auto zpet.
:idea:

PS budu rad kdyz se nekdo ozve jaky on mel zkusennosti

Yemen
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:29

Příspěvek od Yemen » čtv bře 13, 2008 11:42

nez sem koupil nov Renault, tak Mudru mam nejblize k memu bydlisti, ale co jsem slysel od znamych a lidi z okoli, tak sem rekl ze na to nemam nervy se pak dohadovat o nejakym problemu, sam nechapu kdyz vidim kolik tady jezdi Renaultu od Mudry, ze to ty lidi snasej ...

Schmied.Karlos
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 19, 2009 18:51

Příspěvek od Schmied.Karlos » pát čer 19, 2009 18:56

Já jsem kupoval novou Thalii u Mudry v Sokolově a zde mi vyšli maximálně vstříc,perfektní přístup a ochota.Nevím jak to chodí ve varech,v servisu jsem ještě nebyl,čeká me to v lednu,ale doufám,že to bude v pohodě.

Losbambus
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát lis 06, 2009 13:42
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Tragikomedie

Příspěvek od Losbambus » ned bře 14, 2010 11:36

Podělím se o zkušenosti s tímto servisem,jeden den tam zavoláte a domluvíte se na výměně čelního skla,pak tam přijedete dohodnou detaily a jak sem byl udiven,nejen že okno nikdo neobjednal,ale také o mě nikdo nevěděl,ačkoliv jsme se domluvili předem po telefonu,navíc jednání a komunikace s Jakýmsi přijímacím technikem je otřesná,chtělo by to zapracovat na vystupování a vyjadřování.O pomoci s informacemi ohledně uplatňování likvidace pojistné události jsem byl nemile překvapen slovy"nechte to tady tak 2 3 dny a on sem někdo z pojišťovny přijede to nafotit a pak se domluvíme dál".Takže sem si znovu zavolal na pojišťovnu a domluvil se s likvidátorem přímo,mezitím se objednal do HB Rentu a vše proběhlo nádherně rychle,kvalitně,viz můj příspěvek k HB Rentu Mariánské lázně.

Uživatelský avatar
Phoenix666
Starting member
Příspěvky: 72
Registrován: sob pro 08, 2007 12:11
Bydliště: Sokolovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix666 » úte dub 27, 2010 16:57

Nedávno jsem tam byl s tím, aby mi zjistili kód k rádium chtěli za to 3 kila, tak jsem kývnul a podle VINka mýho šafrána mi nic nezjistili, pak mi vyndali rádio, opsali čísla a přinesli kód, kterej nebyl k mýmu rádiu :D , tak mi ten přijímací človíček řekl, že nebudu nic platit a že zná chlápka z Klimentova, který odblokovává rádia. Ten den jsem sedl k netu, zažádal o kód k mému rádiu, první mi poslali stejně špatný a druhý už dobrý. Takže autorizovaný servis ......... velký ale hodně velký pochyby o profesionalitě - bohužel.

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » úte dub 27, 2010 17:01

Ahoj, nemáš to daleko tak zkus příště Mariánky...
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

Uživatelský avatar
Phoenix666
Starting member
Příspěvky: 72
Registrován: sob pro 08, 2007 12:11
Bydliště: Sokolovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix666 » úte dub 27, 2010 19:14

díky za doporučení :ole:

snoopy0987
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 01, 2010 20:25
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od snoopy0987 » čtv črc 22, 2010 21:15

Ahoj,zkušenost s Auto Mudra Sokolov super,brali jsme si tam novou Thálii.Ale Vary hrozný.Známej z rodiny měl nehodu a měl ve Varech na opravu taky novou Thálii.Trvalo to celý měsíc a když jsme proto přijeli jěšte tam docvakával kryt zrcátka.Tvrdili nám že s tím den před tím jezdili,ale nešla ani nastratovat a při rozjezdu byl slyšet zvuk zatuhlých brzd....No nic moc v Mariánkách je to o hodně lepší.

P.S.:Neví někdo kam zmizel Mudra v Sokolově???

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » pát črc 23, 2010 20:17

já mam s Mariánkama nejlepší zkušenosti alespoň co se týče salonu.nevím jak servis..
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

MARTY
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 07, 2011 22:11

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od MARTY » pát led 07, 2011 22:26

Pánové mě ani auto nevzali na opravu!!! Že prý navědí co s ním je!!! A to mám renaulta lagunu!!!
RENAULT LAGUNA GRANDTOUR 1.9 88kW

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Experienced member
Příspěvky: 683
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:33
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od JOE_Cik » ned led 09, 2011 16:43

Mudrovi v Sokolově dal Dučínský (Vadu) vetsi najem tak se na to vykašlali.... jinak kluk co byl v sokolove byl dobrej ochotnej vse ok.... a varaci stoji za vyliž kapsu....starej mudra je arogantní blbec a mladej ví že auto ma 4 kola a volant.... shanel sem tam gumičky na vstřiky a byl to takovej boj ze sem si je radsi koupil v KÜBELBECKu ..... a s dalsima vecma i kdzy sem mel original cislo a vse potrebny okolo me poslal akorat tak do pr***** že nemam sanci to nikde sehnat atd atd...... :-D


takze Auto mudra kv - nebrat
Renault Clio 1,2 i ... rv 97 - prodáno
Renault Clio 1,8 16V .... letadlo :D - prodáno a zbořeno
Renault Clio 1,2 i 16V ....rv 07 - prodáno
Renault Megane Combi 1,6 16V ...rv01 - prodáno a už nikdy více:-D
Renault Clio 1,2 16V ...rv 12 - voňaFFka :-D
Renault Clio SPORT 172 PH2 ...rv02 - letadlo :-D
Škoda Fabia Combi 1,9 TDi s čipem kámo - familywagen :-D
služebáček - Logan DCI, A8 4,2 TDI Quattro :-D

harwe
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: sob pro 18, 2010 17:12

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od harwe » čtv led 27, 2011 11:24

Moje zkušenosti ? Arogantní, neochotný přijímací technik. Mám už třetího Renaulta v řadě, takže jsem lecos potřeboval, ale už tam nevlezu i kdybych měl jezdit na servis třeba do Prahy !!
Byl jsem tam se svým prvním Renaultem a chtěl jsem si nechat udělat nové rozvody (i za vyšší cenu v "autorizovaném servisu") , Jen co jsem vystoupil ... šel okolo pan Technik a s pohrdáním pronesl : "tak s tím sem ani nechoďte, to je v plynu !! to vám za týden už nebude jezdit a nikdo vám to dohromady nedá !!"
Na to že jsem to auto vlastnil asi teprve tři hodiny a poprvé jsem koupil auto s LPG (originál montované z výroby Renault ve francii) mě jeho poznámka dost vyděsila... tak jsem položil pár otázek proč si to myslí... a odpovědí bylo, že takové jsou prostě jejich zkušenosti, že to brzo jezdit nebude a nikdo už to neopraví...
Dost mě to vyděsilo... pár dní jsem z toho nespal a uvažoval i o tom že se auta zbavím.
Teď už vím že takhle mluví jenom hlupák, který o LPG nic neví, a než by to přiznali a nebo se něco přiučili tak LPG raději haní a pomlouvají.
Na tomto Renaultu , který měl být už za týden nepojízdný jsem po výměně rozvodů (ale v jiném servisu AUto Unger A.T.U. Karlovy Vary , mimochodem mohu vřele doporučit) najel 80 000 km , měnil jsem jen olej , filtr a brzdové destičky a jeden stabilizator.... Auto jezdí dodnes, mám ho jako druhé auto v rodině .

A ještě jedna perlička : byl jsem si koupit chladící kapalinu 1l , zaplatil jsem něco přes 320,- Kč, a zhruba po týdnu, když jsem zjistil že mám směs jen do -5 jsem si zajel ještě pro dva litry a za ty dva litry jsem zaplatil také 320,- Kč... to mě měli informovat že mají akci 1 plus 1 zdarma , (samozřejmě takovou akci nemají ... jen jsem se nechal prostě natáhnout a nevzal si účet... :-D
Nikdy více k Mudrovi nevlezu !!! Nemají právo na to aby se u nich zákazník cítil ponížený a musel se doprošovat jejich služeb.
Toto je má zkušenost, je možné že mají i spokojené zákazníky ale já mezi ně nepatřím.

cerva
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: stř čer 15, 2011 14:11

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od cerva » úte zář 13, 2011 17:05

K MUDROVY FAKT NE ! JEDINĚ HB RENT MARIANSÉ LÁZNĚ !!
Naposledy upravil(a) cerva dne pon bře 19, 2012 17:30, celkem upraveno 1 x.

Petcup
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 02, 2011 13:28

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od Petcup » stř lis 09, 2011 09:37

Zdravím a i já musím bohužel souhlasit. Začlo to už při koupi Nové Thálie minulý rok, kdy jsme postupem času zjistili, že při úvěrové smlouvě co se týče pojištění nám tam dali plno zbytečných věcí, co tam být nemuseli a např. pojištění všech skel za 500kč příplatek nám tam nedali a nyní jsme si to u té samé pojišťovny zřídili už za 800, protože to bylo dodatečně uzavřené už na ne nový vůz. Dále při prodeji vozu nám nebylo řečeno plno zásadních infomací a jejich rozepisování by tady bylo na dlouho ale jako příklad uvedu, že při objednávce vozu a podpisu smlouvy lze ještě nějaký čas měnit parametry vozu, což jsme nevěděli a díky tomu tak přišli třeba o klimatizaci, kterou jsme pak doma v klidu zvážili že by byla dobrá. Dále jako bonus jsme u nich uhádali výbavu nebo doplňky v hodnotě 6tis, což nebylo špatné, ale vybrali jsme si zadní parkovací asistent a těch 6tis jsme jim tam stejně nechali tím pádem na dalších doplňcích, zástěrky, koberce, gumy atd. proč ne když byli solventní a toto nám nabídli, bohužel po čase při problému s těmito senzory jsme zjistili a z nich přímo vypáčili, že to vlastně nejsou originál, ale nějaké Valeo, které když jsem si na internetu zjistil, že stojí 1500kč, tak mě málem odvezli a přístup servisu byl opravdu smutný a snažili se člověka přesvědčit, že ty senzory za deště normálně reagujou falešnými tóny a že to dělají i originály třeba na meganu atd. Odůvodnění bylo, že tam museli naistalovat tyhkle, že u tohodle auta nemají bůh ví jakou marži atd. Proč to pak tedy nabízeli? A co by udělali kdybych si vybral opravdu místo asistenta ty koberce gumy atd. v hodnotě 6tis - prostě podvod (samozřejmě že šikovnej, protože nikde v papírech v objednávce vozu neuvedli, že se jedná o originály a jejich kat. číslo . Absolutní neochota něco řešit a hlavně najednou nevadilo, že do nového vozu namontovali neoriginální díl, ačkoliv jsem se informoval na infolince Renault, že toto není možné - ztráta záruky na elektroinstalaci, dřív jsem se ptal ohledně této věci z hlediska montáže dodatečné neorigo autoalarmu. Tak že od té doby už mě tam neviděli a nikdy ani neuvidí, nálepku na kufru auto Mudra jsem strhnul a jezdím nyní do Primocaru Cheb, kde přístup je nebe a dudy a dali nám tam zároveň svoje držáky na SPZ, protože Mudrům rozhodně dělat reklamu nebudem. To moje zkušenost a k Mudrům nikdy, nikdy, nikdy více. Příbuzné pro změnu v servisu při výměně oleje odřeli dveře, ano nastříkali je na vlastní náklady a přiznali to, ale od té doby dveře vrzají a proč, protože když to bylo na jejich náklady tak nepředpokládám že dali nové zacvakávací úchyty tapecírunku dveří když jej museli sundat při nástřiku. A nechci psát co všechno dělají resp. nedělají v servise při servisní prohlídce, to vím od známého učně co tam u nich dělal praxi, to ale nechci rozvádět, protože toto nemám z vlastní zkušenosti, ale jen z doslechu.

pOne
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 20, 2007 10:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od pOne » čtv úno 09, 2012 07:19

Ja jsem byl s Mudrou drive spokojen, nyni posledni dobou mam trochu smisene pocity.

Auto jsem kupoval v Primo Caru, kde jsem si nechaval domontoval radio a bedny + delat prvni garancku.

Jednou jsem s cestou stavil u Mudry, protoze mi nespinal central kufru. Ochotne behem par minut v ramci zaruky opravili, ani nechteli videt nejakej doklad o koupi. Tak jsem zacal na garancky jezdit tam (mam to bliz). Zadny problem nebyl, vzdy, co bylo domluveno, to platilo. Je fakt teda, ze se nevyskytl zadny problem (bezne veci - napr. vymena civek, jsem delal v neznackovym servisu). Ocenoval jsem, ze mi treba bez problemu nabidli alternativu (Motrio) k znackovymu oleji ELF, kterej je dost drahej.

Ted ale jsem s nima mel dve negativni zkusenosti.

1. Na auta koupeny/objednany v listopadu a prosinci meli podle oficialnich stranek Renaultu poskytovat darkovy poukaz 1000 Kc na nakup znackoveho prislusenstvi. Za prve me o tom vubec neinformovali. Kdyz jsem na to nahodou narazil a vznesl dotaz, tak mi po tydnu zavolali zpet, ze mi darkovy poukaz na 1000 Kc daji, ale musim si nakoupit prislusenstvi za 5000 Kc. O cemz na oficialni strankach Renaultu neni ani zminka. Coz mi pride divne.

2. Shanel jsem (a stale shanim) jednu prkotinu - dil. U Mudry mi okamzite rekli, ze to nemaj. Volal jsem do PrimoCaru, taktez ne. V HB Rentu v M. Laznich mi rekli, ze by to byli schopni sehnat. Coz je zajimave, cekal bych, ze vsichni znackovi prodejci budou na tom s nabidkou ND a prislusenstvi stejne.

adtcomp
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 22, 2012 04:11

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od adtcomp » ned úno 26, 2012 10:59

Já jsem kupoval Megana v Sokolově, než ho zrušili a žádnej problém, jako ´dárek´ jsme si vybrali metalízu cca 15 000 Kč. Na servis jezdím do Varů a taky v pohodě, při první garančce jsem nechal dát tažný, cena byla nakonec nižší než mi řekli takže taky spokojenost. Odvezou mě kam chci po Varech, když jsou hotoví, zavolaj kam pro mě maj přijet, přijedou a je to. Jediná věc,která mě zklamala byla, když jsem na druhý garančce reklamoval šaltpáku, u který se ulámaly v zimě ty plastový packy co jí drží v panelu. Technik řekl ,že to není problém,že jí vymění v rámci záruky, ale v počítači měl,že už je po záruce. Nechápu,když předají auto 29. dubna, že záruka skončila 22. dubna 2 roky na to. Ale kdybych přijel dřív,asi by to bylo v pohodě.Proto doporučuji všechny problémy řešit okamžitě. Přesto všechno ale mohu Mudru jen doporučit, auto jsem kupoval stejně s kamarádem a ten je taky spokojenej.
Renault Mégane Grandtour II 2009 1,4 16v LPG po 143000 km vrácen na protiúčet

Renault Clio Grandtour IV 2017 TCe 90 vrácen na protiúčet
Renault Captur 2017 TCe90 vrácen na protiúčet

Renault Mégane grandtour IV 2019 TCe 140
Renault Captur 2023 TCe140

TomasN
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: ned led 01, 2012 17:32

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od TomasN » úte bře 06, 2012 07:50

Mě teda odradilo už jednání v autobazaru, když jsem scháněl nějakou ojetinu. Neochota, nepříjemnost.....ve finále mi na dotaz, jaký olej by mi doporučili do klokana a v jakém intervalu měnit, odpověděli, že to je interní záležitost, kterou nesmí sdělovat :-D Ve Starém Sedle je týpek, který se věnuje Renckům a slýchám na něj jen chválu....tolik asi k Mudrovi ve Varech....
Renault Trafic 2.0 84kw
Renault Megane I cabrio 1.6 16V
Renault Scénic 1.6 16V
Renault Kangoo 1.2 16V r.v. 2003 motor D4F B 7 , 1149 ccm, 55 kW/75 PS
Renault Clio I 1.2

cerva
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: stř čer 15, 2011 14:11

Re: Auto Mudra - Karlovy Vary

Příspěvek od cerva » pon bře 19, 2012 17:29

:evil: :evil: :? Mudra je NEJHORŠÍ servis kterej sem doposud viděl!!!!! NEOCHOTA,AROGANCE, NAMYŠLENOST hrůza!!!! mám vel satis a byl jsem tam kvůli tomu aby se mi auto napíchly na počítač jestli nemám nějaký chyby a aby mi vymazali nápis service odskočil jsem si po hodině jsem se vrátil zaplatil jsem 500kč - říkali že je vše v pořádku nastartoval jsem a nápis service tam naběhl znovu - s arogancí kterou jsem se tam setkal raději jsem odlej pryč a zkusil jsem HB RENT Mariánské Lázně a ŠPICA!! to je servis!! a ne XXXXX Mudra od te doby jezdim jenom do mariánek do hb rentu a spokojenost nejvyšší!! všem doporučuju HB RENT MARIÁNSKÉ LÁZNĚ !!! ( i když to mám hodně z ruky cca. 60km tak toho nelituju) :wink:
Naposledy upravil(a) 100KUC dne úte bře 20, 2012 00:23, celkem upraveno 1 x.
Důvod: prosím bez zbytečných vulgárních výrazů

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti