Autoset Centrum Ostrava

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od MaD@x » pát zář 11, 2009 16:23

máte nějaké zkušenosti? já jsem tam denně... :roll:
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

kremilek10
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 07, 2009 13:52

Příspěvek od kremilek10 » pát led 29, 2010 18:22

No kdyz jsi tam denne tak podej nejake informace.... Ja jsem tam byl vcera a uz tam nikdy neprijdu. Tak arogantniho a namysleneho technika jsem v zivote nevidel.
Renault Thalia Alize 5/2008

rudasek
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 09, 2009 19:09
Bydliště: Ostrava

Autoset

Příspěvek od rudasek » úte úno 02, 2010 10:10

Já tam jezdím pravidelně a velice ochotní ,přijímací technik fakt profík vždy se jenom kouknul nebo poslech a 100 procentně vždycky trefil zavadu ..naprostá spokojenost :D
Renault GrandScénic 2.0 N95,LPG

kremilek10
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 07, 2009 13:52

Příspěvek od kremilek10 » úte úno 02, 2010 17:02

Prijel jsem z autem, kvuli reklamace v zarucni dobe a pan Horacek mi rekl, ze jsem si to mohl udelat sam a nashledanou. Neslychane, arogance nejvyssiho kalibru. Chystam se napsat jeho nadrizenym, tak jsem zvedav jak budou reagovat ... zda je u nich bezne, ze reklamace neuznavaji z duvodu toho ze jsem si to mohl zpusobit sam. Navstivil jsem konkurenci a bez problemu. Ptal jsem se, jestli je to normalni ... pry je to jen o lidech.Takze u takovych uz ne a to jsem u nich provadel garancni prohlidky ... takze kdyz jim mam platit je vse ok. Kdyz maji udelat neco z "druhe" strany, tak cloveka urazi.
Renault Thalia Alize 5/2008

Lucker20
Junior member
Příspěvky: 167
Registrován: sob srp 29, 2009 20:35
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucker20 » stř bře 17, 2010 21:08

zdravím, chystám se na celkovou jarní prohlídku, a hledám nějaký rozumný servis, s ochotnými techniky, a lidovými cenami můžete poradit?

předem dik
R Espace III 2.2dCi, r.v. 2001

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » čtv bře 18, 2010 08:41

Lucker20 píše:zdravím, chystám se na celkovou jarní prohlídku, a hledám nějaký rozumný servis, s ochotnými techniky, a lidovými cenami můžete poradit?

předem dik
se stav, tezko rict...renault ma ceny vsude stejne, zbytek je uz na domluve primo s technikem...jinak ted jsou v kurzu jarni servisni dny, tak se stav, at dostanes kvetinacek se slunecnici... :D
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

Lucker20
Junior member
Příspěvky: 167
Registrován: sob srp 29, 2009 20:35
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucker20 » čtv bře 18, 2010 11:30

určitě se tam asi stavím, díval jsem se na ty servisní dny, a za 300,- prohlídku, kdo by to nechtěl že
R Espace III 2.2dCi, r.v. 2001

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » čtv bře 18, 2010 14:02

Lucker20 píše:určitě se tam asi stavím, díval jsem se na ty servisní dny, a za 300,- prohlídku, kdo by to nechtěl že
asi tak...
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

PetrBa
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 14, 2009 21:33

Příspěvek od PetrBa » stř zář 22, 2010 19:50

Tak já jsem tam nechal opravit klimu, byla tam zlomená nějaká zarážka nebo co na klapce. U Doležala chtěli 15 tisíc za novou řídící jednotku + práce, stejně by to nebylo ono. V Autosetu jsem zaplatil 5 litrů, díl sehnali z vrakáče, jinak bych prý musel koupit celou palubovku. Holt práce je drahá, díl byl za pakatel. Spravili, klima bezvadně funguje. Taky jsem si nechal opravit alternátor, byl na rozsypání. Pan Horáček to nechal repasovat, cena i s prací 3 tis. Ochota, vstřícnost. Tento servis mohu doporučit. Petr.
Renault Laguna II 1,8 expresion, 2002

Karamelka
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 15, 2011 19:48

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od Karamelka » úte bře 22, 2011 12:25

Zdravím,
chystám se do Autosetu na Jarní servisní dny + výměna tlumičů a oleje v převodovce. Máte někdo zkušenosti s tím, jestli je lepší zajet do Ostravy, Havířova nebo Frýdku? Mám to všude tak nějak kousek a radši bych měla doporučení :-)
Moc děkuji za info

Uživatelský avatar
HB
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: stř zář 16, 2009 12:18

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od HB » sob dub 23, 2011 13:18

Do tohohle servisu jsem zavítal nedávno, když mi v záruce přestalo fungovat elektrické stahování okýnek. Poprvé jsem to vyřešil vyměněním spálené pojistky, když mi ale nová pojistka dva dny po tom odešla znova, domluvil jsem se u nich na kotrolu, aby našli příčinu.
To, že příčinu zkratů po 2 hodinách nenašli, bych ještě pochopil, ale přístup toh chlapa, který tam opravy vyřizuje (bohužel neznám jméno), mne odradil od toho jim kdykoli znovu svěřit auto.

Auto jsem dovezl jeden den ke konci pracovní doby, předával jsem ho přímo jednomu z techniků s funkčním hrajícím autorádiem.
Druhý den auto vyzvedávám, chlap od příjmu oprav mi říká: "Tak kluci vám rozebrali dveře, příčinu nenašli, ale okýnka po opětovné výměně pojistky fungují, zkoušeli to i s rádiem."
Přeberu klíčky, zkouším okýnka, které fungují, ale rádio nejde zapnout. Vracím se tedy za zmíněným chlapem a říkám mu, že mi nejede rádio, načež odvětil, že mu kluci říkali, že to rádio nejelo, už když jsem jim auto předával.
Že si právě po pěti minutách protiřečí, mu asi nedochází, hlavní je přece se vykroutit z jakékoli zodpovědnosti. Jasně jsem mu tedy zdůraznil, že rádio při předávání hrálo a ať ho laskavě zprovozní. Zavezli si auto teda zas dovnitř, po pěti minutách přišel a tvrdí mi, že rádiu chyběla pojistka a že tudíž nemohlo hrát, už když jsem jim ho přivezl. Po druhé mu teda vysvětluju, že nejsem úplný XXXXXX a pamatuju si, že mi hrálo rádio při předávání mechanikovi a že tu pojistku museli vyndat mechanici, když se s tím drbali. Dorazil mě reakcí, že "S tím autorádiem nikdo z mechaniků nic nedělal, ani na něj nešáhli." Dali mi tam nakonec tu chybějící pojistku, rádio pochopitelně začlo fungovat a mohl jsem odjet. Onu chybějicí pojistku jsem pak našel v přihrádce dveří i s takovýma malýma plastovýma kleštičkama na její vyndávání, takže se v tom očividně někdo z mechaniků hrabal a pojistku z rádia vyndal.

Když si vemu, jak v tomhle servise lžou, vykrucujou se a dělají z člověka vyloženě debila kvůli takové banality, tak bych jim v životě nesvěřil auto s vážnějším problémem. Aby mě nějaký trotl přesvědčoval, že mi při předávce nehrálo rádio, když u toho ani nebyl, na to opravdu nervy nemám. Servisní prohlídku po dvou letech s výměnou oleje apod. si raději nechám udělat u nějakého solidního neautorizovaného soukromníka (např. Vaňka tady spousta lidí chválí), než dávat vydělávat servisu s takovýmhle přístupem ke klientům.
Renault Clio 2009, 1.2 16V 48 kW/65 k

kremilek10
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 07, 2009 13:52

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od kremilek10 » úte dub 26, 2011 07:06

Jo jo presne, je az neuveritelne jak je arogantni. Mel jsem podobny problem ( popsan na zacatku tematu ). Ja jezdim do jineho autorizovaneho servisu a zatim jsem spokojen s pristupem.
Renault Thalia Alize 5/2008

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od Zefek » ned kvě 19, 2013 12:27

Chtěl jsem dvě věci na auto, sehnal jsem si objednací čísla a protože mě ještě v tomhle servise neznají, tak jsem to tam chtěl zkusit. Přijel jsem dost pozdě, bylo asi kolem půl čtvrté odpoledne. Technik se podíval na čísla a že to není problém objednat, ale už tam není skladnice, tak si čísla ofotí, napíše si na mě číslo a ráno mi zavolají. Nikdo nezavolal ani do konce týdne se nikdo neozval. Tak asi není zájem.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
radar77
Experienced member
Příspěvky: 519
Registrován: stř led 26, 2011 14:26

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od radar77 » pát čer 21, 2013 13:27

to máš jěště dobrý, měl jsem po koupi auta problém a řekli mi ať se stavím kdykoliv, že se mi na to mrknou... ok, tak druhý den se tam vypravím, a že to mám celkem daleko, dorazil jsem kolem 15:15 a na dveřích rukou psaný lístek "Dnes do 15:00", no kde jsme!? to nevěděli včera odpoledne? Než jsem se tam vypravil díval jsem se na pracovní dobu co mají na stránkách, 9-17h... Ono na těch stránkách jsou vůbec zajímavé informace, viděl tam někdo dětský koutek?
| Renault Megane III Grandtour 1.6 16V 74kW (K4M 848) | Advantage 2011 / 16" kola, digi klima, tempomat, auto daylight, bluetooth, sunset atd. |

kremilek10
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 07, 2009 13:52

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od kremilek10 » pát čer 21, 2013 13:57

:) koukam, ze se tam nic nezmenilo. Ja jsem to vyresil jednoduse po "super" zkusenosti ... sel jsem a chodim do jineho renault servisu a jsem spokojeny. Doporucuji to same
Renault Thalia Alize 5/2008

Uživatelský avatar
radar77
Experienced member
Příspěvky: 519
Registrován: stř led 26, 2011 14:26

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od radar77 » pon čer 24, 2013 11:37

Bohužel je toho mnohem více, co bych zde mohl napsat a nestačili byste se divit... Jen takový obecný postřeh, jsou naučeni s lidmi jednat jako s tupými ovcemi, které se v těch autech nevyznají, nevyznají se např. v tom, jak se má standardně řešit pojistná událost atd. A protože u většiny zákazníků jim to krásně prochází, tak to prostě dělají. Když vidíte, jak se s vámi snaží neustále vydrbat, snaží se vykroutit nebo rovnou lžou, je to k vzteku. Kdybych měl 1 špatnou zkušenost, řeknu si OK, pochybení 1 člověka, stane se, jsme všichni jen lidé... ale když je to série různých špatných zkušeností, je to prostě chyba celého systému... Jinak jim nepřeju nic špatného, ale zda v budoucnu naleznu odvahu sem zavítat nevím, asi těžko.
| Renault Megane III Grandtour 1.6 16V 74kW (K4M 848) | Advantage 2011 / 16" kola, digi klima, tempomat, auto daylight, bluetooth, sunset atd. |

deathspace
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 26, 2014 17:57
Bydliště: Stonava

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od deathspace » stř bře 26, 2014 20:11

Zdar chlapy. Mámě za karvinou autoservis provadime mechanicke opravy,karosarske práce,diagnostiku,pripravu a provedeni stk .Přehazujem pneu,vyvaženi... Mam renaulta lagunu 2.2 grantour 2002 . Měním si tam bežně věci.Od malých po větších. Takže kdo máte zajem mame skvele ceny. Autodilna Brožek Cmok, Stonava, 73534 tell 733342858

deathspace
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 26, 2014 17:57
Bydliště: Stonava

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od deathspace » stř bře 26, 2014 20:15

Karamelka píše:Zdravím,
chystám se do Autosetu na Jarní servisní dny + výměna tlumičů a oleje v převodovce. Máte někdo zkušenosti s tím, jestli je lepší zajet do Ostravy, Havířova nebo Frýdku? Mám to všude tak nějak kousek a radši bych měla doporučení :-)
Moc děkuji za info
výměnu tlumiču 350 za stranu , olej do 500 u nas.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:11

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Autoset Centrum Ostrava

Příspěvek od Zefek » úte srp 25, 2015 11:38

Včera jsem tam byl, že chci objedat nějaké díly, ale měl jsem problém s palivovým filtrem, který je se snímačem vody v naftě, ale číslo dílu, které tomu filtru odpovídalo, odpovídalo i filtru, který tuto funkci nemá. Nevěděl jsem tak, jestli přijde filtr bez možnosti připojení sníamače, nebo přijde ten správný filtr. Samozřejmě bych to potom musel odebrat. Přijímací technik mi akorát řekl, že on vidí v systému takhle a že to bude asi nějaký univerzál, nebo co, ale že sám neví. Tak jsem to nakonec neobjednal.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti