France Car Pardubice-Dražkovice

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Hrnecek
Grafoman
Příspěvky: 2154
Registrován: ned úno 15, 2009 00:03
Bydliště: Vidlatá Seč

France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od Hrnecek » ned srp 23, 2009 22:23

Zdravím,
všem můžu tento servis vřele doporučit. Zatím jsem od nich víceméně kupoval jen ND(čidlo zpátečky, pokličky ALU kol,atd) ,ale vždy příjemní, ochotní, poradí, pomůžou a hlavně-oproti Renault Chrudim podstatně levnější...(čidlo zp. 630 Kč oproti 970 v CR).
Nechal jsem si tam kontrolovat přední nápravu, přišlo mi, že je vůle na PP kole, čekal jsem že si budou chtít auto nechat a tvrdit mi, co vše se musí udělat-po 10 minutách mi auto vrátili s výsledkem, že začíná vůle na tyčce řízení ale rozhodně ještě není ve stavu, kdy by se musela měnit a pak to přišlo a já málem omdlel-bylo to zdarma, v rámci služeb zákazníkům..to mě dostali do kolen..

Takže ještě jednou-France Car PCE MOHU JEN DOPORUČIT!!!!

Tel: 466536405
Renault Laguna III 2.0 dCi
Mitsubishi L200 Magnum
Hyundai Santa Fe 2.4 16V

Uživatelský avatar
jezistor
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát zář 04, 2009 14:09
Bydliště: Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jezistor » úte zář 08, 2009 14:30

Tak u me to bohuzel pro tento servis neplati. Kdyz jsem mel na ulici pred barakem zaparkovane auto,tak mi ho polibila slecna s bramborem a s ridicakem,ktery mela dva mesice. Dal jsem Megana opravit do Drazkovic a zacali se dit veci. Nebudu se rozepisovat,ale musel jsem jet 3x zpatky na reklamaci. Hlavne jsem reklamoval pretesnovani dveri u ridice,kam mi zateklo hned po bouracce a v servise to vzali v ramci garancky,ze to je problem Meganu II. Prvne mi tam zapomneli v odkladaci schrance dveri hadru,ktera mi samozrejme zanechala v aute neprijemny zapach a shranka totalne zapatlana tmelem. No a teklo nam to dale :lol: Takze pozadavek byl vycistit,pretesnit. Nevycisteno s argumentem,ze to neni jejich znecisteni a pretesneno s vysledkem,ze teklo dale,ale uz ne tak jako driv...trosku mene :wink: No tak znovu jsem jel zpet. A pry to vycistili...no tak jsem si to docistil poradne posleze sam. A na potreti pretesneno a nakonec tedy netece. Huraaaaa... Ale s jakou prijemnosti to bylo :shock: Od te doby mi trochu rachoti sklo v pretesnovanych dverich,takze se chystam si to rozebrat a kouknout se na to sam. Dale zpet k oprave samotne havarky. Bylo rozbite svetlo na strane ridice,predni naraznik do vymeny,mlhovka,blatnik,podbeh blatniku....oprava trvala 5 tydnu :shock: a pojistovna za to zacvakala 57 litru. Pri prvnich kilometrech jsem poslouchal ruzne klepani atd. Nakonec jsem prisel na chybejici nyty v podbehu motoru a blatniku,za ktere si uctuje servis kolem 30 korun za jeden :roll: a kryt svetla u spolujezdce mi lital pred chladicem. No tak ze to teda opravi :x ,ale ze to auto uz muselo byt bourane predtim atd. Coz jsem nechapal,jakou to melo mit spojitost s mou opravou :) No a takhle kdyz jsem tam lital tam a zpet,ze kdyz me videli ve dverich,tak se chytali za hlavu,co se mi zase nelibi,tak kdyz jsem prebiral auto od posledni reklamace s tvrzenim,ze vsechno je uz uplne v cajku,tak jsem po 15 metrech zastavil a konroloval ten kryt od svetla. No a co jsem nenasel ve svem motoru :!: Pani "mechanici" tam zapomneli sroubovak :shock: Dal jsem si tu praci jit a vratit jim ho a uz jsem nemel ani zadny komentar. K samotne oprave...prace se mi nelibi,protoze blatnik u sloupku ridice odstava pul az skoro centimetr od sloupku,takze jde na prvni pohled poznat,ze to bylo opravovano. No a nakonec mi v tomtez servise vymenili zhavici svicku...s praci celkove za 1178 CZK. Pak jsem zjistil,ze "mechanici" neumi ani nacvaknout zpet kry motoru a ze mi pri tom,kdyz ho vycvakavali urvali dva z tech tri gumovych spalku,na kterych to drzi. Takze jsem si je musel koupit za 370 kacek. Ale to uz jsem si je radeji koupil v Opave. Do Drazkovic uz nikdy v zivote nepojedu a ani nikomu jinemu to nedoporucuji,protoze jsou tam KOPYTA.

Tak a ted se mi strasne ulevilo :D
jezi
__________
Megane II kombajn 1.9 dCi - 96 kW
5.2 l / 100 km

artaban69
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 10, 2009 19:01

Příspěvek od artaban69 » čtv pro 10, 2009 19:15

jezistor píše:Tak u me to bohuzel pro tento servis neplati. Kdyz jsem mel na ulici pred barakem zaparkovane auto,tak mi ho polibila slecna s bramborem a s ridicakem,ktery mela dva mesice. Dal jsem Megana opravit do Drazkovic a zacali se dit veci. Nebudu se rozepisovat,ale musel jsem jet 3x zpatky na reklamaci. Hlavne jsem reklamoval pretesnovani dveri u ridice,kam mi zateklo hned po bouracce a v servise to vzali v ramci garancky,ze to je problem Meganu II. Prvne mi tam zapomneli v odkladaci schrance dveri hadru,ktera mi samozrejme zanechala v aute neprijemny zapach a shranka totalne zapatlana tmelem. No a teklo nam to dale :lol: Takze pozadavek byl vycistit,pretesnit. Nevycisteno s argumentem,ze to neni jejich znecisteni a pretesneno s vysledkem,ze teklo dale,ale uz ne tak jako driv...trosku mene :wink: No tak znovu jsem jel zpet. A pry to vycistili...no tak jsem si to docistil poradne posleze sam. A na potreti pretesneno a nakonec tedy netece. Huraaaaa... Ale s jakou prijemnosti to bylo :shock: Od te doby mi trochu rachoti sklo v pretesnovanych dverich,takze se chystam si to rozebrat a kouknout se na to sam. Dale zpet k oprave samotne havarky. Bylo rozbite svetlo na strane ridice,predni naraznik do vymeny,mlhovka,blatnik,podbeh blatniku....oprava trvala 5 tydnu :shock: a pojistovna za to zacvakala 57 litru. Pri prvnich kilometrech jsem poslouchal ruzne klepani atd. Nakonec jsem prisel na chybejici nyty v podbehu motoru a blatniku,za ktere si uctuje servis kolem 30 korun za jeden :roll: a kryt svetla u spolujezdce mi lital pred chladicem. No tak ze to teda opravi :x ,ale ze to auto uz muselo byt bourane predtim atd. Coz jsem nechapal,jakou to melo mit spojitost s mou opravou :) No a takhle kdyz jsem tam lital tam a zpet,ze kdyz me videli ve dverich,tak se chytali za hlavu,co se mi zase nelibi,tak kdyz jsem prebiral auto od posledni reklamace s tvrzenim,ze vsechno je uz uplne v cajku,tak jsem po 15 metrech zastavil a konroloval ten kryt od svetla. No a co jsem nenasel ve svem motoru :!: Pani "mechanici" tam zapomneli sroubovak :shock: Dal jsem si tu praci jit a vratit jim ho a uz jsem nemel ani zadny komentar. K samotne oprave...prace se mi nelibi,protoze blatnik u sloupku ridice odstava pul az skoro centimetr od sloupku,takze jde na prvni pohled poznat,ze to bylo opravovano. No a nakonec mi v tomtez servise vymenili zhavici svicku...s praci celkove za 1178 CZK. Pak jsem zjistil,ze "mechanici" neumi ani nacvaknout zpet kry motoru a ze mi pri tom,kdyz ho vycvakavali urvali dva z tech tri gumovych spalku,na kterych to drzi. Takze jsem si je musel koupit za 370 kacek. Ale to uz jsem si je radeji koupil v Opave. Do Drazkovic uz nikdy v zivote nepojedu a ani nikomu jinemu to nedoporucuji,protoze jsou tam KOPYTA.

Tak a ted se mi strasne ulevilo :D
Mně se zase přitížilo!!!Nebudu komentovat tvoje chytrý slátaniny:-) což mi přitvrdila historie tvých příspěvků do diskuze:-) nechme to stranou,ale je zajimavý,že ses nepochlubil,žes byl nedávno u " KOPYT " v servisu??Přitom tady tvrdíš,že už tam nikdy v životě nepojedeš..co??Prosím ADMINA,aby po uvážení smazal příspěvek JEZISTORA.Pomluvy atd. bych tady nestrpěl.Dík

navig
Advanced member
Příspěvky: 489
Registrován: čtv dub 17, 2008 20:49
Bydliště: Skuteč,Holice

Příspěvek od navig » úte pro 29, 2009 21:48

Ahojík....
Tento servis mohu také jen doporučit.
Vždy se tam cítim lépe,než třeba v Chrudimi.Včera jsem v Hradci králové kupoval těsnící kroužky na klapku a ještě jsem si s pánem hezky pokecal.Dnes mi v Pardubicích zdělili zdarma kod na rádio.
Opravdu kladný přístup a ochota......DOPORUČUJI!!!!

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » stř pro 30, 2009 01:06

artaban69 píše:
jezistor píše:Tak u me to bohuzel pro tento servis neplati. ......... Do Drazkovic uz nikdy v zivote nepojedu a ani nikomu jinemu to nedoporucuji,protoze jsou tam KOPYTA.

Tak a ted se mi strasne ulevilo :D
Mně se zase přitížilo!!!Nebudu komentovat tvoje chytrý slátaniny:-) což mi přitvrdila historie tvých příspěvků do diskuze:-) nechme to stranou,ale je zajimavý,že ses nepochlubil,žes byl nedávno u " KOPYT " v servisu??Přitom tady tvrdíš,že už tam nikdy v životě nepojedeš..co??Prosím ADMINA,aby po uvážení smazal příspěvek JEZISTORA.Pomluvy atd. bych tady nestrpěl.Dík
Jednou z výhod diskusního fóra je skutečnost, že tu každý může vyjevit, co mu leží na srdci.
V této rubrice se tak může vyjádřit zákazník i servis, což se, jak patrno, stalo.
Moudrý čtenář si vybere své.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

P17
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pát črc 11, 2008 23:22

Příspěvek od P17 » stř úno 03, 2010 16:52

Můžu se zeptat, kolik stojí servisní prohlídka po prvním roce?

suchojik
Experienced member
Příspěvky: 769
Registrován: pát dub 03, 2009 13:55

Příspěvek od suchojik » úte kvě 04, 2010 14:41

opet jsem byl na servise v Drazkovicich. nechodila mi klima servisni zasah trval 15 minut a kdyz jsem se domahal nejake platby tak se na me p. Korf pousmal s tim ze to je po zime obvykla softwerova chyba pak z me strany maximalni spokojenost

proto si malinko zaspemuji, kolegove prominou :D

http://www.francecar.cz/cs/servis-pardubice.aspx

Zacinam mit takovy pocit ze se toto stanem mym oblibenym znackovym servisem a maji tam nadherne Sandero v edici Steepway jeste kdyby to melo pozink na karoserii tak uz mi stoji doma.

Malinko jsem se stydel jak zahnojene auto jsem jim tam predlozil ... :?
Laguna III, dCi-110 kW, Grandtour
Megane II, dCi-96 kW, Grandtour
Pardubice

stunik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:19

Re: France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od stunik » čtv pro 27, 2012 15:53

No mé zkušenosti jsou bohužel špatné.

LDavid
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: čtv led 10, 2013 13:12

Re: France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od LDavid » čtv led 10, 2013 13:16

To Stunik: Naprosto nicneříkající informace. Můžeš prosím upřesnit? Zvažuji svou první roční prohlídku (u staršího auta) tam, tak abych věděl...

kohnout
Starting member
Příspěvky: 34
Registrován: pon říj 06, 2008 13:41

Re: France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od kohnout » úte pro 16, 2014 07:17

Nemají informace o nových vozech, ani je nechtějí mít. Proč taky, když něco zvržou, zaplatí to zákazník. Jsou naprosto neochotní, když chcete drobnou věc, tak řeknou, že mají plno (málo by vydělali). Myslí si, že jste tam vy pro ně a ne oni pro vás. Dát do auta folii než si tam sedne někdo v zaprasených montérkách to se v Renaultu nedělá, to asi patří jen do Mercedesu nebo co. Prostě žijou v 90. letech a žijou tak díky hloupým lidem, kteří mají pocit, že jim oficiální servis dává něco lepšího. Tady bohužel ne. Jen prázdné, tupé pohledy. Profesionalita se vytratila (pardon, odešla s lidmi, kteří něco uměli a dávno dělají na sebe), nikdo jim totiž neplatí školení, neukazuje nové postupy, nemají nové nástroje. Myslel jsem, že autorizované servisy mají toto automticky, ale namají, chyba oficiálního zastoupení. Jeho vinou je kvalita ofiko servisu taková jaká je. A než sem nějaký pracovník servisu začeě psát jak to není pravda, tak ať si to přečte ještě jednou, možná se ozve jeho svědomí a přizná si, že je to prostě tak.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:06

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Honza1977
Člen RCČR
Příspěvky: 34
Registrován: čtv led 05, 2012 22:08
Bydliště: Praha 10

Re: France Car Pardubice-Dražkovice

Příspěvek od Honza1977 » stř srp 19, 2015 22:01

Ne, nejsem schyzofrenní. I když nejdřív "zdrbu" France Car HK, a teď budu za necelý měsíc chválit tu samou firmu v Dražkovicích..ale je to tak, musím.
Bohužel, moje Lagunka začíná zdá se po 200t km trochu zlobit.. a osud tomu chtěl že si druhou slabou chvilku během jednoho měcíce vybrala zrovna včera, opět při cestě ve Východních Čechách. Tentokrát se rozsvítila kontrolka diag.motoru, cukání, a začala jet chudinka 3 válce. Nejblíž byl France Car Dražkovice, zavolal jsem tam a hned mi nabídli ať hned přijedu nebo že mi zavolají odtah. Dojel jsem tam nakonec po ose (možná jsem to teď zpětně měl nechat raději odtáhnout, asi to byl celkem risk.. ale bylo to asi 20km, pršelo a tchán v autě..tak jsem to risknul). Po příjezdu se mi věnovali hned, do půl hodiny našli závadu (odešel jeden vstřik), hodili mě na vlak, a dnes ve 12h volali že je auto opravené. . Takže za mě ochota, rychlost a cena podle domluvy, závada vyřešena na první dobrou
Renault Laguna II Grandtour 2,0T Privelege 125kW 2006

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti