Autotrend Bratislava (Roznavska)

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
softouch
Advanced member
Příspěvky: 426
Registrován: čtv črc 23, 2009 20:54

Autotrend Bratislava (Roznavska)

Příspěvek od softouch » stř srp 19, 2009 23:40

Zaujalo ma, ze tu tento servis/predajca este nie je.
Ja som si daval dorabat v tomto servise na Novu Thaliu (r.v.2009) parkovacie senzory, folie a automaticke dotahovanie okien.
Velmi milo ma prijali a cely cas az do kym som auto neprevzal som mal dojem, ze sa o mna starali (sl. Masarykova) ako keby som bol v mercedese s nejakou limuzinou. Inak slecna je tusim predajkyna, cize nestara sa o servis, no bola tam v case mojho prichodu jedina, tak som ju oslovil a hned mi aktivne vychadzala v ustrety.
Parkovaci asistent a folie mi namontovali v pohode, vsetko funguje ako ma. Co sa tyka dotahovania okien, tak s tym vznikol problem, ze ked rozbalili krabicu, co im to doslo, tak zistili, ze ten modul funguje len s nejakym drahym alarmom, ktory som samozrejme nemal. Tak to nenamontovali. Ratalo sa mi to, ze ma sl. Masarykova odhadla spravne, ze si asi nebudem chciet kvoli dotahovaniu okien montovat alarm za dalsich 330 eur a volala mi len ked uz finisovali s foliami.
Vsetko prebehlo v priebehu jedneho dna.
Cize spokojnost, co sa tyka mojich veci. S tym modulom som to zobral sportovo.
.
Znamy s Thaliou r.v. tusim okolo 2003 u nich bol servisovat auto niekedy v 2007-2008. Mal s nimi o poznanie neprijemnejsiu skusenost, avsak tazko to pripisat tomu, ze by slo o zly servis. Sprostredkovane: islo o to, ze doviezol auto na nejake opravy. Pocas toho jak to robili, tak pri rozoberani brzd sa im rozpadol cely brzdovy kotuc. Samozrejme to navysilo brutalne cenu. Prebehlo nejake dotahovanie a kamos skresal cenu (kedze on im doviezol auto s fungujucimi brzdami...) na rozumnejsiu uroven. Ale aj on sam hovori, ze sa take nieco moze stat v kazdom servise.
.
V Autotrende sme boli este niekedy v marci pozerat Opel, predajca na nas zaposobil dobre. Tazko vsak hlbsie hodnotit.
.
PS: Aby bolo jasne, ze ide o slecnu som zistil vtedy, ked ju tak tituloval prijimaci technik. No a ja uz nosim obrucku :-)

wylko
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: stř lis 11, 2009 17:20
Bydliště: BA

Příspěvek od wylko » stř lis 11, 2009 17:45

Skusenost celkom dobra. Vymena rozvodov, drazkovy remen, vodna pumpa, ... + chladiaca kvapalina a oprava "hrkotania vo vodicovych dverach pri rychlosti nad 60 km + zimna prehliadka.
Cena cca 600 Eur. Jedine dialkove svetla sa im nejak nepodarilo dobre nastavit.
Pristup mali dobry, volali mi co a ako sa robi s autom a ci si ho mozu este nechat (zistovali problem so zadnym oknom)

Celkovo pozitivny pocit.

pgrno
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 13, 2008 20:18

Autotrend Roznavska

Příspěvek od pgrno » ned led 17, 2010 00:23

Pozor na tento servis.
sestra ma megane2. auto tam kupila ako nove a vzdy ked s nim nieco bolo sla k nim.

pozna sa osobne s majitelom. mechanikom to ale nebranilo a pri servisnej prehliadke si "pozicali" rezervne koleso a "zabudli" vratit.

ked to po case zistila. (je to zenska, takze na rezervu si spomenie ked dostane defekt) isla tam a reklamovala to.

urobili z nej hlupu ako ze co vymysla, ze to si mala skontrolovat. su to sikovni obchodnici tak jej predali novu rezervu. 140€ tusim.

ako velmi ustretove videli ze jej dali zlavu 10%.

po tejto skusenosti tam to auto uz v zivote neuvidia. touto cestou sa snazim varovat aj Vas. ked tam uz auto vezmete, dobre si auto pri preberani skontrolovat, alebo si vybrat servis ked sa da ludom verit.

softouch
Advanced member
Příspěvky: 426
Registrován: čtv črc 23, 2009 20:54

Příspěvek od softouch » stř dub 28, 2010 12:48

Akurat som volal do tohto Autotrendu a zistil som, ze ukoncili od 1.1.2010 spolupracu s Renaultom. Moze sa zamknut topic teda.
Renault Megane IV GrandCoupe Intens 1.5dCi110 EDC r.v. 08/2017
ObrázekDetail spotreby tu.
Renault New Fluence Limited 1.5dCi95 r.v. 05/2015
Obrázek Detail spotreby tu.
ex: Renault New Thalia Privilége r.v. 07/2009 1,2 16V po 189.500km pri spotrebe 5,71l/100km Detail spotreby tu.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů