Renault Sukorady u Mladé Boleslavi

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miguel
Člen RCČR
Příspěvky: 145
Registrován: pon srp 10, 2009 19:42
Bydliště: Trnová 23

Renault Sukorady u Mladé Boleslavi

Příspěvek od Miguel » stř srp 12, 2009 19:55

Ahoj všem. Servis v Sukoradech u Ml. Boleslavi opravdu nedoporučuji. Když jsme si kupoval auto a chtěl hliníková kola, tak se nebáli my prodat nehomologovaná kola z řad Japonské výroby. Zjistil jsem to až poté co jsem dostal pěkně mastnou pokutu.
Dále jsem byl na pravidelném servisu a při výměně kotouče zapoměli dotáhnout náboj a tím ani svojí práci nedokázali zkontrolovat. A ještě mi to zapoměli zapsat do servisní knížky. Lidé až na pár vyjímek tam jsou neochotní a povýšení..... Opravdu tam nedoporučuji jezdit. Radši zavítám na Mělník.

broze
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 05, 2010 15:59

Sukorady

Příspěvek od broze » pon kvě 10, 2010 11:45

Nemyslel jsem, že jedna špatná zkušenost nevypoví vše. Je to ale jak bylo napsáno. DO SUKORAD NEJEZDIT. V rámci smluvní záruky jsem chtěl opravit nedopasování plastu u dveří, špatně přichycené zrcátko a aby mě auto jelo když mám volat rovně taky rovně jelo- M III. Nejdřív mě objednali a pak nějakej serv. technik poslal at jedu tam kde jsem to koupil. začal se mě věšet na dveře-* hrůza. Nenechal jsem se odbýt a zavoval vedoucího. Tak a začalo to znovu. At jedu tam kde sem to koupil. Tak po hodině přemlouvání jsem odjel. Kam to pojedu reklamovat nevím. Asi do Francie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte kvě 11, 2010 17:50

Autorizovaný servis není oprávněn odmítnout provedení záruční opravy, i když bylo auto koupeno jinde.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Miguel
Člen RCČR
Příspěvky: 145
Registrován: pon srp 10, 2009 19:42
Bydliště: Trnová 23

Příspěvek od Miguel » stř říj 27, 2010 04:57

zdravím. tak opět jedna věcička ze Sukorad. trochu jsem si bouchnul předek, tak jsem volal na pojišťovnu a ta vše uznala na pojistku. Takže jsem měl nárok na komplet nový nárazník a také všechny plastové doplňky, které k tomu náleží. Je tam nový přijímací technik ( většího blba jsem v životě neviděl ). po pomalu 3 týdnech lhaní, kde jsou díly a tak nastal opravdu šok. jen pro upřesnění. pan. H mi po telefonu při dotazu, kdy budu mít své díly povídal, že se čeká na nové plasty, které se hned pošlou do lakýrny. Když jsem se už měl dostavit na montáž, tak jsem zjistil, že tento člověk mi lhal a dal nastříkat STARÉ, PONIČENÉ DÍLY. Nezastavit mě manželka, tak měl místo hlavy monitor. Volal jsem tedy majteli, který objednal nové díly, ale žádná omluva a jednání také hnusné...... Teď mám ještě k tomu v pytli turbo, lae tosem už nepatří... Jistě se ptáte, proč tam pořád jezdím. No, když na prodejně jsou debilové, tak na dílně supr lidi, kteří opravdu pomůžou a poradí. Nově si tyto servisáci budují svojí dílnu u Nymburka a já mám jasno, kam budu jezdit a Vám můžu jen dopuručit bratry Pytlounovi. Ušetřili mi tolik tisíc a také starostí.. pokud by někdo chtěl kontakt, klidně pošlu.. Stojí za to.

Vojtech Szitás
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon dub 20, 2009 18:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Sukorady u Mladé Boleslavi

Příspěvek od Vojtech Szitás » úte srp 09, 2011 15:45

Já bych si prosil kontak na tu dílnu u Nymburka nebo na bratry Pytlounovi. Jsem z Mladé Boleslavi. Já tam byl spokojenej co tam začal šefovat pan Pytloun. Bohužel když ten servis začal být ok tak ho majitel zavřel.
sem bych prosil poslat kontak hradilpav@seznam .cz

Šuby
Junior member
Příspěvky: 246
Registrován: pon čer 23, 2008 18:47

Re: Renault Sukorady u Mladé Boleslavi

Příspěvek od Šuby » ned srp 14, 2011 10:14

Jo, Sukorady jsou kapitola sama pro sebe. První zkušenost- dotaz na cenu výměny motorového oleje. Odpověď: Mno, nevíme, moment, jednomu pánovi jsme nedávno měnili olej, dávali jsme 6 litrů a cena byla, jo tady 3500 kč. No, u Vás by to bylo asi za 3000 kč, ale to se nedá jednoznačně říct. Tak jsem poděkoval a šel jinam, v neznačkovym udělali výměnu za 1100 kč. Druhá zkušenost. Servis 5 plus a prohlídka za korunu. Po obdržení emailu s kódem a dárkem prohlídky za korunu jsem se vydal opět do Sukorad. Když jsem technikovi řekl, že chci prohlídku za korunu z programu servis 5 plus, tak jeho odpověď byla: Jaký máte problém s autem? Odpověděl jsem, že to se snad zjistí po prohlídce. Jeho odpověď: nechte nám to auto tady a my Vám ho za 250 korun prohlídneme, prohlídky za 1 kč dělat nebudeme. Sebral jsem se a odešel. Po kontaktu se zastoupením Renaultu jsem byl objednán k Auto Koutek Liberec a prohlídku udělali bez problému a řečí. Jsou to jenom banality, ale když značkovej servis nezná ceník základních prací, technici bez ochoty a odepřou Vám věci, na které máte nárok, tak je to hodně špatný přístup. Vždyď oni tam jsou pro mě a ne já pro ně. Platim je, tak ať se snažej... Jo, kontakt na dobrý mechaniky v okolí MB by se vážně hodil.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů