SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vavra.lukas
Junior member
Příspěvky: 146
Registrován: pát črc 18, 2008 03:19
Kontaktovat uživatele:

SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od vavra.lukas » ned bře 08, 2009 11:45

NEMATE NEKDO ZKUŠENOSTI??
Laguna 2, 1.9DCI 88Kw, PRIVILEGIE.......Nadhera

Páája
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 19, 2009 09:41
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Páája » pát čer 19, 2009 10:23

Vystupování dobré,servis taky dobrý,ale drahý! :shock:

vavra.lukas
Junior member
Příspěvky: 146
Registrován: pát črc 18, 2008 03:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavra.lukas » pát čer 19, 2009 10:30

ja bych zase nerekl,ze je to nak extra drahy.ale jinak jsou dobry....cena s ostatnima neni zas draha bych rekl levna....
Laguna 2, 1.9DCI 88Kw, PRIVILEGIE.......Nadhera

Uživatelský avatar
Ski
Člen RCČR
Příspěvky: 31
Registrován: stř bře 30, 2011 20:09
Bydliště: Plzeň

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od Ski » sob črc 16, 2011 20:27

Mám dobré zušenosti, navíc pracuji kousek od toho, tak pokud je větší problém, ráno tam strčím auto a po šichtě si pro něj zajdu.
Příjemní technici, ochotní, popovídají si a vysvětlí.
Jednou jsem tam byl se závadou, že mi kolísají nepravidelně a občas otáčky, Motor houpe cca 150 otáček nahoru a dolu. Dopoledne mi volali, že na závadu bohužel nepřišli.
Když jsem se proto stavil a ptal se, co mě to bude stát, nestačil jsem se divit. Odpověde zněla, neplatíte nic, nepřišli jsme na závadu, tedy si nebudeme nic učtovat. To mě opravdu dostali.
Byl jsem tam již hodněkrát a nemohu si stěžovat, pravda, občas se stalo, že místo toho aby se ozvali, jak to vypadá, musel jsem si před zavíračkou zavolat sám, což mě trochu štvalo.
2x jsem byl na rozvodech až ted problém ( v pátek 15.7.2011), po dvou měsících mi upadla kladka, která je na bloku motoru. Volal jsem v 16:48 do servisu, zda maj volnou odtahovku, že bych to potřeboval odtahnout a dát co nejdříve do kupy a zároveň to nahlásit jako reklamaci výměny rozvodové sady. I v tuhle dobu ochota, za půl hodiny přileji, mrkli na to, auto naložili, odvezli mě domů a ted už budu jen čekat na pondělní telefon od technika, co s tím bude. Ale na rovinu, jestli mi to nedaj na záruku, udělám tam kravál.
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekMegane I , 1,9dci 74kW ( 2001 )Obrázek
Obrázek
Moje stránka na webu RCČR

martin kindl
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: stř pro 22, 2010 10:27
Bydliště: Rokycany

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od martin kindl » ned črc 17, 2011 13:57

ahoj, ten servis znám a je to ok. Ochotný a znalý personál. Do nového megoše jsem chtěl své autorádio a svoje repráky. U konkurence jsem nepochodil, zde ano. Je tu hlavně ochota a přístup. Zde jim věřím.

martin kindl
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: stř pro 22, 2010 10:27
Bydliště: Rokycany

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od martin kindl » pon srp 22, 2011 14:44

ahoj renaulťáci, u Lišky jsem byl dnes na výměně oleje u MIII. Mám najeto 15000km a rozhodl jsem se vyměnit olej, protože na Long life nevěřím. Je to jak už jsem zde psal....profesionální a pohodové jednání. Mohu tento autohaus doporučit. :wink: :wink: :wink:

Vlasta123
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: úte říj 06, 2009 20:41
Bydliště: Plzeň-jih

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od Vlasta123 » pát pro 30, 2011 10:04

Už jsem tam byl na výměnu předního skla, na garančku a na výměnu zadního bezp. pásu. Vždy úplně v pohodě. Každou prkotinu kterou jsem nahlásil při garančce vyřešili bez problémů. Ráno jsem auto přistavil, odpoledne bylo hotové. Nabídnou ráno odvoz např. na nádraží, aby člověk nemusel nikde moc cestovat. Mají moji důvěru. Přešel jsem k nim po neshodách v servisu Renault Hornát v Plzni Bolevci(nebo je to už Košutka?). Tam naopak byl problém vše a arogance technika mě hodně iritovala(nejvíc mě dostala věta "to víte koupil jste si levné auto").
U Lišky se teď cítím jako "Zákazník" a už nikdy jinam nepojedu.

Ještě rada všem váhavým. Pokud se ve vašem servisu necítíte dobře, okamžitš jděte jinam. Já to udělal a vůbec nelituji.
edit:15.7.2013
Megane III Grandtour; 1,6 81KW
najeto 110 000km- zatím min. bylo 6.3l/100, když jedu pro radost, tak kolem 7,3, ale při cca 130-150 km/h na dálnici kolem 8l/100(měřeno z Plzně do Prahy a zpět)

martin kindl
Starting member
Příspěvky: 84
Registrován: stř pro 22, 2010 10:27
Bydliště: Rokycany

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od martin kindl » pon lis 19, 2012 15:48

ahoj, dnes jsem byl s MIII na servisní prohlídce a opět musím potvrdit - ochota a vynikající přístup přijímacího technika zde funguje stále.

jenda.bystr
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 04, 2013 13:55

Re: SERVIS RENAULT LIŠKA PLZEŇ SLOVANY

Příspěvek od jenda.bystr » pon úno 04, 2013 14:04

Ahoj,

tento servis naplnil má očekávání nad míru. Tady se mi věnují, jsou ochotní, napít mi dali... :-) ale hlavně můj problém s vozem ochotně a rychle vyřešili, ne jako na druhé straně Plzně u Hornáta. Sice to mám k Bolevci blíže, ale na Slovanech se mi líbí mnohem víc.

Nově mají teď stránky www.liska-renault.cz, kde jsou veškeré údaje pěkně přehledné.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů